Problem Z G2 Nk

Status
Zamknięty.

McRrafek

New Member
Dołączył
18.8.2010
Posty
5
Witam otoz mam pewien problem. Mam normalnie zainstalowanego nk ale niestety nie mam z niego tekstur! Nie mam zbroi broni i wogole niczego. W textures.vdf nie ma nic z nk a w texturesaddon.vdf sa tylko kamienne tablice i cos tam jeszcze ;/ Powie ktos co moze byc nie tak? Nie moge np podmienic teksturki zbroi paladyna ze stara zbroja ;[ Pomocy! Nie wiem gdzie tych tekstur szukac.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
Pewnie gra się źle zainstalowała, zrób reinstall, może pomoże :)
 

McRrafek

New Member
Dołączył
18.8.2010
Posty
5
Niestety juz kilka razy reinstalowalem. Jeszcze kupilem Sage gothic ze zlotej edycji i w niej identycznie. Ani jednej tekstury z Nk ;[
 

Analizer

Member
Dołączył
11.8.2010
Posty
35
Sterowniki do karty graficznej? Ile masz pamięci wirtualnej? Jaki posiadasz system operacyjny?
 

Muzin1234

Member
Dołączył
17.5.2010
Posty
130
Może wystąpił błąd przy instalacji wyskoczyło coś ?? i może dałeś nie . na potwierdzenie ?? jak nie to zrezygnuj z nk i graj norm g2 .. :(
 

Daniel781996

Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
81
Możliwe że masz za słabą kartę graficzną albo starego Windowsa. Gdybyś napisał jaką masz kartę graficzną i Windowsa może ktoś mógłby ci pomóc. Osobiście nie miałem takiego błędu.
 

McRrafek

New Member
Dołączył
18.8.2010
Posty
5
Mam windowsa viste home basic. A jak sprawdzic jaka ma sie karte graficzna? xD

#Jakby co to gram na laptopie nie na stacjonarnym.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Klikasz prawym na Mój Komputer - właściwości - zakładka sprzęt - Menedżer urządzeń, zakładka karty graficzne
Jak masz laptopa, to pewnie kartę masz zintegrowaną. Zainstaluj aktualne sterowniki, directX, zwiększ ilość pamięci wirtualnej i sprawdź, czy masz odpowiednią ilość wolnego miejsca na dysku.
 

McRrafek

New Member
Dołączył
18.8.2010
Posty
5
Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family

Taka mam karte graficzna...
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dyskusja wyczerpana.Temat został z tego powodu zamknięty. Jeśli chcesz tu pisać, poproś moderatora o otwarcie tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom