Przyjaciele

Status
Zamknięty.

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Czy w G1 Diego Gorn Lester i Milten spotkają się gdzieś?
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
Nie! Tylko jest takie zadanie żeby powiadomić ich o spotkaniu! Ale i tak mimo wszystko nie spotykają się!
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Kiedyś ich naiwnie szukałem jak grałem pierwszy raz ale sie zawiodłem. Szkoda bo było by fajnie... 8)
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
niestety nigdzie się nie spotykają
sad.gif
a szkoda...
 

Robhar

Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
61
W GII jest miejsce, w którym można powiedzieć że są wszyscy (wszyscy oni i nieśmiertelni. Jeśli ktoś grał na kodach to za palisadą orków mógł znaleźć ziemie z GI i tam gdzie był kamień ogniskujący (klasztor) była jaskinia ze zwojem przemiany w chrząszcza, teraz tam są ich ciała.
 

Coristo

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
223
ja się długo zastanawiałem jka będzie wyglądać ich spotkanie. ale niestety po długich poszukiwaniach lestera gdy go powiadomiłem to się wkórzyłem ze nie będzie tego spotkania. :evil:
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Ale jak mieli by sie spotykać, to w tym miejscu gdzie idzie milten po tym jak w I odzyskujesz z nim kamień ogniskujący. (W II diego pilnuje tam rudy) Osobiśie mysle że to jest ,,Zwykłe miejsce,,
 

pabloelo99

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
94
QUOTE W GII jest miejsce, w którym można powiedzieć że są wszyscy (wszyscy oni i nieśmiertelni. Jeśli ktoś grał na kodach to za palisadą orków mógł znaleźć ziemie z GI i tam gdzie był kamień ogniskujący (klasztor) była jaskinia ze zwojem przemiany w chrząszcza, teraz tam są ich ciała.

Oj przepraszam bardzo. Ja przeskoczyłem palisade bez kodów! Jest to wykolalne, trzeba tylko znaleść odpowiednie miejsce!!!
A spotkanie zrobili, lecz miejsce spotkania jest super, ściśle, ultra, turbo tajne
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

ADVERSARY

New Member
Dołączył
1.9.2004
Posty
16
Wiec podziel sie swoja wiedza z innymi bo jak widze wielu ten problem trapi ja tez chcialbynm poznac miejsce ich spotkania. Takie stwierdzenia super ściśle ultra turbo tajne sa niepotrzebne skoro nie chcesz napisac gdzie to jest.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Jemu chodziło o to, że to spotkanie jest tak super extra ściśle tajne, że nawet on nie wie gdzie to jest
tongue.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
No i ja własnie nie zrozumiałem, czemu twórcy ich nie spotkali. W aden logiczny sposób nie zostało to wyjasnione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom