Postal 2

Status
Zamknięty.

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Fajna strzelanka, i baaaardzo śmieszna. Wielu jej nie lubi, ale mnie przypadła do gustu. Najbardziej mi się podobają teksty, a szczególnie jeden: ,,Łueeeeeee! Moja babcia by przeszła tą grę, gdyby sejwowała tyle co ty!". Ten tekst mnie powalił.
Podobało mi się też, że można sobie zrobić tłumik z kota. Fajnie się strzela. Powiedzcie wy co sądzicie o tej grze. Czy jest aż tak denna, że jej prawie nikt nie lubi, czy przynajmniej kilku osobom przypadła do gustu?
 
Dołączył
11.5.2005
Posty
41
hehe ja tez lubie tą gre:D:D ale najlepsze jest jak staje sie przed lustrem,naciska R i......cenzura!:D ale na bank jest gdzieś kod zeby nie było tej cenzury!:p
Masz racje z tym kotem:p Też byla beka.I fajnie tez jak podpalamy chałupe
cool.gif
cool.gif
cool.gif
i oczywiście misja z kościołem gdzie muszisz sie wyspowiadać i nagle atakują arabowie!!
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
i zabawne też było ze jak rzucisz psu kośc to ten jest z tobą
cool.gif
cool.gif
cool.gif
i można po mieście sie wozić!:D:D

poZdro
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Gra jest naprawde wspaniała i jest ona jedną z moich ulubionych, miasteczko z początku wydaje się malutkie ale jak tak się pochodzi to jest dość spore, bardzo fajna była misja z obszczaniem grobu ojca...;]
Szczerze mówiąc to dodatek Postal 2 Apocalipse Wekeend podobał mi się dużo bardziej choć nie było miasta tylko można powiedzieć, że szło się do przodu....
Najlepsza broń w dodatku to była macheta, poprostu ją kocham, zawsze tylko ją używałem, nigdy innej, podchodziłem do ziomka zrobiłem rach ciach ciach i nagle koleś tracił nogi, ręce i głowe^^poprostu wspaniałe;D
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Mi ta gra też się podobała szzczególnie gdy podpalamy typa fajnie sie pali
tongue.gif

Spoko grafika i klimaciek(lubie kopać psa lub go bić łopatą
biggrin.gif
)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Grałem w tę gre i ją przeszedłem juz kilka raza. Mimo tego że jest głupia bo tak ją można nazwac gra się w nia przyjemnie. Mamy poszczególne dni z zycia "zapracowanego" człowieka. Każda misja jest ciekawa i można powiedziec że zabawna. Dobrymi tekstami wali jak "oto bilecik" dobry jest ten ziom. Ja uwielbiam Kościólek tam jest dopiero jadka.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
GRałem przeszedłem i wywnioskowałem że całkiem głupia i śmieszna przez co fajnie sie gra.Gra nafaszerowana głupotą i bezsensownością że aż śmieszna jak nic.Teksty niekture powoalają na kolana ze smiechu a samowolka która jest w grze morze być przyczyną śmiesznej rozruby jak np. podpalenie ludzi tańczących na dyskotece przekopanie gościa na ulicy łopatą ąż się ssika.Wiem że to sadystyczne ale becznie w grze to wygląda.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Gra jest świetna. Niestety mi płytka z Postalem troszkę się porysowała i nie moge już grać, ale dopóki grałem było super. Mi podobało się naprzykład jak tam wsióry nas łapały i wsadzały do takie wdzianka z typu sadomaso czy coś takiego
biggrin.gif

Ogólnie gra jest bardzo fajna i zabawana.


Pozdrawiam
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
W grę można pograć, spoko texty, fajne pomysły, można chodzić po mieście, jeść, jarać, itp. Mnie bardzo odrzuciła od gry przemoc. Jest jej bardzo dużo, a tego nie lubię.
(polewamy ludzi beznyzą i rzucamy zapałkę, rzucamy w ludzi nożyczkami, itp.)
To już nie jest śmieszne. No ale mój stosunek do Postala zmienił się (na plus) radykalnie kiedy wyszedł The Punisher. Tam to dopiero jatka, chyba już długo takiej nie będzie. W sumie gra w sobie wcale niezła, można pograć i wydaje mi się że została mocno niedoceniona przez czasopisma. Minusem jest fakt że nawet z dobrych kompów ściąga całą moc obliczeniową.

PS. Mam fajną wiadomość: Robią już Postala 3.

Pozdrawiam.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ja ją kupiłem myśląc, że to bedzie fajna gierka, w którą z przyjemnością pogram ( ależ byłem głupi ) Dla mnie ta gra nie ma sensu i nadaje się tylko gdy ma się doła i chce się powyżywać na ludziach ( nie wspominając o tym, że waląc łopatą w gostka odpadu mu tylko głowa ) Może misje takie jak " Idź po mleko" czy " Wyspowiadaj się" są śmieszne ale ogólnie cała reszta to dno...
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
wiem czy fajna, moim zdaniem nudna, na początku owszem fajnie się gra, ale z czasem ... nic ciekawego się nie dzieje. Grafika nie najgorsza, strasznie wkurzające są te wgrywania poziomów - przechodzisz przez most i nagle loading.
Jak człowiek nie ma w co zagrać to można zainstalować sobie Postala 2 ;p
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
Ja grałem u kumpla i była dziwna i dość smieszna.Dobra jak jetseś wkurzony.Moim zdaniem byłaby nawet realistyczna gdyby nie to że idziesz(na piziomie trudności:przecientny)po ulizy ,kopiesz przechodnia w dupe a on wyjmuje pistolet i zaczyna w ciebie pakować.
blink.gif
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Ty mówisz o przeciętnym. LoL. zagraj sobie na tytm najtrudniejszym (chyba kopnięty).
Tylko wyjdziesz na ulicę, nikomu nic nie zrobisz, a tu wszyscy (tak, WSZYSCY) wyjmują bazooki, karabiny, snajperki, a nie paralizatory (które nie wyrządzają żadnej krzywdy naszemu bohaterowi) i łopaty (tak, nawet SWATy i żołnierze na łajzowatym mają łopaty). Na łajzowatym jest naprawdę nudno. Ale na tym najtrudniejszym nie ma chwili na nudę, bo cały czas musimy unikać nadlatujących rakiet, serii z M4 i całą grę oglądamy wielką siekaninę.

Pozdrawiam.
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Gra jest extra.Niektóre texsty są powalające.Np. podchdze do policjanta,wale go po łbie a on krzyczy:O w d**e albo podchodzę do jakiejś gościówki,rozpinam rozporek i zaczynam sikać a ona:widziałam większego!.Misje są też fajne.Dostaje się np. taką:eek:bsikaj grób taty,wyspowiadaj się,idź po mleko.Ale jest też parę minusów.Po piersze jest za dużo przemocy (wyjmujesz kanister z bęzyną,polewasz ludzi i podpalasz zapałką,albo katujemy ludzi paralizatorem aż się zesikają,czy to normalne?).Drugi minus to to że jak idziesz przez miasto nagle pokazuje się napis loading i musi sie wczytać.Wkurzające.
 

Hunter-Poszukiwacz

New Member
Dołączył
14.6.2005
Posty
29
Gra z dodatkiem to poprostu Sodora i Gomoraa!!!!! Takie rzeźnickie tricki i super misje!
Np jak rzucimy kość psu to on przyłącza sie do nas...gierka wypasiona! Najśmieszniejsza misja była z tą spowiedzią albo też iść po mieso do sklepu a tu-niespodzianka!
tongue.gif
Oby robili wiecej takich gierr!!!!
Pozdro!
tongue.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Molious

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
57
fajna giera w ogole nie wiem po co ludzie sie czepiają jak niechcą to niech nie grają. najbardziej byłem polany ze śmiechu kiedy szuka sie choinki i podchodzi sie do tej małej uschniętej a KOLEŚ wali ten swój tekst JAJA SE SZMATO ROBISZ?!?
laugh.gif
dobre jest tez jak sie podpisuje petycje albo w urnie wyborczej głosowanie (wszystko pokreślone a koleś "mam nadzieję ze docenią moje intencje"
to jest jedna z lepszych moich gier zwłaszcza ze nawet byłą w gazecie niedawno
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Ta gra dla mnie jest troszkę denna ale jest kilka fajnych momętów i można się fajnie pobawić gdy nie masz w co grać lub jeśli ci się nudzi jak niewiem

PLUSY
-Samobujstwo
-Brutalność (czyli np. granie głową policjanta w nogę)
-koci tłumnik

Minusy
-Mała grywalność
-Grafika

Ogulna ocena to
6+/10
 

Rajca

Member
Dołączył
14.6.2005
Posty
46
Boże ta gra wyzwala w ludziach najdziksze i najpierwotniejsze instynkty...jest tak realistycznie spaczonym obrazem świata że poprostu rzygac się chce...ale nie bede kłamał...jak mam doła...lub jestem wkurzony to gram...i się wyrzywam...a wyrzyc się można tak mocno że potem chodze spruty z uczuc i nawalam braci...tłumik z kota prosze bardzo...podpalic babe...prosze bardzo...rozwalic arabów jak najbardziej...nalać facetowi na twarz aż puści pawia...nic trudnrgo...ach rzeźźźźźź
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
No, moim zdaniem to jest gierka na "przerwę", np. nie wiesz jak przejść jakąś misję w gothicu etc. to włączas sobie Postala 2 i się "relaksujesz"
tongue.gif
.
Fajne było kiedy on lał na ludzi
tongue.gif
.
Pozdro all
 

Lee997

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
78
Kocham grac w Postala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedna z moich ulubionych gier
biggrin.gif
mnie sie podobal tekst w urnie wyborczej, cytuje: chole.... nawet nie wiem na kogo to bylo! mialem ubaw z tej gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom