Porady!

Status
Zamknięty.

D4kid

New Member
Dołączył
13.11.2006
Posty
7
Nie udalo mie sie znalezc podobnego tematu na forum dot. G3.
Mozecie tutej ludziska pisac jesli macie jakis problem z Questem, badz pytania dot. gry.
Chetnie postaram siem pomoc (przynajmniej do Nordmaru), a i mam nadzieje ze inni gothicowi wyjadacze tez cus od siebie skrobna :).


Moze zaczne ... ehum ... Mam problem z misja w Nordmarze. Pewien kowal z klanu mlota ("Ingvar" jesli mie pamiec nie zawodzi) po odbiciu "wielkiego pica" orkom powiedzial ze nauczy mnie wykuwac bron z czystej magicznej rudy jesli wpierw dostane zgode 3 pozostalych wytapiczy z klanu: Młota-Pedara(znalazlem go w chatce na wzgorzu niedaleko klanu wilka) , Wilka-Larsona (na polnoc od klanu mlota) oraz pana XXX z klanu ognia (nie pamietam jak mial na imie). I tutej tkwi meritum muego problema, ponieaz tajemiczego wytapiacza z klanu ognia dzies wcielo i za ch...iny ni moge goscia znalezc =/ ( w miescie go ni mo). Plz help!

Nie pogardze jeszcze dokladna lokalizacja wilca o miluśkim imieniu "Rozpruwacz". Quest dla druida/mysliwego z klanu wilka :)

Ammm przeniescie ten temat do dzialu "problemy" ... sry nie zauwazylem :/
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Gość nazywa sie Kalan o ile mnie pamięć nie myli i został pojmany przez orków,żeby go uwolnić musisz pochodzić w pobliżu osady a znajdziesz m.in obóz orków i taki mały patrol-kilku wojwonikow skautów,szaman i leader ,gostek będzie z nimi a konkretnie będzie walił w bryłę rudy kilofem,jak zaatakujesz tych orków włączy się do walki,jako punkt orientacyjny będący blisko tego tzw "patrolu" można przyjąć sporą watache wilków,więc jak zauwazysz duzo bialych wilkow jestes blisko celu:).To tyle
 

noir7

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
4
mam taki problem i nie wiem może to błachostka...
dopiero co zaczołem grać i są 2 qesty by rozwalić 2 oddziały orków
i już dawno bym icg rozwalił ale nie mopge ich dobić zawsze się podnoszą i nie mogą zdechnąć mędy jedne
pomożcie... o co w tym chodzi ?
 

l-y-p-e-k

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
4
Heh. Jak powalisz jakiegos orka na ziemie to zanim sie podniesie musisz do niego podejsc i uzywajac przycisku ataku ( standardowo lewy przycisk myszy) musisz dzluzej przytrzymac a wtedy twoja postac powinna wbic miecz w jego cialo. NIe zawsze to wychodzi od razu wiec musisz pocwiczyc. :D
 

harhow

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
17
a gdzie moge znalesc mysliwychz klanuwilka ktorzy moga mi pomoc odbic kopalnie??
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(noir7 @ 14-11-2006, 15:14) [snapback]126820[/snapback]

mam taki problem i nie wiem może to błachostka...
dopiero co zaczołem grać i są 2 qesty by rozwalić 2 oddziały orków
i już dawno bym icg rozwalił ale nie mopge ich dobić zawsze się podnoszą i nie mogą zdechnąć mędy jedne
pomożcie... o co w tym chodzi ?




Naceluj postacia na leżąxcego Orka ( tak coby ciśię wyświetlił jego pasek stanu )
Wciśnij PPM i szybko przytrzymaj LPM ( twój Hero wbije mu miecz w klatę )

Jest też inny sposób

Kupujesz w Ardei lub w Reddock "Ognisty Miecz" i zabijasz Orka dwa razy pod rząd ( znaczy każdym magicznym orężem to działa, ale tego najłatwiej zdobyć i doooobry jest )

Tak na marginesie tym mieczykiem ludzi zabijasz za pierwszym razem ( przy wymaganej sile 120pkt. zadaje 100-100 dmg )
 

noir7

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
4
dzięki wielkie ale za nim dostałem odpowiedź poszperałem troche na forum i to znalazłem ale jeszcze raz dzięki za szybką odpowiedź solidni jesteście chłopcy :) jak jeszcze czegoś nie będę wiedział to sie zapytam ;)
 

mario671

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
9
Na wstepie sory za spam

Witam mam takie 2 małe problemy, a mianowicie chodzi mi o to czy wie ktos cos na temat tego jak zapisze gre (save) i ja wczytam(load) to znikaja mi moby i nie moge wykonac paru questow mialem tak z orkami na farmie i z patrolem niedaleko ardeii oraz z agresywnymi wilkami. Jak zna ktos na to jakas metode to bylbym wdzieczny za pomoc.
2 Problem a raczej niezdecydowanie chcialbym sie dowiedziec kim najlepiej grac czy w miecze jednoreczne i tarcza czy miecze 2 reczne.

Z gory thx:):)
 

D4kid

New Member
Dołączył
13.11.2006
Posty
7
Po pierwsze, primo ... dzieki za help, jestem juz licencjonowanym wytapiaczem ;)
Po drugie, primo ... Mario, sprobuj zainstalowac sobie nowego patcha 1.09 (w moim przypadku rozwiazal wiekszosc problemow i znacznie poprawil wydajnosc gry). Jesli zas chodzi o 2h-swordy a 1h-sword + tarcza, to osobiscie polecam rozwiazanie numer 2.
 

superme

New Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
18
2h sa wolne, 1h plus tarcza daje rady bo dwa miecze do jak jeden bez tarczy tak naprawde...
 

Vampir640

New Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
2
A ja mam problem w Cape Dun po dostaniu sie do Uruka dostalem od niego 2 questy 1 to zniszczyc reddock a 2 zniszczyc buntownicze podziemie w cape Dun reddock zniszczylem gorzej z podziemiem przywodca podziemia jest Phil (tak mi sie wydaje) poszedlem do Bufforda powiedziec mu o tym (jak Uruk nie chcial rozmawiac o tym) on mnie odeslal do Uruka a u niego wciaz nie mam takiej opcji powiedziec mu o tym co mam zrobic?
OK juz wiem musialem zabic Phila
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
No to ja szukam porady .. :p
Gdzie jest takie miejsce zeby bylo duzo potworow ale w miare w malych grupkach, zebym mogl troche expa nabic na ~12 lvlu...
jakies wilki scierwojady albo cos takiego :D Zna ktos takie miejsce?
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Polaz sobie na wybrzezu, tam duzo topielcy jest. Ja tam expilem jak szukalem gangu Ortegi ;) Dla poczatkujacych nie polecam wilkow, a juz w szczegolnosci jesli wystepuja w stadach. To Chole*stwo dobre jest albo zwyczajnie nie mam na nie dobrego sposobu ;)

~Pozdrawiam
Filip3k
 

Neo4851

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
3
Ja mam problem z kilkoma questami na pustyni.... ;/

Liberate Braga oraz Liberate *nie pamiętam nazwy miasta ;) .
Brage mam "wyzwolić" z kilkoma "nomadami".... Wykonałem dla nich questy, i mieliśmy się spotkać przy ruinach niedaleko Bragi. No to poszedłem za nimi i gdy dotarliśmy na miejsce to niestety nie mogłem z nikim zagadać(prócz z dwoma kupcami/nauczycielami).
Zdenerwowamy tym faktem osobiście wybiłem wszystkich wyznawców beliara z Bragi. Niestety gra nie uznała questa "Liberatte Braga" za ukończonego. ;/
Podobną sytuację miałem z innym miastem(te takie z kopalnią złota ;-)). ;/

Miał może ktoś podobny problem?

Pozdrawiam
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Sprobuj sam zaczac rewolucje. Tak jak powinienes to zrobic w Monterze. Czyli idziesz zabijasz kogos i twoi towarzysze do walki powinni sie dolaczyc. Innego sposobu to ja nie widze.

~Have a nice fun!
Filip3k
 

alucard666

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
38
Witam wszystkich

mam pytanie odnośnie broni w G3, czy da się nosić tzw DUŻE bronie np wymagane duży oręż III jak na stonce

http://gothic.org.pl/gothic-3/bronie.html

jak to działa i gdzie można nabyć tę umiejętność bo w rozwinięciach nic takiego nie ma

Prosze o odpowiedź

Pozdro wszystkim :)
 

szeryf99

New Member
Dołączył
24.11.2006
Posty
8
mam problem w geldern nie moge znalesc ruin w kturyh jest artefakt dla tego orka jak mugl by ktos dac zdiecie z zaznaconym miejscem
 

Santiago

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
12
Czy wie ktoś gdzie znajde przywodcow stada w misji dla Kafy kolo Ishtar? Znalazlem dopiero jedengo w tej najblizszej jaskini i nie moge znalesc reszty... z gory dzieki za pomoc

Juz znalazlem tych przywodcow pytanie nieaktualne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom