Porady i tricki w Nocy Kruka

Status
Zamknięty.

cassiel

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
56
taaa tyle ze w nk to troszke trudne jest zeby nie wchodzac do miasta po zaopatrzenie obiec khorinis dookola i wskoczyc do morza.... ehhh w zwyklym g bylo to duzo latwiejsze.... a gdzie jest owen tak wogole?
pozdrawiam....

[ : Sro Lut 09, 2005 6:11 pm ]
to odp do poprzednich postow...
 

gawlow

New Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
6
Z tym skokiem po magiczny łuk to można dużo prościej(nie tracąc HP) Wystarczy rozbiegnąć się z górki i skoczyć z krawędzi ( koniecznie w dobrym momencie) wylądować trzeba na dwie nogi na środku spękanego mostu ( trochę trudne ale mi się udało). Gorszy jest powrót 30 min mi zajął
biggrin.gif
Trzeba skoczyć przez most trochę na ukos w prawo. Wylądujecie na wysuniętym krańcu odłamanego mostu. (nie zapisujcie na starym zapisie jak wam się uda przeskoczyć)


A co do tricku:
Udało mi się kiedyś przejść do kanałow przez podłogę do kanałow ( bez cheatów) Wszedłem do magazynu w którym starżnik pilnuje bagiennego ziela Ciphera. Chciałem załatwić starażnika ale że byłem na niskim lev wezwałem sobie golema do pomocy.
biggrin.gif
Potem przez przypadek wszedłem na belkę na lewo od wejścia. Machałem mieczem do przodu (stojąc pośrodku belki) i w pewnym momencie skoczyłem i zamiast do góry spadłem pod ziemię wprost do kanałow- skok przeżyłem i ,mogłem zagadać do złodzieii
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
Mozemy zobyc ksiege rachunkowa Francisa (tego pirata co pilnuje chaty Grega), jest ona albo w jego ekwipunku albo w jednej z kopaln w kanionie, wlamujemy sie do chaty Grega on nas lapie i wysyla Francisa do pilowania desek, wtedy on wtedy nie chce z nami gadac lejemy go zuci sie na nas Morgan jego tez lejemy i gadamy z Francisem o tej ksiedze (w niej sa informacje o tym ze wykiwal piratow na kilka tys. zlota) on nam daje 500 sztuk zlota lejemy go i zabieramy ta ksiazke i on daje nam znowu 500 szt. zlota i tak w kolko.

A nie wiecie czy w Jarkendarze odnawiaja sie potwory co rozdzial??
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Własnie ja nie mialem takiego problemu z tym lukiem i skokami bo mialem akrobatyke
smile.gif
Ale bez kitu jak gralem magiem bez akrobatyki to bylo trudno strasznie :/
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Wymyśliłem jeszcze takie coś, i to wypróbowałem. Otóż w NK siły uczymy się od 31 za 2PN. i jak mamy już 29 siły i mamy jeszcze ostatni punkt siły mamy że za 5 siły płacimy jeszcze 5PN to uczymy się już nie za 10Pn ale za 5. Moż to nie jest dużo ale jak mamy 119 siły a od 120 to za 1 siły płacimy 5 PN to troche zyskujemy. Wtedy mamy 5 siły za 20 a nie za 25. Łatwe?? Jak ktoś nie zrozumiał o co mi chodzi to niech pisze do mnie na gg. Chętnie pomogę.
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Ja mam taki,że w GD sprzedajesz wszystko Sengrathowi, który w zamku stoi ,potem,w późniejszym rozdziale on będzie martwy,znajdujemy ciało i on ma wszystko co mu sprzedaliśmy
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Może to nie trik ale porada otóż za wieżą Xardasa są zwoje z czarami sam dopiero teraz to zobaczyłem, w GD niedaleko obozu palladynów gdzie jest Grimes jest taki wodospad a za nim jest jaskinia a w niej topielec, skrzynia i coś tam jeszcze. Na;eży7 przejść przez ten wodospad lub przepłynąć.

[ : Pon Lut 14, 2005 9:50 am ]
I jeszcze takie cośik. Jak wykopujemy skarby to dostajemy doświadczenia za to. Np. jak wykopiemy w 1 rozdziale to dostajemy tylko 50 EXP a jak w 5 to już 250 EXP. Radze się wstrzymać z wykopywaniem skarbów bo 5 rozdziałe. Oczewiście skarby Grega to najlepiej w 2 rozdziale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom