Problem Z Poszukiwaczami

Status
Zamknięty.

Negri

New Member
Dołączył
20.7.2008
Posty
5
Mam problem z Poszukiwaczami.
Jak dla mnie to jeden jest nie do rozgromienia, a rozwalić ich kilku przy kręgu, aby uruchomić mechanizm to tragedia. Nie daje rady.
Miał mi pomóc Lares, ale gdy zadałem mu pytanie czy połazi ze mną po lasach powiedział: daj znać, gdy bedziesz gotowy i ta opcja zniknęła z dialogu.
A może się mylę i strażnika nie rozwala się tam, gdzie robi się rytułał odwołania? Nie pamiętam, bo dawno temu grałem.
Pozdr.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Lares idzie z Tobą do innego kręgu, nie tego gdzie znajdują się Poszukiwacze i Oko Innosa, więc on raczej tu nie pomoże.
Jeśli grasz wojownikiem, obkup się zwojami, najlepiej jak byś miał przynajmniej jedną "lodową falę", puszczasz ja na Poszukiwaczy i dobijasz mieczem albo innymi czarami, zorganizuj sobie lepszy pancerz i broń. Jeśli jesteś magiem, naucz się lepszych czarów i powinieneś sobie z nimi poradzić :)

Pozdrawiam
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Łyknij sobie miksturę szybkości,jak będziesz szybko śmigał pomiędzy nimi to nie będą mogli cię trafić,i jakoś po kolei może ich rozwalisz.CO do rad Bojana to też dobre ale nie wiem ile masz kasy i punktów nauki.Możesz też spróbować ich z dystansu.Jeden strzał i odskok,znowu strzał i w nogi i tak do końca.Możesz napisać jakie masz uzbrojenie i jakieś staty,siła,walki bronią,mana,HP,krąg magii??
 

Negri

New Member
Dołączył
20.7.2008
Posty
5
10 poziom postaci.
Siła 50
Zręczność 10
PT: 200
Profesja - paladyn.
Miecz - pika wodnego kręgu
Zbroja paladyna

Skąd wziąć lodową falę?

Dzieki za pomoc.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Po prostu......podrasuj sobie postać...zrób jakieś poboczne zadania...zabijaj słabsze stwory i naklep sobie więcej PŻ
No i z piką wodnego kręgu to sobie możesz.....ale na ścierwojada..załatw sobie coś porządnego
 

Negri

New Member
Dołączył
20.7.2008
Posty
5
Heh, obawialem sie ze mam za slaba postac.
Niestety ;/

Ok, wyeliminowalem tych poszukiwaczy i teraz pytanie. Jak odpalić ten mechanizm, bo żadnych przycisków to ja tam nie widzę. Sam nie wiem co jest.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Eeee... ale jaki mechanizm i po co? W słonecznym kręgu nie ma żadnego mechanizmu, jest tam tylko Oki Innosa, leży na ty kamiennym stole w środku kręgu.
 

Smoczy Zębacz

New Member
Dołączył
8.8.2008
Posty
2
Reszta Ornamentów jest w kręgu przy farmie Lobarta, przy farmię Sekoba i na północnym-zachodzie mapy w lesie (dokładne lokalizacje masz na Mapie od Nefariusa). Radzę Ci wziąć Szpon Beliara i go aktywować bo ma dość dobre obr. ale ma też dodatki w postaci piorunów. ;) Yeed ma rację. Piką bojową Wodnego Kręgu to można kominy czyścić. :lol:
 
E

Electric_Dragon

Guest
przyciski są w wmontowane w kamienne filary. Po prostu pod nie podejdź, obejdź je dookoła a podświetlą ci się. Po wciśnięciu trzech przycisków wyskakuje kamienny strażnik.

Bojan to nie o ten krąg chodzi. Smoczy Zębacz rację ma mówiąc, że powinieneś Negri posiadać mapkę z lokalizacją tych trzech ornamentów.

Masz tą mapkę:


 

krzych mag

Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
47
jak jest eś magiem to idż na wieżę bandytów przy farmie onara po drodze znajdziesz rune i dzięki niej mozesz sie pozbyć poszukiwaczy jeśli nie jesteś magiem to lepiej z nimi nie zaczynaj
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ja strzelałam z kuszy :)
mikstura szybkości i ciach zranić i w nogi i tak po jednym wytłukłam. ale oko inosa wcześniej zabrałam mająć miksture szybkości i w nogi :)
a przy okazji poszukiwacze są śmieszne jak walczą na pięści i kopy - tak z bliska bez magii - łatwo ich dobić :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom