Powitanko

Sashiku

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
5
No więc może zaczne od tego że nie dawno skończyłem 17 lat :D
Moją główną pasją jest fotografia :) Jeśli ktoś będzie chciał to mogę podrzucić linka do mojego fotobloga :)
W wolnym czasie jeżdże na rolkach i nie lubie matematyki tak po za tym :D To na tyle no nie wiem co więcej napisać więc może napisze jak zaczeła się moja przygoda z serią Ghotic :D
Serie Gothic poznałem w 3 klasie kiedy to mama kupiła mi gre ale nie bardzo wiedziałem jak to przejść bo coś mnie ciagle zabijalo i jeszcze za bardzo nie umaiłem w takie gry grać xD
No ale potem za rok spróbowałem i jakoś powoli przechodziłem poszedłem drogą Śniącego obozu na bagnach :D Kolejne części przechodziłem i trójkę przechodzę nadal mam ją od dwóch miesięcy :)
W Risen nie grałem ale chciałbym spróbować :)
Pozdrawiam wszystkich :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no witamy witamy ale błagam nie posz taką pogrubioną czcionką bo ona jest oczo... no daje po oczach :D
mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłuzej, miłego pobytu na forum
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Witamy, witamy i do aktywności zachęcamy. Liczę, że trochę z nami zostaniesz, popiszesz z nami na forum. Zachęcam również pomyśleć nad zaciągnięciem się do którejś z gildii, warto. Proponuje też zapoznać się z regulaminem i tym - ( http://gothic.org.pl...h-uzytkownikow/ ) Ciekawym tematem dla nowych.

Witam jeszcze raz i aktywności życzę .
 

DeeLoc

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
27
siemanko, ja też się niedawno zarejestrowałem ;)
Ostrzegali mnie przed wiedźmami, więc ciebie tez powinienem? XD
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Podaj adres fotobloga w takim wypadku. Czym robisz Shoty?
 

Sashiku

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
5
samo mi takimi pisało :D już nie będę :p a więc co to wiedźmy miewam że to związane z forum coś jest :D

http://www.photoblog...grafia/archiwum :DD nie są to mroczne zdjęcia ale fotoblog ma taką nazwe nawet nie wiem czemu rok temu taka była wolna a nie miałem pomysłu :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
samo mi takimi pisało :D już nie będę :p

OK ale na przyszłość staraj się tez nie pisać posta pod postem. Jak się dobrze przyjzysz, to znajdziesz opcje "edytuj"
Tym razem bez konsekwencji.
a więc co to wiedźmy miewam że to związane z forum coś jest

Na forum są dwie wiedźmy, jedna już się z Tobą przywitała. ( to ta od czcionki bijącej po oczach :D) Drugą sam niebawem powinieneś poznać :p Z jedna i drugą lepiej nie zadzierać.

Jeśli chodzi o zdjęcia, to są ok. Niestety się nie znam na fotografowaniu, yeed zapewne powie coś więcej.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
A oto i druga wiedźma się kłania :)
Witaj na forum i nie słuchaj takich różnych, co to nas oczerniają, jesteśmy łagodne jak pierwiosnek o poranku ;)
Mam nadzieję że się tu zadomowisz na dłużej albo i na zawsze ^_^
A zdjątka niektóre całkiem ciekawe, zaintrygowały mnie te plecy z tatuażem - autentyk, czy sprytny montaż?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hahaha no patrz barni robią z nas jakieś straszne jędze a my takie grzeczne, łagodne dla każdego...

Sashiku my jesteśmy milutkie, nikogo nie krzywdzimy, także nie bój się nas, tak nami straszą... nie wiem czemu :lol: , zatem jak nie będziesz nam podkradać punktów o północy to jesteś bezpieczny.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Taaa...a potem zepchną cię z gołą dupką po nieheblowanej desce do wanny ze spirytusem. Ja ci mówię, Zasada Ograniczonego zaufania bracie. Tego się trzymaj.

Nie powiedziałeś z czym pracujesz?
 

Sashiku

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
5
Jakie punkty ? :D Co do zdjęcia z tatuażem jest on tylko wsatwiony w photoshopie dopiero się uczyłem :) Jak z czym pracuje ? :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jakie Body i obiektyw posiadasz?
 

Sashiku

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
5
body sony a 390 ;) a co do obiektywów to mam zwykły 18-55 żadko kiedy go używam raczej do krajobrazów tylko i w studiu ;P oraz 55-200 od stycznia :p teraz czaje się na jakieś pierścienie od macro ;P

A i pytanko jak pisać na SB :D
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
A i pytanko jak pisać na SB :D

Najważniejsza jest sprawa taka, czy w ogóle widzisz SB?? Nie pamiętam czy jest limit. ( kiedyś SB pojawiało się dopiero po napisaniu pewnej ilości postów) Jeśli jednak limit nie obowiązuje, to na głównej stronie forum, na górze powinno znajdować się SB. Po prawej stronie w okienku wpisujesz tekst i wysyłasz enterem.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Hm nie ma ustawienia, że można pisać na sb dopiero po 4 czy 5 postach? Wydaje mi się, że Baronowa to ustawiał.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Mnie szczerze mówiąc jakoś nigdy te sprawy nie pociągały, w sumie dla każdego coś innego. Ale to nie przeszkodzi mi w powitaniu, tak więc tak witam serdecznie : )
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Więc wygląda na to, że limit jednak jest. Yeed dobrze mówi, pewnie po napisaniu 5 postów uzyskasz możliwość pisania na SB.
Jak dotąd ciągle masz zero, w dziale przywitań posty nie są liczone.

Rozejrzyj się po forum i bądź aktywny, pisz z głową a na pewno szybko pokonasz limity ;)


Edit: Limit to 10 postów :p
 
Do góry Bottom