Przepraszam

Status
Zamknięty.

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Witam ponownie, jest niewymownie ;)

Przede wszystkim pragnę przerosić za swoje ostatnie zachowanie Crisisa, było niewybaczalne i nic mnie nie tłumaczy. Przepraszam.
Przepraszam także innych członków naszej społeczności, gdyż moje zachowanie (abstrahując od innych mniejszych, a wcześniejszych polemik) mogło być także obraźliwe dla ogółu.
Zdaję sobie z tego sprawę i jest mi z tego powodu niezmiernie przykro…
Tak nie powinien się zachowywać nie tylko zwykły użytkownik forum, ale w szczególności członek administracji. Czuję głęboki wstyd i zażenowanie swoim zachowaniem i bardzo was wszystkich za to przepraszam.
Gwoli rekompensaty i usprawiedliwienia (bez względu na pełnioną funkcję na forum), mogę Was tylko zapewnić o tym, że dołożę wszelkich starań, aby podobna sytuacja się nie powtórzyła.
Innymi słowy, zamierzam zmienić, moją karygodną postawę, wobec niektórych opinii i osób, nie przystających do moich standardów , w imię tolerancyjnego podejścia do problemu.

Nikt tak jak ja sam, nie wstydzi się za moje własne słowa. Bądźcie tego pewni. Piszę to szczególnie w odniesieniu, do osób, które głęboko szanuję na tym forum, a nie wszystkie z tych, które mam na myśli, są o tym świadome, choć jest ich dość sporo.
Przepraszam jeszcze raz i obiecuję poprawę :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Biaf, ja słabo znam sprawę, przeprosiłeś ok. Najważniejsza kwestia tych co byli bezpośrednio zaangażowani w starcie, co z tym zrobią ich rzecz. Jedno mi się jednak nasuwa pytanie, po co piszesz to samo w dwóch miejscach ?? Posta chciałeś nabić?? Założenie tematu gwarantuje, że wszyscy, którzy mają to przeczytać zrobią to.


Życzę pomyślnego powrotu do życia forumowego i mniej konfliktów na przyszłość.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
heh, El widzę, że gadasz już jak rasowy mod. :D

Nie nie chodziło mi o nabicie posta, czy tematu. Chodziło mi o to, żeby wszyscy, wszem i wobec przeczytali moje przeprosiny, bo w brew pozorom, nie każdy czyta "O wszystkim i o niczym". Ofc, powiesz, że ci ważniejsi tak- zgoda. Ale chciałem aby brzmiało to donośnie i jednoznacznie. Jeżeli zasłużyłem sobie tym samym na warna, ok, czyń honory heh. Nie mam nic przeciwko ;)


edit: widzę, że już poczyniłeś... jesteś w tym względzie solidniejszy ode mnie heh
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
twoje zachowanie bezpośrednio mnie nie dotknęło jako mojej osoby, ale zniesmaczyło mnie to jak zachowuje sie członek administracji, obciach dla całej ekipy
ale że zdobyłeś się na odwagę przeprosić za nie i obiecujesz poprawę to ja przyjmuję te przeprosiny i deklarację... a jak będziesz niegrzeczny to będę biła po łapkach :p


edit:

biaf to stary warn z 2010r, kliakjąc na pasek powinieneś zobaczyć co do kogo - chyba że nie działa
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Sam osobiście bardzo rzadko czytam "O wszystkim i o niczym", jeszcze rzadziej tam piszę. Uznałem po prostu, że ten temat wystarczy.
Warn nie ode mnie, strzelaj dalej :)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Bo zawsze jest taki pierwszy tydzień bycia modem. Warn tu, warn tam ;P

@topic: Miło widzieć refleksje jakąś z Twojej strony. Powiem nawet, że cieszy mnie Twój powrót, bo choć poglądy mamy różne i czasem w dziwne strony toczyły się polemiki i dyskusje tutaj na forum, tudzież brzmiały dziwnie dla kogoś z zewnątrz, to mimo to wrosłeś w to forum. Co nie zmienia faktu, że np. dość sporo wyniosłem i kilka ciekawych rzeczy zweryfikowałem na potrzeby tych dyskusji. Po prostu chodzi o to żeby mniej agresywnie wyrażać swoją opinie :) Nie uciekniesz stąd, stąd nie ma ucieczki! :D

Peace, Stary i wytrzymałości w postanowieniu ;D
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Name, za to Cie lubię, a jeszcze dogłębniej szanuję. Właśnie dlatego, że tacy ludzie tu funkcjonują trudno się oderwać... serio. Nie jest to takie powszechne wbrew pozorom.
W każdym razie dzięki za dobre słowo.

Że wrosłem w forum, też to czuję... i nie chcę tego zmieniać z dnia na dzień. Moje zachowanie skłoniło mnie do tego, ale to nie jest odpowiedź. Wiem, że Crisis może być niezadowolony, ale spróbuję dać radę, bez tracenia poziomu ;)

edit: abi dziękuję :D

powinienem napisać to od razu grubą czcionką heh


Edit 2: Warn nie ode mnie, strzelaj dalej :)


Warna nie dostałem, chodziło mi o usunięcie posta, to też moderatorska akcja
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No bardzo fajnie, że wróciłeś, przemyślałeś i takie tam, aż się łezka w oku kręci.
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
No, jeśli tylko będziesz się zachowywał inaczej niż wcześniej, to nie powinno być problemu. Bo to właśnie twoja postawa (i moja wyczerpana cierpliwość) sprawiły tamtą sytuację. Jeśli jednak będzie inaczej, będę pierwszym, który Ci to powie, ale to pewnie wiesz.

Wiem, że Crisis może być niezadowolony, ale spróbuję dać radę, bez tracenia poziomu
I tu się zdziwisz, bo Ty jako osoba mi nie przeszkadzasz. Chodzi o to, że uderza mnie twoja postawa oraz to w jakim tonie piszesz swoje opinie i wymysły. Gdyby nie to, pewnie nigdy nie doszłoby do tamtej sytuacji.

Bądź co bądź, dobrze, że wróciłeś - przyda nam się maszyna do pisania artów. O ile jesteś zainteresowany. ;)

Ja również przepraszam, w końcu to wszystko zaczęło się od mojego "kuksańca", który miał za zadanie Cię lekko zirytować. ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Publiczne biczowanie się dla odkupienia. Niech będzie. Wróć i nie grzesz więcej. Obawiam się, że to tylko płonne nadzieje ale jesteś z nami i szkoda byłoby tracić oddanego użytkownika. Jaki by on nie był.

Jak masz problem z używkami ryś to czas udać się do specjalisty bo to nie pierwsza akcja na gazie.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Został usunięty temat przepraszam Bojana i Booma... W związku z tym proszę o usunięcie mojego, bądź zamknięcie go.

Motywuję to faktem, że nie mam już ochoty wysłuchiwać cytatów z telenoweli brazylijskiej pod tytułem: Yeed radzi, yeedo wsadzi, yeedo niczego się nie wstadzi.... (uj że po polskiemu).
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zamknąć zamknę ale nie usunę. Nie ma powodów :)
Co do tamtego tematu, nie wiem kto usuwał ale regulamin łamał faktycznie, yeed miał prawo się upominać o to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom