Przyszłość Strony!

Status
Zamknięty.

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Witam wszystkich zgromadzonych jest pewna dość ważna sprawa. Stronka, którą założyłem w Lipcu 2002 roku po 3 latach z pomocą wielu ludzi przerodziła się naprawde nienajgorszy serwis Gothic. Ale jak mówią wszystko co miało kiedyś początek musi mieć i koniec. Przeraziłem was tym zdaniem może i tak ale stoje przed bardzo trudnym wyborem otóż jak wiecie już od bardzo długiego czasu jestem mało dostępny. Tak znaczy nie zajmuje sie zbytnio stroną powiedziawszy szczerze ostatnio wogóle. Admini serwisu g4ce siedzieli długo dość cicho ale teraz postawili mnie przed bardzo trudnym wyborem a wręcz powiedzieli, że zastąpią strone inną. Poprosiłem o czas do poniedziałku na zastanowienie się co dalej ale już teraz moge stwierdzić, że będzie ciężko cokolwiek zrobić. Pisze tego posta ze względu aby poznać też waszą opinie na ten temat. Nie wiem jak bardzo cenicie tą strone i jeśli chcecie może mnie przekonacie do nierezygnacji. Natomiast nawet jeśli postanowiłbym dalej prowadzić strone będzie potrzeba do tego więcej ludzi chętnych do pracy przy stronie i mającym pojęcie coś o tworzeniu stron. I prosze nie pisać postów ja moge, ja sie nadaje itd. Udowodnijcie, że możecie pomóc powstać serwisowi. Trudno będzie mi sie rozstać ze stroną z tym forum jak i jego użytkownikami bo to moje największe osiągnięcie.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
To totalna tragedia! Ta stonka razem z forum to jedna z moich ulubionych i najczęściej odwiedzanych stron w całej sieci. Nie wyobrażam sobie że to się tak żałośnie skończy. Spędziłem tu prawie rok czasu, poznałem różnych ciekawych ludzi, zyskałem sobie szacunek niektórych z nich. I to wszystko miało by się skończyć tak po prostu ? Mam nadzieje że jakoś się z tym uporasz ale co najważniejsze proszę cię abyś się nie poddawał. Przecież strona funkcjonuje i nikt na nią nie narzeka. Te forum to nie tylko zwykłym miejsce dyskusji. Ono ma własną duszę. My strwożyliśmy tą duszę. Stało się ono moim oknem na szerszy świat. Nie można czegoś takiego oddać i o tym zapomnieć

sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Człowieku czys ty oszalał chcesz likwidowac jedną z najlepszych stron o Gothicu
sad.gif

Jak bym mógł to bym ci pomógł ale nie znam sie zbytnio na tworzeniu stron choc
bawiłem sie takim programem do tworzenie stron ja Front Page 2.0

Mówie jescze raz kontynuj ta strone o Gothicu!!!!
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Może nie jestem tu tak długo jak inni ale napewno jakaś część mojej histori neta wiąże się z g.up... zaczynalem jako SPAMER , któremu w głowie były tylko rangi, ilość postów i wogóle...
sad.gif
Teraz moge się nazwać ( a przynajmniej tak myśle) niespamującym , najnormalniejszym userem... To dzięki g.up nauczylem się pisać mądre posty i nie chce , nie może to wszystko pójść na marne... cLoNe_xx apeluje do Ciebie , nie zamykaj g.up , bo jest wielu ludzi, np . ja , którzy się podłamią...
Wiem że to trudna decyzja, ale tylko ty ją możesz podjąć... napewno znajdzie się ktoś kto będzie się chciał zaopiekować stronką . Jednak zrobisz , jak chcesz...

Pozdro Cahir...

sad.gif
sad.gif


Edit: Shoox, ja też staje o tej stronie... mam jakieś pojęcie o HTML a PHP moge się nauczyć... Newsmanem też moge zostać...
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
huh.gif
huh.gif
blink.gif
blink.gif
ohmy.gif
ohmy.gif
unsure.gif
unsure.gif
mad.gif
sad.gif
sad.gif


A niech to!
To... niemożliwe! Strona, a zarazem forum może upaść!
To jest, tak jak powiedział(napisał) Kan, totalna tragedia!
Dopiero zacząłem się rozkręcać na tym forum i w żadnym razie nie miałem zamiaru się z nim rozstawać. Niedobrze.
Tutaj panuje fajny klimat, nie jest nudno, można się podzielić z kimś opiniami, poznać kogoś itp. więc bardzo szkoda.
Jeżeli naprawdę clone nie zgromadzisz ludzi do strony to będzie kicha...
W końcu to jest forum które najczęsciej odwiedzam, a i tak udzielam się tylko na dwóch, więc zaistnieje double boring...
Miejmy nadzieję na szybką poprawę sytuacji...bo będzie źle...

ph34r.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Za długo tu nie jestem, ale zżyłem się z forum, i z ludźmi z niego, dawało mi ono mnóstwo radości, i satysfakcji. Nie umiem sobie wyobrazić że ono znikinie tak po prostu. Poznałem wiele ludzi których możliwe że bym nie spotkał nigdy nigdzie indziej, niektórych polubiłem, z niektórymi się zaprzyjaźniłem, i nie chciałbym żeby strona i form dzięki którym ich poznałem znikła. Mam nadzieję że stanie się coś co pozowli ci dalej prowadzić to najlepsze w polsce foro o Gothicu (choć ludzie, a nie gothic są tu ważniejsi).

Z wyrazami szacunku. Godfather

Edit: Nie znam się na robieniu stron, nie znam języków programowania, ale jeśli w jakiś sposób mógłbym pomóc to Clone powiedz mi to na prva lub gg, bo chce zrobić coś co by pomogło forum.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Clone napisze krótko i treściwie. Nie rezygnuj z serwisu. Postaraj sie załatwić z Adminami G4CE aby serwis ten został nadalk tak jak jest. Clone włożyłeś w ten serwis wiele, pracy i nie pozwól zby to poszło na marne. Wielu ludzi odwiedza ten seris i jest on dla Nas czymś więcej, niż tylko forum. To część naszego życia. Ja nie wyobrażam sobie buszowania po sieci bez siedzenia na g.up.
Clone nie rób tego i nie daj się. Ten serwis musi trwać nadal. Nie myśl tylko o sobie pomyśl i o Nas.
Proszę Cię nie rezygnuj z serwisu.
Razme musim przekonac g4ce aby zostawili serwis.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Cóż, wiedziałem, że kiedyś nadejdzie ten moment. To po prostu mnie przytłacza, sam fakt, że strona ma zniknąć wraz z forum daje mi zrozumieć jak wiele ta strona dla mnie znaczy. Nie wiem sam, co mogę zaproponować dla tej cudownej strony, ale zrobię wszystko, co w moim stanie, aby gothicup dalej istniało. Nie wiem, co ja mogę wielkiego zrobić, jestem zwykłym szarakiem. Góra, co mogę zrobić to podtrzymywać cię na duchu i pocieszać. Jeżeli ten serwis zniknie z Internetu to będzie to szok zapewne dla wszystkich. Nie znam się na stronach, ale do pisania newsów albo działów może się nadam, znam dobrze gothic i z moją polszczyzną chyba nie jest tak źle. Clone, każdy ma swoje życie prywatne i rozumiem to, że nie miałeś czasu dla strony, szkoła przecież ważniejsza. Mam jakieś małe pojęcie również o php i html, niestety nie wiem jak to będzie wyglądać w praktyce. Czas pokaże pozostaje nam czekać, jeżeli chodź macie odrobiny serca proszę również was o pomocy, aby ten serwis przeżył ten moment.

cLoNe_xx nie poddawaj się, proszę Cię. Ułaskaw jakoś adminów aby dali Ci jak i również nam drugą szanse.

Pozdro.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Powiem jedno tak być nie może!!!!Ta stronka nie ma prawa upaść.Po prostu w głowie mi się to nie mieści.Siedze na forum od blisko roku i widziałem wiele rzeczy zarówno dobrych jak i złych ,wszystko to jednak sprawiło że ma ono swój niepowtarzalny klimat i duszę a cały serwis jest jednym z najlepszych w Polsce jeśli nie najlepszym.Ta stronka stała się częścią mojej duszy której tak po prostu nie potrafie wyrzucić.To tu zaczynałęm swoją przygodę z forami i uczyłem się pisać dobre posty.Myśle że jeszcze wielu userów ma odczucia podobne do mnie dlatego powtarzam "nie zostawiaj tego".Nie przedłużając mam nadzieje że dokonasz dobrego wyboru.Ehh co za pech a wczoraj obchodziłem urodziny na forum
sad.gif
sad.gif
sad.gif
.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Dlaczego!!!! To jest moje pierwsze forum i jednocześnie najlepsze, nie wyobrażam sobie dnia bez wejścia na g.up, jest tutaj naprawde sporo fajnych kolesi, gilidie idą wyraźnie do przodu, użytkowników jest naprawde dużo a ja sam siedze tu jakies sześć miechów, clone nie rób nam tego, prosze cię abyś został i nadal był adminem tej świetnej strony i świetnego forum, ja nie wytrzymam, przyzwycziłem się do tego tak że bardzo trudno będzie mi o nim zapomnieć, chciałem razem z wami czekac na premiere G3 ale widze że nie będzie to możliwe, jeżeli tak dalej pójdzie. Jeszcze raz cie prosze clonie_xx zostań!!!

sad.gif
sad.gif
mad.gif
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Proszę cie clon_xx nie zamykaj strony . Dla wielu z nas jest to najlepsza strona o gothicu. Prosze nie zamykaj jej zabardzo ją lubimy i za często na niej bywamy . Umieś na forum swoją decyzje Prosze.
sad.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ja opwiem tak, CLONE Gup musi zostać!! To Jedyne forum na jakie wchodze i jestem bardzo aktywny, znam kod HTML, na takim poziomie że mogę pisać działy, Na forze jestem od ponad roku, jestem bardzo aktywny, na redaktora? chyba się nadaje, Mam na mojej stronce sporo dziaów ale ta stronka wygląda marnie, moge zostać redaktorem, pomóc przy stronce, udostępnić wam moje działy i dopisać parę, przykłądy działów/? patrzcie do G2 - problemy tam sa przykłądy moich działów, tak więc nie odchodź! Jak tylko będę mógł będę pomagał tej stronce, pomimo tego ze ejst tu troche rzeczy nie ten tego ale to forum to moja historia!! NA forum także mogę pomóc, co do konkretów? Zagadaj do mnie na GG:p ...



TAK WIĘC prosze cię po arz ostatni żebyś zostawił to FORO!!
Pozdrawiam Jodełko
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Kiedy przeczytałem ten post clone'a, to aż mi się żal zrobiło że taki dobry (żeby nie powiedzieć najlepszy) serwis gier Gothic może upaść, a wraz z nim My (tj. userzy tego forum). Dopiero się zacząłem rozkręcać, a tu zonk. Nie! To jest niemożliwe, clone musisz jakoś to załatwić, to forum i cały serwis http://www.gothic.g4ce.pl nie może upaść! Powtarzam NIE MOŻE!
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
No szkoda, szkoda decyzja w ostateczności należy do ciebie, jednak nie chce żeby to forum padło bo jest to pierwsze forum z gothica na jakie wpadłem. Szkoda byłoby niszczyć coś w co się włożyło wiele pracy, tak myślałem, że niedługo nadejdzie taki moment, coraz głośniej się o tym mówiło w moim gronie ;/. No cóż rób jak chcesz z każdą decyzją się pogodzę bo będę musiał, ale mam nadzieje, że to nie jest mój ostatni post jaki napisze. Myślę jednak, że na pewno znajdzie się ktoś kto będzie chciał poprowadzić forum bo nie warto niszczyć tyle pracy i czasu ile się w to włożyło.

Co do mojej pomocy ja też będę mógł pomóc jak będzie trzeba znam się na tworzeniu strony, HTML I PHP tez mogę pomóc no i oczywiście gothic ;] pozdrawiam.

