Problem Z Walką

Status
Zamknięty.

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
Mam bardzo dziwny problem. Nie mogę się blokować. Mieczem, tarczą, niczym! Normalnie chłopek ustawia sie w pozycji do bloku i nic!! normalnie obrywam tak jak bym sobie stał i nic nie robił ;/
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Można było się tego spodziewac ze w tej grze będzie sporo bugów...Może spróbuj wczytać starszy save i będzie ok.
Jeżeli nie pomoże, to znaczy że gra ma juz takiego buga.
No ostatniecznie możesz spróbować zacząć nową grę, a jak dalej będzie ten bug to podziękuj dla twórców gry.
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
Juz ich przeklinam ;/ tak mi sie dzieje od samego poczatku grania! Nic nie daje nowa gra, wczytywanie, reinstalacja, nic!! Za chwile zainstaluje fanowskiego patcha 1.0 moze to cos pomoze ;/


Edit:
Nic to nie dało ;/ cały czas nie moge zablokowac! To jest chore! W instrukcji pisza ze dodali cios z wyskoku a nie dosc ze tego ciosu nie ma to jeszcze nie da sie blokowac ;/ Noooo naprawde zajebiscie poprawili ten system walki ;/

Edit2:
Ale teraz bedziecie miec polew ;/ wiecie o co chodzi z tym parowaniem... teraz juz nie wystarczy przytrzymac prawy i czekac na cios ;/ teraz trzeba przytrzymac prawy i w momecie kiedy koles atakuje kliknac lewy aby odbic cios <lol> zaraz sprawdze czy tak samo jest przy tarczy ;/

Edit3:
Sprawa z tarcza wyglada tak... Podczas walki nie blokujemy nia ciosow mieczem, musimy normalnie parowac bronia. Tarcza daje nam tyle le liczy sie jako zbroja i mozemy na parowac strzaly z luku. Gdyby ktos zaobserwowal cos jeszcze na ten temat to prosze tu to opisac.
 

Misza140

New Member
Dołączył
24.10.2008
Posty
16
Trzeba czekać aż wypuszczą tą mega łate którą zapowiedzieli tylko żeby sie za bardzo nie ociągali z nią
 

masta

Member
Dołączył
14.1.2005
Posty
313
Problem z blokowaniem to jeszcze nic. Ja mam jeszcze lepszy, przez który przed chwilą stwierdziłem że mam dosyc i czekam na patcha. Mianowicie Bezio nie potrafi zbyt dobrze ani się ruszać ani walczyć, widać jakże epicko ciężka przeprawa z Xardasem rzuciła mu się na układ nerwowy. Bardzo często jest tak, że po dwóch zwykłych ciosach coś się psuje w systemie walki i następny cios mogę zadać za jakieś 5 sekund. Tak samo dzieje się po próbie wykonania ciosu obalającego i wszelkich innych kombinacji. Przed chwilą miałem już kompletnie mistrzowski bug. Ktoś zdzielił mnie mieczem, a biedny Bezio nie mógł się ruszyć. Taa... miodzio. Oj, JoWood się naraziło.
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
CYTAT(masta @ 11-12-2008, 16:31) index.php?act=findpost&pid=205655
Problem z blokowaniem to jeszcze nic. Ja mam jeszcze lepszy, przez który przed chwilą stwierdziłem że mam dosyc i czekam na patcha. Mianowicie Bezio nie potrafi zbyt dobrze ani się ruszać ani walczyć, widać jakże epicko ciężka przeprawa z Xardasem rzuciła mu się na układ nerwowy. Bardzo często jest tak, że po dwóch zwykłych ciosach coś się psuje w systemie walki i następny cios mogę zadać za jakieś 5 sekund. Tak samo dzieje się po próbie wykonania ciosu obalającego i wszelkich innych kombinacji. Przed chwilą miałem już kompletnie mistrzowski bug. Ktoś zdzielił mnie mieczem, a biedny Bezio nie mógł się ruszyć. Taa... miodzio. Oj, JoWood się naraziło.


Jeśli chodzi o to, że nie mogłeś uderzyć przez kilka sekund to może wytrzymałości nie miałeś?? Jak pasek wytrzymałości spadnie do 0 to nie możesz uderzać.
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Jeśli chodzi o błąd podczas walki. To chmm.... może przez to że każdy cios mygaka troche wytrzymałości. Jeśli masz za mało nic nie zdziałasz.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Nie wiem czy u was też tak jest, ale ja mam poważny problem z walką - mianowicie Bezio sie bardzo szybko męczy.. nawet nie jestem w stanie ubić jednego goblina bez ucieczki i podladowania wytrzymalosci. Macie podobny problem? Warto pakować PD w Wytrzymałość?
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
wszyscy tak mają - ja podniosłem swoją wytrzymałość o ponad 100 i teraz walcze bez przeszkód.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom