Problem Z Patty

daimon89

New Member
Dołączył
8.12.2014
Posty
1
Witam
 
Chodzi mi o pierwszą część gry Risen.
 
Załatwiłem z Patty pierwszy grób, dostałem mapę z zaznaczonymi pozostałymi grobami.
I tak, odwiedziłem wszystkie groby, mam 4 listy ( piąty wzięła Patty ) i gdy wracam do niej, ona dalej jest i nic nie mogę zrobić. Z tego co czytałem, powinien jakiś gośc na mnie czekać i zaprowadzić mnie do Romanova. Odwiedziłem raz jeszcze wszystkie groby i wszystkie skrzynie są puste.
 
Spotkał się ktoś z podobnym błędem?
 
Dodam, iż dostałem 1000 expa za wykonane zadanie ;/
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Hm. Widzę, że brak odpowiedzi, a ze swej strony niewiele poradzę, bo się z tym problemem nie zetknęłam. Spróbuj może wczytać save sprzed poszukiwań, jeśli masz, i zrobić zadanie ponownie, może "zaskoczy" :)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Hm. Ciężka sprawa, normalnie proponował bym zainstalowanie patcha, lecz usuwa on zapisy więc odpada. Tak jak Barnevek radzi wczytaj jakiś poprzedni zapis. Dodatkowo możesz wrócić do miasta i zrobić jakieś zadania związane z Romanovem i wszystkie inne poboczne jakie masz w dzienniku.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czy przy jednym z grobów spotkałeś pirata, który za tobą podążał? Jest to miejsce gdzie grób jest na wysepce gdzie spotykasz kilka skorpionów. Wtedy tamten gośc ci mówi, że Patty jest porwana przez nich w ruinach nieopodal właśnie tego miejsca i tam masz się udać. Chyba poznasz, największe ruiny z mnóstwem szkieletów (zdobyałes tam pierścienie kapitanów czy jak się zwą) i tam jest kapitan Romanov wraz ze swoją załogą no i Patty uwięzioną w wiezy.
 
Innymi słowy, po prostu udaj się tam i zobacz czy tam jest Romanov.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
hmm a wykopałeś coś tam z ziemi z tego miejsca gdzie stoi Patty?
Coś mi świta że też miałem z tym problem.. ;p
 
Do góry Bottom