Problem Z Postacią (cheat "marvin")

Status
Zamknięty.

cube

New Member
Dołączył
18.3.2008
Posty
10
Witam!!

A wiec mam coś takiego gdy podchodzę do paladynów w Kronis to chcą mnie zabić bo myślą że jestem bestią
a jak do jakiejś bestii to ona mnie nie zabija ;p nie wiem o co chodzi thx z góry na pewno jest to związane z 'Marvinem"
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
A może gdy podchodzisz do paladynów to biją Cię dlatego że zaczynałeś do nich? Biegnij do Lorda Hagena i sprawdź czy do Ciebie nie zagada. Jeśli karze zapłacić Ci grzywnę to wszystko będzie ok. A może zabiłeś kogoś przy nich? Sprawdź czy na farmie onara też tak jest. Jeśli tak, to nie poradzę.
W sprawie zwierząt./ Sam miałem to samo. To jest zwyczajny bug.. Cóż my na niego poradzimy. Ale to też plus.. Możesz nabić sobie exp ;].

Pomogłem chociaż trochę? ;p
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Eee...a sprawdź, do jakiej gildii należysz ;] być może jakimś kodem niechcący zmieniłeś sobie gildię na polną bestię xD Ja nie używam kodów, tylko słyszałem o takim czymś, więc poszukaj sobie kodu na zmianę gildii.
Pozdro
 

cube

New Member
Dołączył
18.3.2008
Posty
10
CYTAT(Anioł Stróż @ 18-03-2008, 18:34) index.php?act=findpost&pid=174365
Sprawdź czy na farmie onara też tak jest. Jeśli tak, to nie poradzę.
Pomogłem chociaż trochę? ;p



poszedłem na farmę Onara i tam zwierzęta mnie zaatakowały a ludzie nie

CYTAT(Pandrodor @ 18-03-2008, 18:59) index.php?act=findpost&pid=174370
Eee...a sprawdź, do jakiej gildii należysz ;] być może jakimś kodem niechcący zmieniłeś sobie gildię na polną bestię xD Ja nie używam kodów, tylko słyszałem o takim czymś, więc poszukaj sobie kodu na zmianę gildii.
Pozdro



ok jest dobrze był to problem z gildią
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom