Problem Z Artefaktami.

Status
Zamknięty.

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Witam.

Chyba namąciłem. Osch z Trelis chce artefakt z jaskini pełzaczy. Znalazłem go ale oddałem Ogitowi z montery. I tu jest problem, podejrzewam że przez błędy w grze Ogit przyjął nie ten artefakt. Do właściwego artefaktu miał mnie zaprowadzić Urbanos , i podobno ukradli go bandyci . Jednak Urbanos doprowadził mnie do dwóch Assasynów którzy mnie zaatakowali, nie mieli artefaktu a Urbanos wrócił do miasta. I mam problem, Kan zleca mi zadanie Zanieś Thorusowi artefakt, pancerz i wiadomość od Gabriela. I lipa, Thorus nie chce zemną gadać !!!
Co mam robić, gdzie ten artefakt znaleźć, może jakieś kody????
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
1. Nie za bardzo już pamiętam zadań z ZB.
2. albo ty namąciłeś, albo ma skleroza jest powodem słabego zrozumienia ciebie :).
3.
Chyba namąciłem. Osch z Trelis chce artefakt z jaskini pełzaczy. Znalazłem go ale oddałem Ogitowi z montery

Pamiętam, że jaskinia pełzaczy to ta, pzy której drugi raz spotykamy Tajemniczego wędrowce. To tam znalazłeś artefakt?
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Dokładnie tak, to jest jaskinia za świątynią w okolicach Trelis. Spotkałem tam wędrowca.
 

Dask

New Member
Dołączył
28.11.2009
Posty
11
Jak idziesz z Urbanos'em to przeszukaj bandytów jak i kufry.
Ewentualnie zabij Ogit'a i odzyskaj artefakt (nie wiem czasem czy nie miales go zaniesc Kanowi )
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Niestety Urbanos zaprowadził mnie tylko do dwóch Assasynów, rozpoczęła się walka i wrócił do miasta. Artefakt tak musiałem pierw zanieść do Kana, ale ten kazał oddać go Ogitowi. Ogita zabiłem, nie ma artefaktu przy sobie.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ja urbanosa zabiłem;p I coś tam pisało że jakieś zadanie wykonałem...nie miał go w dzienniku a ni nic a tu nagle że zadanie wykonane xD ZB to dziwna gra...
A wracając do Twojego problemu...Ogit powinien miec ten artefakt jeśli mu go oddałeś...jeżeli go nie ma to znaczy że buga masz ;) Jedyny sposób chyba to kody.
Tak nawiasem mówiąc,artefakt ten nazywa się "Cor Calom" czy coś w ten deseń?;d
 

Dask

New Member
Dołączył
28.11.2009
Posty
11
Jestem świerzo po misji to tak
Osch zleca nam zadanie z artefaktem "Cor Calom" wychodzac wyjściem w Kierunku montery wychodzimy na wzgóże po prawej stronie gdzie sa ruiny mijamy je i idziemy dalej trafiamy na jaskinie (przed nia "Tajemniczy wedrowiec" ) tam właśnie znajduje się owy artefakt po oddaniu go Osch'owi on kaze nam porozmawiac z Thorusem. Osch ponownie zacznie z nami rozmawiac jesli wypełnimy wszystkie zadania dla Thorusa.

Jesli chodzi o artefakt Ogit'a to jesli juz znalezlismy zastepstwo dla Urbanoss'a to prowadzi on nas do obozu bandytów gdzie znajudje się 3 bandytów o wygladzie asassyn'ow jeden z nich posiada artefakt Ogit'a który zabieramy i zanosimy go do Ogit'a ten z kolei prosi nas o dostarczenie tego artefaktu Kan'owi. I w moim wypadku był to koniec questów zwiazanych z tym artefaktem.

Gram na Path'u 1.89

Pzdr
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Więc tak jak mówię Ogit wziął nie ten artefakt! Urbanos zaprowadził mnie do ludzi wyglądających na assasynów, ale było ich 2, nie 3.

Więc potrzebuje kod na artefakt cor caloma.

Edit: Ciężka sprawa, użyłem kodu <give all> na wszystko i niestety artefaktu cor caloma nie ma. Zna ktoś kod na ten artefakt bezpośrednio??
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Wątpię, żeby był taki, ale jeśli nie masz żadnego save przed tym zadaniem to proponuję zagrać na nowo, ale z patchami, 1.06 i 1.0.89 (albo tylko 1.0.89, nie pamiętam)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom