Problem Z Fifą 06

Status
Zamknięty.

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Ściągnąłem niedawno z sieci p2p a dokładnie z DC++ z mojego lokalnego hub'u fife 06, wiem że powiecie że to pirat i że nie masz się czemu dziwić że ci nie działa ale do rzeczy, otóż instalacja przebiega poprawnie, dopiero kiedy chcę ją uruchomić wyskakuje mi raport o błędach dotyczący błędu fif06.exe i gra nie chce się włączyć, dodam jeszcze że pozostałym ludziom na hub'ie fifa działa a crack jest do niej nie potrzebny, więc poradźcie coś bo hętnie bym sobie pograł.

P.S jeżeli moderatorzy uważają że promuje piractwo to prosze o zamknięcie tego tematu...
EDIT:
A i nie mówcie żebym zrobił formata albo kupił originał bo po prostu nie mam czasu ani kasy na orginał...

Pozdro
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Po pierwsze to ten temat jest w złym dziale, a po drugie to nigdy nie sciągaj rzeczy których nie jesteś pewien że będą działać. Ja zawsze sciągam z www.osloskop.net i nigdy nie miałem problemów z działaniem żadnej gry czy filmu (tam są tylko sprawdzone linki
cool.gif
). Moim zdaniem to ściagnij jeszcze raz Fife 06 z osloskop'a, albo znajdź innego crack'a (to też może być powodem błędu
biggrin.gif
).
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
QUOTE Po pierwsze to ten temat jest w złym dziale, a po drugie to nigdy nie sciągaj rzeczy których nie jesteś pewien że będą działać. Ja zawsze sciągam z www.osloskop.net i nigdy nie miałem problemów z działaniem żadnej gry czy filmu (tam są tylko sprawdzone linki ). Moim zdaniem to ściagnij jeszcze raz Fife 06 z osloskop'a, albo znajdź innego crack'a (to też może być powodem błędu ).

Tak tylko fife ściągałem chyba ze trzy razy i to od trzech innych osób a cracka do fify nie widziałem a zanim bym sciągnął fife z eMula lub eDonkeya to czekałbym miesiące na ściągnięcie bo transfer tam jest beznadziejny. I mówiłem że innym ludziom na hubie gra działa.

Pomyślcie jeszcze o co tu może chodzić, bo naprawde zależy mi na tej grze...
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
rozwiazanie jest proste
smile.gif

potrzebujsz cracka
smile.gif
wiadomo jest ze 10 tysiecy tych crackow ale ty musisz miec oczywiscie 10,001 cracka
biggrin.gif
tak to juz jest ...

ja juz nie sciagam gier bo sam klopot z crackami zawsze jest ich pelno ale trzebac miec K***a tego ktorego nikt nie ma :
biggrin.gif


laugh.gif


pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom