Problem - Znikający Rufus

Status
Zamknięty.

Killaz

New Member
Dołączył
28.6.2008
Posty
7
Witam. Mam problem z grą. Otóż zdobyłem Monterę, i miałem zamiar iść do Okary. Napotkałem na farmie Rufusa, niewolnika. Prosił, abym pomógł dostać mu się do Okary, więc zgodziłem się. Każę mu biec, no dobra, biegniemy, a tu po chwili Rufus znika! Po prostu zatrzymuje się na sekundę i znika. Próbowałem nawet go szukać za pomocą kodu "goto Rufus", lecz przenosi mnie jedynie w te miejsce, gdzie Rufus dosłownie zapadł się pod ziemię. Co mam zrobić?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
To ci heca.. Hmm.. Może zapadł się pod tekstury? (czasem tak się dzieje) i zginął? Jeżeli kod nie działa :|. Bug.. Wczytaj poprzedni zapis (o ile masz) i idź z nim znowu. Jeżeli nie masz to spróbuj wpisać kod ''spawn Rufus''.
 

Killaz

New Member
Dołączył
28.6.2008
Posty
7
No więc, zapis wczytuję już po raz n-ty, nic nie skutkuje. Albo zapada się, tak jak powiedziałeś, pod tekstury, albo w tym miejscu zatrzymuje się, odwraca się ku mnie i nic się nie dzieje... Jeśli przywołam go w Okarze czy obok niej, to on zaczyna biec w ogóle innym kierunku, dotarłem z nim do Sliden... Nie wiem co zrobić, bo skoro on tam nie dotrze, to ja nie wykonam misji "Okara potrzebuje więcej ludzi" czy jakoś tak ;( A może jakiś patch to naprawia? Ja mam wersję jakoś 1.7. i coś tam dalej.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Masz wersję 1.7.. O ile się nie mylę to 1.6 ma w sobie wszystkie - więc weź go zainstaluj i powiedz czy działa.
 

Killaz

New Member
Dołączył
28.6.2008
Posty
7
Niestety, coś za coś, może i by działało, ale 1.6 powoduje niekiedy błędy, np. wywalanie do Windowsa. Poradzono mi odinstalować 1.6 i powrócić do tej wersji którą mam. Jak chcesz, mogę wrzucić fotki z opisem błędów jak mnie wykopało do Windowsa, ale nie wiem czy coś byś na to zaradził :)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Cóż, może ja nie zaradzę, ale są też inni ludzie na tym forum ^^. Wrzuć :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom