Powrot do Korinis

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
Zrobilem zadania w gorniczej dolinie i wracam z listem do Lorda Hagena, lecz przy bramie wyjsciowej z przeleczy stoi jakis koles "Poszukiwacz" i nie wiem co mam z nim zrobic prosze o pomoc z gory dziekuje.
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Hehe to proste co z nim zrobić
biggrin.gif
podchodzisz czekasz aż przemuwi a potem: ciach ciach i zobaczysz po drugiej stronie dwóch martwych paladynów i Lestera który muwi nam żebyśmy się zobaczyliz Xardasem
 
A

Anonymous

Guest
no ale to chyba nie bedzie proste bo on ma mnie na 3 strzaly
 

August2

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
106
wiec niepozwol mu zety cie zaatakowat pierwszy. po skonczonej pogaduszce zaatakuj go z najwieksza furja :twisted:
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
QUOTE no ale to chyba nie bedzie proste bo on ma mnie na 3 strzaly
Ja ten problem rozwiazalem uzuwajac zwoju przemiany w ognistego jaszczura. Poszukiwacz jakos sie zaklinowal i nie mogl nawet pusccic baka
smile.gif
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
zwój przemiany w ognistego jaszczura ?? z kąd ty w 3 rozdziale wziąłeś taki potężny zwój ?
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja pokonałem go przyzywając szkieleta i razem z nim go tłukliśmy po chwili leżał martwy a ja przyjąłem tylko jedną kule ognia
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Jeśli sprawia ci takie trudności to poprostu przed nim ucieknij
biggrin.gif
 

Villen

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
27
BrZyDaL który masz poziom?

Ja jestem w 2 rozdziale, już po zdobyciu Szponu ( run dokładniej ) i teraz przechodzę Górniczą dolinę mając 28 lvl (i rośnie). Na tym poziomie nie powinieneś mieć problemu z poszukiwaczami
smile.gif


Co do scrolli - są tacy panowie jak kupcy
laugh.gif
itp. u których można potężne zwoje kupić ( fajne są bo tylko 5 many kosztują, oprócz ładowalnych oczywiście)

P.S.
Deszcz ognia rules - orki pilnujące przejścia to już wspomnienie :twisted:
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Masz problem z jedym potem bedziesz spotykac ich parami czasem wiec natlucz troche doswiadczeia jak beizesz juz szedl po oko to ich tam bedize chyba 4 jaesli dobzre pamietam
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
Ja najpierw polazlem po dowody do garonda ale nie dalem mu ostatniego, nastepnie udalem sie do Jarkendaru, spokojnie sie tam bawilem no a teraz dopiero bawie sie z poszukiwaczami, rozwalam 4 spokojnie na raz
laugh.gif
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
QUOTE zwój przemiany w ognistego jaszczura ?? z kąd ty w 3 rozdziale wziąłeś taki potężny zwój ?
W 1 i 2 rozdziale kupisz w Ignaza przemiane w smoczego zębacza i w cieniostwora gdy wykonasz jego zadanie.
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
Hmm. Wiesz spróbuj porozmawiać z nim !!!!!


PS: A tak na serio jak już ochłonąłem po pytaniu "Co z nim zrobić".Hmmm można próbować ominąć np. pod postacią zwierzątka (nie polecam), można wyjąć miesz i rozwalić (może być), albo wyjąć magiczną kuszę i poczęstować faszystowską świnię kilkoma świecącymi boltami !!
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
ja to szybko podbieglem do dzwi, otworzylem i ucieklem. on mnie wcale nie gonil =]
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
QUOTE zwój przemiany w ognistego jaszczura ?? z kąd ty w 3 rozdziale wziąłeś taki potężny zwój ?

Taki zwoj jest w wielkiej bibliotece tam gdzie jest żółta kmienna tablica dla Saturasa. Leży gdzieś na półkach
tongue.gif
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
no wiadomo ca musisz z nim zrobić zabij go ale nie pochodz di niego bo ci da klątwe lepiej na początek strzelaj go z łuku albo kuszy a do tego tych poszukiwaczy bedziesz znajdował coraz częściej w świecie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom