Powalający Tekst

Status
Zamknięty.

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
No więc w Gocie podchodze do faceta i sobie z nim gadam. W pewnym momencie pytam się go czy jest w armii Gorna dobrowolnie czy jakoś tak a on odpowiada coś w tym guście : "Nie , jestem prostą kobietą... ." I mówi to kobiecym głosem. Hahahaahahahah! Ktoś też tak miał?

Mam nadzieje , że temat w dobrym dziale.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Ta, ja też tak miałem xd I też się z tego brechtałem. Cóż, bugi "dodatku"...
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Tak też się z tym spotkałem i śmiałem się z tego chyba pół godziny :D W Zmierzchu Bogów było więcej jaj, spróbuj przeteleportować się do Diego i z nim pogadaj, albo z Miltenem, albo przejdź się za mur w Faring. ZB to jedna wielka porażka, nigdy nie grałem w to dłużej niż 3h, a miałem chyba 4 podejścia.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Taa G3 jest tak zabugowane, iż nawet postacie nie mówią tych kwestii które powinny. Ogólnie całe Zmierzch Bogów to jedna wielka parodia.

Dzisiaj zainstalowałem Zmierzch Bogów..ponownie...może tym razem m się uda go ukończyć.
 

flisu2

New Member
Dołączył
24.9.2010
Posty
10
ja o dziwo nie miałem miałem buga na poziomie tego że niektóre postacie nawet nie mówiły tylko po napisach czytałem miedzy innymi Gorn Czarny mag , odnośnie samego tematu o powalającym tekście powaliła mnie rozmowa Bezimienego z Generałem Paladynów w Vangard jak by miał ktoś sava przed ta rozmowa to bym poprosił gdy generał się pyta coś w stylu "gdzie jest ten co pokonał smoka ożywieńca..."
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom