Poważne Sukcesy ...

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
No właśnie pytanie w temacie . Macie jakieś szczególne życiowe sukcesy ... takie , którymi możecie się na poważnie pochwalić ?? Takie , których wszyscy Wam zazdroszczą ? Piszcie tutaj . Pozdro !
wink.gif


No dobra może ja zaczne
biggrin.gif
:
W sumie to żadnych większych sukcesów nie mam ale do tych dla mnie ważniejszych zaliczam :

1. Najwyższa średnia ocen w całej szkole na semestr jak i na koniec roku - 5,70 - rok szkolny 2003/2004 .
2. Najwyższa średnia ocen na poziomie klas - 5,20 (wiem wiem opuściłem się , ale w tym roku będzie z 5,40) - rok szkolny 2004-2005
3. Wicemistrzostwo szkoły podstawowej w tenisa stołowego - 2003 rok
4. Król strzelców na powiatowym turnieju piłki nożnej (10 bramek na 5 meczy
biggrin.gif
)
5. Drugie miejsce z moją drużyną (kapitan) na turnieju w Grasbergu (Niemcy) w piłkę nożną - rok 2005 (maj) .
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Mam kilka sukcesów, których nie powstydziłbym się wymienić, ale wymienię dwa:
1. 4 miejsce w województwie, a 15 w kraju z "Alfika Humanistycznego" (rok temu);
2. Finał wojewódzki zDolnego Ślązaka Humanistycznego (jutro mam część pisemną, a w sobotę prezentację pracy
dry.gif
).
QUOTE 1. Najwyższa średnia ocen w całej szkole na semestr jak i na koniec roku - 5,70 - rok szkolny 2003/2004 .
2. Najwyższa średnia ocen na poziomie klas - 5,20 (wiem wiem opuściłem się , ale w tym roku będzie z 5,40) - rok szkolny 2004-2005
Moim zdaniem porównywanie średnich ocen i zaliczanie ich do sukcesów jest trochę bez sensu, bo :
a ) są różne szkoły o różnym poziomie nauczania i różnych wymaganiach;
b ) nie można porównywać średnich z podstawówek a średnich z gimnazjów i liceów. W szkole podstawowej dużo łatwiej otrzymać dobre oceny.
Nie chodzi o to żeby porównywać, liczy się fakt. W jednej budzie to jest mało, w drugiej... Marzenia. ;]
W mojej szkole średnie Em.50 to raczej marzenia
smile.gif
- Jay
Ale nie przeczę, że jest to jakimś sukcesem
wink.gif
.
Pozdrawiam.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ja należę do ludzi, których mało co rusza, ale inni mi mówią, że mogą mi pozazdrościć:

- mistrzostwo woj.opolskiego w rzucie dyskiem (zawody szkolne, gimnazjada) - 2005.
- 3 miejsce na mistrzostwach województwa w Bielskobiałej młodzików (zawody klubowe, cholernie wyskoki poziom :/) - 2005.
- 10 miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików w Kielcach (Mały Memoriał ... Kusocińskiego), źle mi poszło :/ - 2005.
- kadra województwa opolskiego - 2004 i 2005.
- byłem z zajebistą dziewczyną, każdy mi zadorścił, jednak oczywiście Ozi musiał się nachlać jak świnia i coś durnego nawyrabiać !! :[ Chlip... <idota!>.
- wszyscy mnie znają o_O a ja nie znam nawet połowy z tych, którzy wiedzą o moim istnieniu. :| (to jest krępujące).
- mam 6 medali (2 złote, 3 srebrne, 1 brąz) i 2 pucharki - narazie. :pPP

Obecnie tym się pomgę pochwalić, większość i tak uważam, za nie złą siarę, bo mogłem się bardziej postarać =.='
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
ja tam specjalnie sukcesów poza:
1 miejsce w powiecie w tenisie stołowym
2 miejsce w singlu
4 miejsce też w powiatowych
wink.gif


a tak poza tym to chyba nic szególnego
pozdro for all
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Ja tam jakiś większych sukcesów niemam ale pare takich sobie moge wymienić:
- pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie tańca towarzyskiego (byłem w podstawówce)
- jeden z najlepszych graczy w klubie [oczywiście wtedy grałem z kolesiami 90 i 89(ja jestem 91)]
- najlepszy z informatyki w szkole (ciemni u mnie są z infy ale ja tez taki najgorszy nie jestem)

tak jak mówiłem nie miałem jakiś takich bardzo dużych sukcesów ale i tak wszystkich tu nie wymieniłem.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Suckesy?
Prawie nigdy się nie starałem bawić w konkursy, a to co wygrałem to i tak jak dla mnie jest bezwartości... Jakieś bezsensowne konkursiki międzyszkolne... Za to jedno z nowszych osiągnięć i na pewno jedno z lepszych to dostanie się do najlepszego LO w województwie lubuskim i jednym z czołówki w kraju... I to by było na tyle... nie licząc tego, ze jestem Wodzem Wojowników oraz modem na G.Upie =]
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moje najważniejsze sukcesy ? Chyba żadne, co do średniej to ich nie pokazujcie, bo to zależy do jakiej szkoły chodzisz i czy do podstawówki, albo czy do licemum, więc to jest bez porównania. A moim najlepszym sukcesem jest to, ze jestem najlepszy w klasie w matmie, przebiegłem run warsaw w czasie 25 minut, i gra w zniczu pruszków ;p ;p.

Pozdrawiam
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Mam trzy sukcesy, które w jakiś sposób zostały mi w pamięci:
- drugie miejsce w egzaminach końcowych z niemca w szkole językowej
- jako jedyna na 10 kursantów zdałam prawko za pierwszym podejściem
- drugie miejsce w szkole za mature próbną z ang. poziom rozszerzony, a za podst. to pierwsze (niby ktos mnie przescignął, ale źle mu punkty policzono
tongue.gif
)
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Moje osiągnięcia...? Pamiętam tylko jedno, z którego jestem naprawdę zadowolony: pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie "wiedzy o II Wojnie Światowej". Poza tym nie mam jakichś tam wielkich sukcesów, a to jedyny, jaki pamiętam. Pozdro!
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Tak sobie z sukcesami u mnie ale moja siora ma ich zbyt tużo. Chyba ją zarżne.
laugh.gif
rolleyes.gif


Off Topic/Spam. Warna jak na razie nie dam (75%), masz więc ostatnią szansę.
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Moje największe sukcesy hmmm... Mało ich jest ale wymienię.

- 2 miejsce w okręgowych zawodach wędkarskich w spinningu.
- 1 miejsce w kołowych zawodach wędkarskich w spinningu.


A tak to jestem... najlepszy z Maty w klasie. Jeden z lepszych w moim klubie gdzie gram w siatkówkę.

Aha i jeszcze jest jeden wyczyn:

- 2 miejsce w piłce plażowej o puchar Wójta.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Co do powaznych to moze one nie nalaza x] w nauce nie osaignelem zbyt wiele ( jak na razie
tongue.gif
^^ , bo sukcesem w niej w tym roku bedzie zdanie xD ) za to mam troche osiagniec w sporcie x] , jednak sa to tylko zwyciestwa powiatowe.. w siatkowke oraz tenisa stolowego ... , w dolnoslaskich zawodoach najczesciej bylismy za podium ( no ba.. zawsze za ^^ ) ,
 

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
Ja miałem kilka Poważnych sukcesów
ale moim największym osiągnięciem jest
1 miejsce w miedzymarodowych zawodach strzeleckich w grupie starszych juniorów w zawodach organizowanych przez Policję w kamiennej Górze i Wałbrzychu oraz Jarex.

Pozdro.
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
QUOTE Tak sobie z sukcesami u mnie ale moja siora ma ich zbyt tużo. Chyba ją zarżne. 
Temat brzmi jakie są twoje sukcesy a nie waszego rodzeństwa
tongue.gif
blink.gif



Ja nie mam wielkich sukcesów, ale może się coś znajdzie
wink.gif
No więc przede wszystkim najlepsza średnia w klasie
biggrin.gif
Wysoki wynik w konkursie historycznym "krąg", i bycie najlepszym z historii w klasie
biggrin.gif
Całkim dobrze gram w pingponga i w tenisa zimnego, więc (może nie jest to ekstra sukces, ale dla mnie tak
wink.gif
) II miejsce w kolonijnym konkursie pingpongowym. i III miejsce w konkursie tenisa
biggrin.gif


Pozdro
biggrin.gif
 

MJ1991

New Member
Dołączył
7.1.2006
Posty
20
Ja nie jestem najlepszy ale w 4 klasie bylem w zlotej ksiedze
biggrin.gif
ale mam kolezanke w klasie co miala w 6 klasie srednia 6.0 jest zdolna bo kujon z niej nie jest
 
Dołączył
23.12.2005
Posty
33
Ja natomiast mam:
Zniszczenie pewnego denerwującego gościa z pewnego czatu....
Zdobycie 2 medali. Jazda konna i pojedynek na miecze dwuręczne..
Facet nie miał szans góra duł obrót i wyeliminowany ale to wszystkie srebrene medale..
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
moje najwieksze osiagniecie to:
- 1. miejsce w ogolnopolskim konkurskie z języka polskiego
- 1. miejsce w wojewodzkich mistrzostwach koszykowki
- 1521. miejsce w oglonopolskim konkurskie z niemca (no co?)

PS:
QUOTE Tak sobie z sukcesami u mnie ale moja siora ma ich zbyt tużo. Chyba ją zarżne.

z poczatku wzialem cie za jakiegos zboczenca bo zamiasta zarżnę przeczytalem zerżnę
biggrin.gif
wybacz
wink.gif
<- LOL'd!
sory i pozdro!
 

Malak

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
28
Ja miałem jeden, ale taki, że zazdrości mi cała klasa, a mianowicie pojechałem na turniej koszykówki(to mój ulubiony sport)i wygrałem(no cała moja drużyna). Byłem wtedy kapitanem i trafiłem 24 razy do kosza. Kacper 22. Prawie mnie pobił, ale wygraliśmy 56 punktami.
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
To teraz ja się pochwale

-najniższa średnia 3,14

-w ostatnim roku spadłem do 3,12 matka mnie chciała zabić za to że aż tak poważnie opuściłem się w nauce z 3,14 do 3,12 to skandal tak spaść.

-moim najlepszym osiągnieciem jest to że mam 0 % ostrzerzeń na tym forum jak narazie los mnie lubi (ciekawe na jak długo)

-nie lubię się chwalić bo nie mam czym

-konkursy szkolne są tylko po to żeby przypodobać się nauczycielom.

-.-'
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
QUOTE (sonny @ 18-01-2006, 20:26) To teraz ja się pochwale

-najniższa średnia 3,14

-w ostatnim roku spadłem do 3,12 matka mnie chciała zabić za to że aż tak poważnie opuściłem się w nauce z 3,14 do 3,12 to skandal tak spaść.

-moim najlepszym osiągnieciem jest to że mam 0 % ostrzerzeń na tym forum jak narazie los mnie lubi (ciekawe na jak długo)

-nie lubię się chwalić bo nie mam czym

-konkursy szkolne są tylko po to żeby przypodobać się nauczycielom.

-.-'
i co mamy ci pogratulować??


Jeśli chodzi moje sukcesy to jeśli były to dawno, dawno temu kiedy Morgahard jeszcze chodził na szpade. oto mój stary sukces pierwszy trening (nie wiem co to szpada u jak sie ubiera strój) a tu zawody (trener robił takie raz w miesiącu) pozwoli mi walczyć (pokazali jak sie trzyma broń itp.) i wygrałem wszystkie walki
biggrin.gif


Potem miałem zawsze przez 3 lata pierwsze miejsce w klubie echhhh


Co jeszcze?? Niepamiętam może wynik egzaminu z matmy (ten do liceum) ( nie był aż tak duży ale na standardy szkolne był dobry
wink.gif
 
Do góry Bottom