;\;\;\;\;\;\;\;;\;\
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Nie!!!! Nie, strona i forum muszą przetrwać. Clone, plz, zachowaj nas ode złego.. sory, że wycinam z modlitwy, ale na prawdę. Utrata tego forum i strony to byłoby coś potwornego... na prawdę, postaraj się coś zrobić, aby do tego nie doszło!!!!!
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
QUOTE oszę cie clon_xx nie zamykaj strony . Dla wielu z nas jest to najlepsza strona o gothicu. Prosze nie zamykaj jej zabardzo ją lubimy i za często na niej bywamy . Umieś na forum swoją decyzje Prosze. sad.gif

Lol, tak jakby to od clon_xx jak to napisales to zależało.

Co do tematu. Tak jak moi przedmówcy (mądrzejszy) sugeruję porozmawiać z adminami g4ce ewentualnie poszukać servera. Co do współpracy, hmmm. Jedną z rzeczy którymi nie dysponuje jest czas... ale jakiś się znajdzie. Dlaczego ja? JPortal nie stanowi dla mnie problemu, Html mam opanowany no i "jestem fanem gothic" jeżeli można to tak nazwać. Co jeszcze? Zależy mi.
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
:(przeciez to jest najlepsza strona i najlepsze forum w Polsce o gothicu!!! mam nadzieje ze strona nie upadnie i kazdy da od siebie jakis wklad aby ta strona mogla sie dalej rozwijac i ulepszac;) swiat gothica kryje za soba jeszcze duzo tajemnic ktore razem ze wszystkimi uzytkownikami tego forum napewno odkryjemy,wiec namawiam cie o pozostanie przy tej stronie!!!
pozdro:)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
QUOTE (cLoNe_xx)jeśli chcecie może mnie przekonacie do nierezygnacji.

W przeciągu godziny w tym topicu wypowiedziało sie tyle osób, którym zależy na tym servisie, że nie ma sie co zastanawiać
sad.gif
W przeciągu następnych kilku godzin dopisze sie ty jeszcze więcej osób. Nie wszyscy może chcą żeby stronka została, ale po postach tych którzy sie wypowiedzieli widać że jest duża grupa ludzi dla których warto to kontynuować. Ja również uważam że jeśli to możliwe to należy to pociągnąć jak najdłużej. Nie dawno obchodziliśmy urodziny... Wszyscy pisali 100 lat, oby tak dalej. Dobrze byłoby aby te życzenia sie spełniły... Ten servis to część mojego życia. Zawsze gdy zasiadam do kompa zaglądam tu. Robie to kilka razy dziennie. Jeśli potrzebujesz pomocy, to jestem gotowy na wszystko. Jeśli będe musiał nauczyć się czegoś, czego nie umiem aby Cie wspomóc to jestem gotowy to zrobić...

Nie pozwól załamać sie tak wielkiej liczbie osób, bo dla mnie jak i pewnie dla wielu upadek stronki oznaczałby kilku miesięcznego doła... Za dużo razem przeszliśmy żeby to teraz stracić...
sad.gif
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
No napewno nie jest to dobra nowina, że chcą zniszczyć tak wspaniałą strone i forum ale wszystko też zależy od ciebie czy chcesz dalej prowiadzic ten serwis itd.
Myśle że napewno znalazł by się sponsor który chciał by wziąść taki serwis pod swoje skrzydła. Jeśli chodzi o pomoc to myśle żę mogłbym sie przydać, ponieważ prowadziłem już stronke na Jportalu i moge powiedziec że HTML mam w jednym palcu, a na dodatek zawsze marzyłem żeby być kimś na G.up.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Clonexx nie poddawaj się. Nasze forum jest jest najlepszym forum o gothicu a te "ktosie" z G4CE chyba nigdy nie widziały ile userów żyje tym forum i dla ilu jest to ważna cżęść ich życia. Musisz to zaznaczyć i udowodnić adminom G4CE. Forum upaść nie może a jeśli już będzie tak tragiczne to proponuje napisać jakiś apel do g4ce. Nie zaszkodzi również zrobić listy z podpisami pod petycją dotycząca zostania najlepszego forum na świecie
smile.gif
Jak dla większości z nas forum to jest wyjątkowe i naprawdę należy o nie walczyć z całych sił. Forum gup nie może upaść i nie możemy (my forumowicze) do tego dopuścić!!!
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom