Porady!

Status
Zamknięty.

Daniel007

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
37
1.nie igrajcie z dzikami <_<
2.zawsze dobijaj orki chyba ,że zdjołeś go łukiem
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
@alucard666
Te umiejetnosci nabywasz u nauczycieli walki np. Norrisa z Reddock i innych
pierwsze 2 Duze Bronie uczysz sie u kazdego nauczyciela walki a 3 u Hogara z Klanu Wilka i ona jest zwiazana z uzywaniem topora czyli ,,Pokaz mi jak poslugiwac sie toporem/lepiej poslugiwac sie toporem/mistrzem walki toporem"dotycza wlasnie Dużej Broni
@Wy tam z góry ^^
JA uwazam ze najlepiej uzywac 2 broni naraz :) ale ja uzywam broni 2 recznej i calkiem dobrze mi sie nia bije bo z daleka moze walnac przeciwnika :p
 

R4ven

New Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
6
Ja mam problem z zadaniem w monterze gdzie mam zabic zlodziei zboza !! HELP !! Gdzie oni som ??
 

DemoniX

New Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
6
QUOTE(R4ven @ 31-01-2007, 18:12) [snapback]133573[/snapback]

Ja mam problem z zadaniem w monterze gdzie mam zabic zlodziei zboza !! HELP !! Gdzie oni som ??




jak idziesz droga do gothy i zaczynają sie skały po lewej stronie to skręć w lewo i idź przy skałach az zauwazysz taką palisade z desek :D tam oni są... trzymaj sie przy skałach bo jak zboczysz z kursu to z nienacka mogą cie zębacze podziobać :lol:
 

dziurman

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
4
Witam.
Mam taki problem i nie wiem co z tym zrobić.Otóż mam zaniesc do gościa w zamku 5 pił, 10 młotów i 20 kilofów.Wszystkiego mam ponad plan a tu lipa.Nie ma wogóle dialogu żeby oddać piły a do reszty są.Co to może być??
Pozdro
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Mam problem

Jaki był kod na kamień Angira, bo szukałem i wrzadnym temacie nie znalazłem jaki jest kod

Pozdrawiam
 

dziurman

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
4
Ponawiam pytanie.Czy ktoś mi powie jak mam wykonac zadanie dla Vandorna w zamku króla.Mam wszytkiego ponad to co wymagane ale nie moge oddać 5 pił.Natomiast młoty i kilofy są wporządku.Prosze o POMOC
 

dresiarz

New Member
Dołączył
9.2.2007
Posty
1
ja mam pytanie czytalem solucje na pewnej stronie i tam pisalo zebym kupil ognisty miecz od kowala w ardei i tu pada pytanie gdzie on jest??
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Ma go "Buntownik" pracujący przy kowadle, jak już pójdziesz z gornem do buntownków i im powiesz o Ardei;
sprzeda ci go jak do niego zagadasz... ale to chyba bug, bo miecz wali po 100 i wymaga 120 sily. na poczatek gry takie bydle? bug na pewno!
Dragomir
 

Inn0s

New Member
Dołączył
12.2.2007
Posty
2
Mam prosbe czy mógł by mi ktos napisac dokładniej gdzie znajduje sie Yussuff?
 

SzymsoN

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
18
QUOTE
Witam.
Mam taki problem i nie wiem co z tym zrobić.Otóż mam zaniesc do gościa w zamku 5 pił, 10 młotów i 20 kilofów.Wszystkiego mam ponad plan a tu lipa.Nie ma wogóle dialogu żeby oddać piły a do reszty są.Co to może być??
Pozdro


Tych pił trzeba 15 lub 20, to jest bug w tłumaczeniu ;)

QUOTE

Mam prosbe czy mógł by mi ktos napisac dokładniej gdzie znajduje sie Yussuff?


Idź do centrum pustynii na północ od Mora Sul aż sobaczysz ruiny(bedzie tam małe stado szakali) dalej w ruinach bedzie ognisko a przy nim paladym i wlaśnie yussuf, lub idz do tego stada pełzaczy miedzy Braga a Mora Sul tam gdzie jest ranny pelzacz i gdy tam dojdziesz skrec w srodek pustyni i szukaj ruin :)

A ja mam takie pytanie gdzie jest ten młot kowala z Klanu Ognia bo latam po calym klanie i niemoge go znalesc, oraz mam problem nie moge przejsc gry po stronie innosa :angry: mianowicie questa wyzwól myrtane ponieważ nie chce mi zaliczyc Terlis(wyzwolilem je dawno temu i mi nie zaliczylo) gdy tam wchodze jest muzyczka walki a ci paladyni maja postawe bojowa a ja tam wszystkich wybilem <_< jest jakiś sposób/kod na zaliczenie tego questa albo kod na przywrócenie orkow zeby jeszcze raz mozna bylo sproboiwac uwolnic?? Z góry thx
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
QUOTE
A ja mam takie pytanie gdzie jest ten młot kowala z Klanu Ognia bo latam po calym klanie i niemoge go znalesc, oraz mam problem nie moge przejsc gry po stronie innosa mad.gif mianowicie questa wyzwól myrtane ponieważ nie chce mi zaliczyc Terlis(wyzwolilem je dawno temu i mi nie zaliczylo) gdy tam wchodze jest muzyczka walki a ci paladyni maja postawe bojowa a ja tam wszystkich wybilem dry.gif jest jakiś sposób/kod na zaliczenie tego questa albo kod na przywrócenie orkow zeby jeszcze raz mozna bylo sproboiwac uwolnic?? Z góry thx


co do tego przywrócenia orków to luknij na ten link: http://www.worldofgothic.com/gothic3/?go=g3insert_npc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom