Powitanie!

Don Esteban

Husarz Wiedźmin
VIP
Dołączył
24.2.2014
Posty
182
Witam serdecznie!
 
Nazywam się Oskar, mam 18 lat. Mieszkam w Głuchołazach, niewielkim miasteczku znajdującym się w województwie opolskim. Uczęszczam do Liceum. Lubie góry i długie trasy rowerowe ;)
Jestem wielkim fanem gier firmy Piranha Bytes, jednak najbardziej urzekła mnie druga odsłona gry Gothic, z dodatkiem Noc Kruka. Ich pozostałe produkcje, według mnie, były również wspaniałe, lub co najmniej bardzo dobre. Większość czasu poświęconego na gry przeznaczyłem na serie Risen i Gothic, i wygląda na to, że nic się nie zmieni ;)
 
Pozdrawiam.
 
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Kolejny nowy. Siemka, baw się dobrze, nie daj się wciągnąć w rumową zabawę i będzie super.
 
 
 
(Serio, co to za nabór redaktorów?)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Witaj Oskar, miło, że wpadłeś do nas. Dobrze trafiłeś, my też poświeciliśmy mnóstwo czasu tym grą i nie zapowiada się, żadna zmiany w tej kwestii. ;) Co tylko potwierdza, że to właściwe miejsce dla nas wszystkich. Rozejrzyj się, rozgość a rum podamy wieczorem. Życzę miłej pracy w redakcji i sympatycznie spędzonego czasu z nami.
 
Pozdrawiam EB.
 
P.S
(Serio, co to za nabór redaktorów?)
Shawn, zdradzę Ci tą tajemnicę, tylko nikomu nie mów. Nowi redaktorzy są z naszego kanału na FB i przysyła ich wujek Yeed.
 

Don Esteban

Husarz Wiedźmin
VIP
Dołączył
24.2.2014
Posty
182
Z pewnością będę się dobrze bawił :)
A o co chodzi z tą rumową zabawą? :D
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
To już zapraszam wieczorkiem na SB. Szkeleton pędzi przedni rum, jak ma dobry dzień to częstuje. Szczegóły wieczorem na SB ;)
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Witam
a rum idzie szybciej niż go Szkel produkuje.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ta jasne. Składzik już prawie pusty. Ta nowa prawie wszystko wyżłopała D;
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
witaj, witaj Estebanie :), rozgość sie wygodnie 
 
szkelo a co się dziwisz, zawsze wiedźmy najbardziej się dobierały do twojego rumu, barn także spryciula, tylko mnie sępisz :p
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Ekhem.
 
Panie Szkieleciku, nie podskakuj pan bo będzie hokus pokus i kosteczki Ci się porozsypują :thumbsdown:
 

Don Esteban

Husarz Wiedźmin
VIP
Dołączył
24.2.2014
Posty
182
Czy dopiszecie mnie do listy administracji na głównej stronie? :D
Bo widzę, że redaktorzy też tam są, a przynajmniej 2 ;)
 
Do góry Bottom