Prezenty :)

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Pytanie do was, co dostaliście pod choinkę?
Ja kase głównie... 100 zł od rodziców.
Od babci i dziadka 50 zł, jakaś wielką czekolade mleczna (dam mamie~~ ;d) i jakiś dezodorant w kulce "fa" ~~;d.
Ale najlepszy prezent dostałem od siebie... Kupiłem se go, polozyłem pod choinką i jak go odpakowałem cieszyłem się jak dziecko ;f. Produnkt ten zwie sie "Cell Pump" ;]. Słaba mieszanka kreatynowa (jabłczan kreatyny") z paroma innymi skłądnikami np. tauryna :). Cena? Jedyne 90 zł ;d...

A co wy dostaliście pod choinke :) ?
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Ja dostałem tak:
-150 zł (100 od dziadków i 50 od rodziców)
-czekoladę mleczną którą z przyjemnością zeżre :D
-chipsy Lays :p
Uważam, że w tym roku gwiazdka się wyjątkowo udała, ponieważ zawsze dostawałem 100 zł na prezent, a w tym roku jest aż o 50 zł więcej. :D Nie ukrywam, że pieniądze są mi teraz wyjątkowo potrzebne. :p
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja dostałem pienądze (200) - zbieram na nową gitarę elektryczną - wracam do korzeni ... xD
No i jakieś kosmetyki plus słodycze .... już mi te słodycze bokiem wychodzą ...
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No cóż u mnie gwiazdka to zabawna rzecz w tym roku była :)
Po pierwsze pojechałem na trzydniowe warsztaty z Capoeira do Wrocławia gdzie poznałem brazylijczyków i zdawałem na wyższy stopień :). W sumie koszt wyniósł ok. 300-400zł
Dostałem napęd DvD LG bo mi potrzebny był :p. W hurtowni 70zł
Dzisiaj dostałem jakąś koszulkę Reeboka i dezodorant STR8 :D

Ogólnie jestem bardzo zadowolony :D.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja dostałem 150 zł ( 150 od rodziców szkoda, że nie jechałem do dziadków :p ). 100 już wydałem na oryginalnego Guild Wars. Warto było. ;) No po za tym sporo słodyczy. Kiedy ja to zjem. Jakiś tam dezodorant i to chyba tyle. :p

Ale i tak najważniejsze, że było wspaniałe jedzonko. Nie żebym był obżartuchem, ale raz do roku można się naprawdę najeść tego co się lubi. :p

Pozdrawiam.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
130 zł razem od rodziców i dziadków + zbiór opowiadań Kinga. Kasę przeznaczę w całości na nowe głośniki, bo moje stare 2.0 już ledwo wyrabiają, a zbyt nowe nie są. No i będzie co czytać ciekawego. ;)
No i oczywiście jakieś tam słodycze itp. pomniejsze rzeczy niewarte wspomnienia.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
ja dostałem razem 170 euro, nowy Ipod ;] Dezodorant w Kulce LYNX zapięcie do roweru (sic! xD) i grę ( miałem ochote w Morka i tribunala pograć :D ) :]

aha i gumy do żucia :D:D
Odnosnie tych gum... ciekawe czy cos sugerowali :D :D :D -doc.
 

alucard666

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
38
Ja dostałem 100 i sprzęt do ASG trochę słodyczy, szlik, czapke i sweter :lol:
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
120 zeta,
Płyta Bobiego Marleya Roots of a Legend(z tego prezentu najbardziej się ciesze)
Piłke,
troche słodyczy.
Pozdrawiam.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
U mnie w tym roku raczej słabe żniwa, chociaż z obu prezentów jestem niezmiernie zadowolony :D
- Zegarek Casio (stary mi się zje*ał)
- Newerwinter Nights Diamentowa Edycja - wreszcie nadrobię zaległości w grach RPG :p
- Kasa - jak na razie 50 zł, ale w najbliższych dniach jadę do ciotki i drugiej babci, więc prawdopodobnie będzie więcej, z czego bardzo się cieszę, bo mam deficyt budżetowy :)
 

Warriv

New Member
Dołączył
4.12.2006
Posty
23
Ja dostałem:

-World of WarCraft
-petardy
-Film "Królestwo niebieskie"
-Kasa 100zł
-Słodycze

Pozdro
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Dwa najwazniejsze dla mnie prezenty to nowa gitarka(klasyk) i naglosnienie do kompa :D Pozatym od babci tradycyjnie 50zl jak co roku :p Jeszcze dezodorant do tego, koszulka i troche slodyczy...
Ogólnie jestem zadowolnoy z tego co dostalem :)
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja dostałem 50zl, czapke i rękawiczki oraz słodycze (od cioci); Gothica 3 (od rodziców).
No i to tylko tyle, ale i tak jestem bardzo zadowolony z tych Świąt Bożego Narodzenia :)
Tylko szkoda, że te Święta są tylko raz w roku B) ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
U mnie w tym roku słabo, zresztą jak co roku :p

Sweterek
Koszula
Perfum, deo, kulka, maszynki do golenia.
Sianko
słodycze
NFS:Carbon

I takie tam głupoty....
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
A ja widze jako jeden z mniejszosci nie dostalem pieniedzy na gwiazdke :p


Odtwarzacz mp3 Philips 512 MB modelu niepamietam ;p
Koszulki
Dezodorant Avon BlueRush
slodycze
slodycze
slodycze
slodycze
i jeszcze raz slodycze ;p
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Ja nic nie dostałem :D. Prezenty są zbyt komercyjne jak dla mnie i poprosiłem by mi nic nie kupowano w tym roku. Pozdro!

[ Tak wiem, krótki post, blablabla ;] ]
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
hmm...
no coz chyba pora na mnie...
ja dostalem:
- Perfum (strzal w 10 bo mialem go kupic :p )
- Sweterek Reportera :p
- Slodycze
- Kase
- Slodycze

co jeszcze? hmm...
slodycze :p

a no! jeszce sylwestra mi rodzicie w Egipcie zafundowali :p :D :D :D

pozdrawiam :)
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Hm... Ja dostałem kilka rzeczy, choć tego sie nie spodziewałem.
Pierwszą z nich jest oczywiście kasa, którą wydam na idący już do mnie 1 Gb Ram.
Drugą rzeczą to bluza oraz opaska na uszy. Cóż, nie lubię nakryć głowy, ale miła rzecz, może będę ją nosił. Do bluzy także nie mam zastrzeżeń (no, może takie, że jest pomarańczowa ).
Kolejną i zaraz ostatnią rzeczą (nie będę przecie wymieniał słodyczy) jest zegarek firmy Quartz. Oj, ten to mi się akurat przyda, bo komy wszędzie nosić nie będę (np. do kościoła).
Cóż, ogólnie jestem zadowolony z tegorocznego ,,połowu", choć tylu rzeczy się nie spodziewałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom