Poszukiwane Gry

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
U mnie narazie jedyną grą która nie poszła na full detalach jest GTA 4, cholera wie co jest nie tak, ale mój komp po prostu sobie z nią nie radzi, dlatego nigdy w tą część nie grałem : ] .

Po za tym to Packman ma kosmiczne wymagania ; >
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
U mnie narazie jedyną grą która nie poszła na full detalach jest GTA 4, cholera wie co jest nie tak, ale mój komp po prostu sobie z nią nie radzi, dlatego nigdy w tą część nie grałem : ] .
A jaki masz komp ?
Mi poszło na full na takim sprzęcie(nie będe wymieniał firm i rodzaju karty)
Karta graficzna 1GB
4 GB Ram
Procek 3 Ghz
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Szukam gry horror/survival. W Dead Space grałem, i na prawdę polecam, świetne wykonanie, dobra fabuła, i oczywiście zaskoczenie i strach... (fajny był zombiak w rozpaczy, tak walił mordą w ścianę że się zabił :D ). Grałem też w Amnesia (czy jakoś tak). Mimo to że potrafiłem krzyknąć na cały dom o pierwszej - drugiej w nocy to ta gra mnie nie zadowoliła. W Dead Space podobało mi się ponieważ gra wyglądała trochę jak film, widok w 3 osobie informacje wyświetlane na karabinie, życie i energia widoczne w miernikach na kombinezonie. Minusem było to że bronie przypominały raczej narzędzia robocze niż broń, ale to szczegół.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Może nie jest to zbyt straszna seria (a 4 i 5 to na pewno nie), ale jako survival gorąco polecam Resident Evil.
Spróbuj też Silent Hill - co prawda nie grałem za dużo, ale gra ma bardzo dobre opinie (szczególnie 2).
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
No a ja poszukuję jakiejś fajnej strategi.
Z góry thx:)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Age of Empires? Każda z części jest satysfakcjonująca :)
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Może to nie do końca strategia, ale polecam serię Total War (od Rome, przez Medieval II, Empire po Napoleona) jest to mieszanka świetnych bitew RTS oraz turowej mapy kampanii (na której przemieszczasz wojska,budujesz budynki, rozwijasz miasta, i wiele wiele innych ciekawych opcji). Age of Empires - mimo, że gra jest stara i teoretycznie nijak ma się do w/w to ma świetną grywalność i wiążę z nią wspaniałe wspomnienia (zwłaszcza z dwójką)
 
Do góry Bottom