Problem

Status
Zamknięty.

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Hmmm.... sam nie wiem od czego zacząć.
Miałem emulacje a potem jakiś inny błąd:
Error mesage
X.XD3D_InitPerDX: Cant create D3DX context! Error: DDER_UNSUPPORTED.
Cóż, miałem.Po weliminowaniu tego ostatniego, zadowolony zszedłem na Wigile(no taaa Wigilai czas cudów...), obwieszczając starszemu bratu dzięki któremu stałem się graczem Gothica:
Ku***, włączyłem Noc Kruka.- Właściwie nawet nie zwrócił na mnie uwagi
wink.gif
. Moja radść była zdecydowanie przedwczesna, gdyż pominołem to że intro i filmik PB miał zaciachy a zamiast menu widniało czarne tło...
Czytałem o problemach że po DRUGIM włączeniu, a to było moje PIERWSZE.

Robiłem wszystko, wyłaczałem procesy w Mendżeże Urządzeń, z paska zadań też wyłączałem GG i inne, aktualizowałem sterowniki drugiego dysku by móc tam zainstalować NK.... NIC!

Aha żeby było ciekawiej po paru reinstalkach G2 i NK, podobny problem z menu pojawił się w G2
dry.gif
. Też mi nowość z tymi problemami....

No więc proszę was o odpowiedź, bo sam już nie wiem.

Może na koniec powtórze mój problem:
Po dość niskiej rozdzielczosci intra i filmiku PB, słyszę zamiast menu muzykę, a zamiast menu, czarne tło.

BARDZO PROSZę O POMOC!


P.S. Zapomniałem dodać:
-mam Radeona RV250 (Radeon 9000 PRO)
-i chyba 3 lub 4 kostki RAMu, nie wiem jakiego.... ale jutro dopiszę to i inne wymagania mojego kompa.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
niech zgadne...czy gII i GIINK to para dwoch piratow? jesli tak to dobrym rozwiazaniem jest skombinowanie orginalnego GII i zainstalowania juz obojetnie jakiego NK (pirata czy ogrinala). wydaje mi sie ze to jest problemem. jesli to nie pomoze: sformatuj dysk.

to tylko moje przypuszczenia. nie wiem czy to jest glownym powodem twego problemu.
 
Dołączył
23.12.2005
Posty
33
Racja. Ja mam orginala g2 i pirata g2. Nk na piracie nie chodzi i sie to pokazuje. a orginal z orginal pieknie ida.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Tu was zaskocze. Gdybym miał piraty tak bym się nie wkurzał.
Aha, G2 jak jeszcze nie miałem neta w domu mi chodził dość ładnie, a tera mi się nawet menu wyświetla, podobnie jak z NK.
A co do formatu, bardzo chętnie, lecz jest jedno ale: starszy brat
dry.gif
. Cięko będzie go namówić... chyba że zgram jego rzeczy (ok. 20 GB
dry.gif
) na drugi dysk
huh.gif
. Ale co tam. Nie wiem może mam za mało RAMu, odkąd ściągamy rzeczy z neta komp się o wiele bardziej muli!
 

yamaha_jogr

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
37
Może to być wina DirectX. Masz go. A jak masz to którą wersje 9.0c?? Spróbuj zainstalować od nowa DirectX.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Tak mam DirectX 9.0c. A z zainstalowanie go od nowa nie wiem czy coś pomoże, jak pisałem grałem w G2 już dawno i to z różnymi DirectamiX.
Więc to nie to chyba, ale zobacze. Co mi tam....
dry.gif


Pozdrawiam.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
QUOTE Może ale D3DX to jakiś rejestr od DirectX

No tak, tylko ja napisałem że mam tera inny problem z nie tylko z NK ale i z G2.
Po działającym intro, słyszę muzyke ale nie mam menu!
Na foro CdProjektu napisali mi żeby ściągnął programy typu Firewall czy NOD32.
Może dam ich wypowiedzi:

1.załatw sobie antywirusa bo u mnie gdy nie miałem jeszcze neta po formatowaniu wszystkich dysków miałem ponad 200 wirusów!!!!!!!

2.Albo firewalla (polecam Sygate).

Po pół roku stałki, żadnego vira czy spyware'a

3.dobry jest też NOD32 a nadodatek darmowy więc sam się aktualizuje

Więc chyba sobie to ściągne. Co wy o tym myślicie?
ph34r.gif
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Jak chcesz to ściągnij i zobaczysz czy wtedy się "naprawi". Dziwi mnie to, że intro ci działa...ja nigdy nie miałem żadnych problemów z żadną częścią Gothica, więc nie bardzo wiem, jak ci pomóc. Tak jak mówiłem: ściągnij ten program i zobaczymy.
 

yamaha_jogr

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
37
Nie rozumiem.

Co ma piernik do wiatraka.



Intro sie pokazuje bo to jest tylko film.

A próbowałeś na ślepo włączać gothica, czyli strzałka w dół i na pierwszym savie dać enter. I np. spróbować miecz wyciągnąć i słuchać czy jest dzwięk z gry.


Bo jak tak to znaczy że sterole...
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
No to jest chyba możliwe z tymi sterami. Inne filmy też mam od ściągnięcia ATI Catalyst 4.1 w niskiej rozdzielczości, muzyke jak pisałem słyszę...Ale jak już pisałem nie mogę mieć wyższej wersji sterownika, bo będe miał ten wcześniejszy błąd
mad.gif
.
Hmmm... nie mam już zamiaru ciągle czegoś naprawiać, przestawać, ściągać.
Formatu nie robiłem odkąd mam tego kompa (trzy lata
blink.gif
, ale w między czasie miałem dysk w naprawie, więc pół tora roku, też nieźle
biggrin.gif
), więc nie pozostaje mi chyba nic innego
dry.gif
.

Pozdrawiam.

____________________________________________________________________
Mam pare nowych informacji, wydaje mi się że będą pomocne.


QUOTE A próbowałeś na ślepo włączać gothica, czyli strzałka w dół i na pierwszym savie dać enter. I np. spróbować miecz wyciągnąć i słuchać czy jest dzwięk z gry.

1. Tera spróbowałem i jakoś wziołem Nowa Gra, słyszę mocniejszą prace kompa i nagle podobnej rozdzielczości i jakości filmik wstępny:a JoWooD productions .
Dałem Esc i po chwili słyszę! rozmowe z Xardasem, ale dalej mam ten wycinek filmu przy którym wziołem Esc! Potem wyskakuje mi inny obraz, trudny do opisania, chyba tekstury to się nazywa pełno kresek w różnych kolorach itp. w każdym bądz razie w NICZYM nie przypomina grafy z G2.
Jak najszybciej skończyłem rozmowe z Xardasem i se trochę pochodziłem, ale dalej to samo. Reset.

2. To jest jeszcze dziwniejsze. Wspominałem o moich sterownikach ATI Catalyst 4.1. Mam skrót na pulpicie z ikoną ATI "Catalyst Control Center" i jak ją chce włączyć wyświetla się komunikat:

CLI.exe - Błąd aplikacji
Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

Czy to znaczy że te sterowniki nie działaję czy coś w tym stylu??!!
Przypomne że mam RADEONA 9000 i256MB RAMu.

Pozdrawiam.

P.S. Narazie mówię o G2, ale z NK mam taki sam problem.

P.S. 1 Czy jest gdzieś w folderze JoWooD, plik czy coś w tym stylu w którym można edytować ustawienia G2??? Wtedy dał bym wszystkie detale na najniższe i może to by coś pomogło.
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Wiesz że niektóre części komputerowe są nie kompatybilne z tą grą. Poszukaj w readme.txt. jak pamięam nawet jakiś nowy radeon tam miał jakieś niezgodności.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Cóż..... Nie pozostaje mi nic innego jak format podczas ferii. Niestety żadne wasze sugestie nie pomogły
sad.gif
. Thx za nie.
Temat do zamknięcia.

To mój 100-ny post!
cool.gif


Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom