Poszukiwane Gry

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Otóz zakładam temat ponieważ niektórzy z was "poszukują jakieś fajnej gry".
Ja też poszukuje i pytam się co moglibyście mi polecać :)

Spodobała mi sie gra Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Eition i poszukuje gry podobnej do tej.
Jak ktoś zna to niech zechce się podzielić a tym temacie.

@down
Grałem fajne i czekam na Fable 2 na PC :) a cos innego mozesz polecic?
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
TFU jest raczej tylko jedno ale jeśli chodzi o podobieństwa to polecam spróbować w Fable: zapomniane opowieści tam też w pewnych odstępach czasowych kupujesz skille jak w TFU ;)

Ja poszukuje strategii o drugiej wojnie światowej, tyle że jakieś alternatywy.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Solidiers: Heroes of WW2

Ja poszukuje coś bliżej nieokreślonego :p .
taką subtelną mieszankę GTA4 i GoW
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
ja poszukuje czegoś z:
primo - przemoc, krew, flaki, rozwałka, itd. generalnie coś odmóżdżającego i niewymagającego
secundo - od razu akcja w owej grze, strzelanie itd od pierwszej chwili
tertio - zeby mi poszlo, czyli nie najnowsze ;)

aha i nie moze to byc Postal... tylko dobra gra
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Drago "Left4dead"...survival horror ;) Tyle że to gra z końcówki 2008 roku;p

Ja szukam strategii...coś podobnego do Rise & Fall,Age of Empires itp., itd. ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
drago - polecam ci prototype (jak dobrze pokombinujessz w ustawieniach gry bedzie ci dzialalo)

baal - polecam ci Warhammer 40k : Dawn Of War
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Szkeleton, Dawn of War bardziej przypomina Warcrafta ;)

Może Empire Earth Baal ? bardzo dobra seria gier, jakbyś miał oryginały to zapraszam do pogrania przez sieć ;)

Co do mnie.

Ja poszukuje takiej alternatywy o drugiej wojnie światowej gdzie są jetpacki ITD, i to strategia jest, ewentualnie może być coś z Afrika Corps lub coś w tym temacie.

Drago, jeśli chcesz odmurzacza to polecam SAW: The Game, to jest FPP z elementali horroru, ostatecznie the suffering z dodatkiem.

I niech mi ktoś kurna powie co będzie lepsze. World in Conflict z dodatkiem czy Codname Panzers zimna wojna ?

Aa, poszukuje jeszcze FPS'a podobnego do serii Halo.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jakiś tytuł, co grając w niego będę miał rozwolnienie. Nie chodzi o krew, flaki i resztki wczorajszego śniadania na monitorze (choć to się wiążę z tego typu grami). Generalnie chodzi mi o grę, w która będę bał się grać o 24 przy zgaszonym świetle. Coś, przy czym będę miał schizy. Ale jak mówią, ma to mieć ogolny klimat, a nie tylko litry krwi, bo to (bez niczego innego) chyba na mało kogo działa.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Spróbuj gry z serii Perumba, kumpel grał i jest zadowolony.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
4. Akcja jak w filmie, ciągle coś się dzieje, i to INNEGO, nie w kółko - dobij, zabij, zniszcz - jak w piątce. Poza tym czwórka ma lepszy klimat. Od razu widać, że obie gry robiły inne studia.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ja z swej strony też polecam COD4, to naprawdę świetna część gry, zwłaszcza że niedługo pojawi się też sequel tej gry polecam kupić.

Z swej strony polecam też COD5, może to jest powtórka, ale kampania Rosjan jest naprawdę wciągająca, potrafi ta część wciągnąć, a jeśli za pierwszym razem przeżyjesz japońców, to można mówić o cudzie :D to są szaleńcy :D

Ja z swej strony polecam Operation Flashpoint 2 Dragon Rising, podobno jest sto razy lepsze od Arma 2 :)

EDIT: Ja ponowie prośby o jakieś strategie o WWII poza Europą Uniwersalis, i o FPP podobne do serii Halo.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Zig- bez gadania Dead Space. Tylko nie przesadzaj ze zgaszonym światłem jak nie masz mocnych nerwów ;p napięcie jest tam od pierwszych 5 minut gry.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Szkeleton, Dawn of War bardziej przypomina Warcrafta ;)

Może Empire Earth Baal ? bardzo dobra seria gier, jakbyś miał oryginały to zapraszam do pogrania przez sieć ;)

Co do mnie.

Ja poszukuje takiej alternatywy o drugiej wojnie światowej gdzie są jetpacki ITD, i to strategia jest, ewentualnie może być coś z Afrika Corps lub coś w tym temacie.

Drago, jeśli chcesz odmurzacza to polecam SAW: The Game, to jest FPP z elementali horroru, ostatecznie the suffering z dodatkiem.

I niech mi ktoś kurna powie co będzie lepsze. World in Conflict z dodatkiem czy Codname Panzers zimna wojna ?

Aa, poszukuje jeszcze FPS'a podobnego do serii Halo.
ja mam EE i jak znajde to może byśmy pograli przez neta tylko płyte orginała z kodem znajde
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Revan polecam Ci Kompania Braci + dodatek Na linii frontu , naprawdę wspaniała strategia o WW2 , bardzo wciągająca . A ze strzelanek to FEAR 1 .
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Witam, założyłem ten temat, bo niestety na kompie nie mam nowych gier, a Gothici przeszedłem po paręnaście razy :p. Chciałbym się dowiedzieć jakie gry polecilibyście mi? Nie chodzi mi tylko o cRPG przygodowe (chociaż te najchętniej), ale mile widziane są także strategie, jakieś lepsze zręcznościówki i fajne strzelanki ( nie chodzi mi o te najnowsze typu Modern Warfare II :0, ale takie, o których nie słychać tak głośno). Mam nadzieję, że parę osób poleci mi naprawdę dobre gry :) Pozdro.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Rolpleje:

Baldur's Gate
Baldur's Gate II i dodatek
Icewind Dale (jedynka, w dwójkę za dużo nie grałem)
Neverwinter Nights 1 i 2
Fallout 1 i 2 (w trójkę niestety nie miałem jeszcze okazji grać)
TES 3: Morrowind
TES 4: Oblivion

FPS'y:

Seria CoD (pierwsze części są już leciwe)
Half Life
Left 4 Dead
Cs 1.6 i source
Wolfenstein: Enemy Territory
Soldier of Fortune
Day of Defeat: Source

TTP:

Gears of War (2007 rok, więc jakąś wielką nowością nie jest)
Seria GTA, poza dwoma pierwszymi częściami
Max Payne 1 i 2

Hack'n'slash:

Diablo 2
Sacred

RTS:

Heroes 3

Przygodówki:

Runaway
Jack Orlando

Zręcznościówki:

Frets on Fire, o ile można je zaliczyć do tego typu gier.

BTW interesują Cię tylko gry na PC? Bo jakby co to znam trochę fajnych tytułów na PS2.
 
Do góry Bottom