Postal 2

Status
Zamknięty.

Torm

New Member
Dołączył
21.6.2005
Posty
8
Przeszedlem i co moge powiedzieć? gra jest przeciętna (jako FPP nie prezentuje się zbyt dobrze :/). Momentami śmieszna i w sumie gdyby nie fakt ze jest w tej grze tyle brutalności to mało kto by sie nia wogole zainteresowal. Mozna zagrac z czystej ciekawości.
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Gra zdeczka brutalna, ale tez parudiująca współczesny swiat(niezrozumiałe karty do głosowania).Moimi ulubionymi rzeczami w tej grze są:
- tłumik z kota
- żarłoczni policjanci(nie przepuszczą żadnago pączka)
- teksty
-arabska broń biologiczna(ludzie padają na ziemię,zaży..ją sie jednocześnie zarażając innych)
-i jeszcze uspokajanie wściekłego psa kotem
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
No gra jest kopnięta
biggrin.gif
- tyle można powiedzieć o tej grze... Jak w nią grałem, to nie wydawała mi się normalna, ani nawet nie zauważyłem w niej normalnego celu, tak jak w każdej innej grze. Po prostu chodzisz i nawalasz ludzi
laugh.gif
, chyba do niczego więcej nie służy ta gra, chociaż może i się mylę, i są też inne możliwości. Ale to jest moje odczucie, i nawet szajska zrobiona, że nawet nie opłaca jej się kupywać, a co dopiero w nią grać.

pozdrawiam...
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Trudn tę gre przejść bez strzelania. Ale dlatego, że jet duża pokusa wymorodwania małych, grubych, brzydkich i wrednych(jaki ja jestem zły
tongue.gif
). A mimo to gra była całkiem ciekawa, gdy kupiłem ją z Playem(to jakiś czas temu było)
 

Rexxar

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
8
Bardzo fajna gra (choć brutalna). Bardzo przyjemnie mi się w nią grało lecz za krótko
sad.gif
Najbardziej podobało mi się jak ludzie okazywali radość podskakując i klaszcząc w dłonie
biggrin.gif
dostawał wtedy gościu z shotguna w twarz i koniec zabawy
tongue.gif
 

Cor Angar =*

New Member
Dołączył
20.6.2005
Posty
19
Ja tam lubię sobi pograć w Postala gdy wracam ze szkoły i patrze na jakąś babkę i tak sobie myślę że to mojanauczycielka od matematyki i ładuję jej cały magazynek w plecy
biggrin.gif
polecam świetnie odstresowuje sami spróbujcie
dry.gif
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Hej! Mnie ta gra nawet się spodobała. Najśmieszniejszy jest ten właśnie tłumik z kota...zwierzątko wydaje wtedy (gdy strzelamy) fajne dźwięki, a potem leci daleko przed siebie. Fajne też jest to, że jak gościowi łopatą oderwałem łeb i kopnąłem go, to pies mi go aportował. Fajny jest tekst "Jaja sobie, szmato, robisz??!!". Nie jest śmieszny, ale jakiś taki ogółem fajny
smile.gif
. Pozdro!
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Kurde... dziwne że wczesniej nie zauważyłem tego tematu
biggrin.gif
Gra jest BOOMBA
tongue.gif

Ziomek ma zajeb**te teksty, śmieszne misje najlepszą w podstawce jest "Wyspowiadaj się" która kończy się walką za wiarę <lol> A najlepszą misją w dodatku jest to jak musisz włamać sie do obozy wyznawców Allacha
laugh.gif
, bronie, typu maczeta (tylko ona
tongue.gif
Puszczasz ją i siejesz smierć) GRA na była by na 6 gdyby nie brutalność ...

Ps: Najwyższy stopień trudności to: " Wszyscy mnie nienawidzą"
biggrin.gif


Pozdrawiam
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Osobiście grałem w 1 i 2 i co mogę stwierdzić, po prostu gra osomiczna hehe… te teksty. Jest oczywiście w grze dużo błędów min. Jak wchodzi komuś do domu by go okraść to gościu z łopatą w ręku mówi „stać bo strzelam”, naprawdę zabawne. Fajny jest tłumik z kota, lol a jakie dźwięki, po prostu brak słów. LoL najbardziej rozbawiło mnie to, że można oddać mocz na automat bankowy, fajne walczy się z policjantką jak ma się łopatę i fajnie głowy lecą z czapką policyjną. Przynajmniej gra obrazuje w jakimś tam stopniu życie realne.

Ogólnie gra fajna, może trochę idiotyczna ale uważam iż niezłą jazdę można sobie z niej zrobić.

Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom