Porady i tricki w Nocy Kruka

Status
Zamknięty.

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Bedac czeladnikiem u Harada mozna miec *unlimited*
biggrin.gif
kasy
biggrin.gif


Idziemy na farme Onara kupujemy prety od beneta i czekamy az walnie w kowadlo lub nasicnie to *cos* przy kuzni i juz ma nowe prety !!!!!!!! mozna tak robic w neiskonczonosc :!: ;]
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
nIOM BO TEN GŁUPI CZELADNIK HARADA TO JAK SIE OD NIEGO KUPI TO JUZ NIE MA , TROCHE KWAS TO JEST
sad.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
znam lepszy pomysł z prętami. W dzielnicy potrowej jest kowal Carl. Idziemy do niego i go bijemy, zabieramy mu pręty i jak walnie w kowadło (podobnie jak Benet) to go znowu bijemy, a że nie ma w ogóle Hp to pada po jednym strzale. Można to samoo zrobić z Mortisem w koszarach i Haradem ale wtedy będą sie do nas życać inni obywatele więc najlepiej jest to(...) zrobić z Carlem
 

Lord Dragon

Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
80
znam lepszy pomysł z prętami. W dzielnicy potrowej jest kowal Carl. Idziemy do niego i go bijemy, zabieramy mu pręty i jak walnie w kowadło (podobnie jak Benet) to go znowu bijemy, a że nie ma w ogóle Hp to pada po jednym strzale. Można to samoo zrobić z Mortisem w koszarach i Haradem ale wtedy będą sie do nas życać inni obywatele więc najlepiej jest to(...) zrobić z Carlem


przecież jest take zaklęcie jak otchłań
tongue.gif
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Mzoe to nie trick ale jednak
smile.gif
pewnie kazdy o nim wie ale zaryzykuje
smile.gif
smile.gif
tongue.gif
...jak sie wplynie do miasta od strony morza to dostajemy 500PD
biggrin.gif
...a jak spadniemy w ta dziure za Owenem to mamy + 100PD
wink.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
I jak pięknie odświeżyłem tenacik, zaraz będzie popularny.
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Gdy jestesmy Najemnikami to w 3 roz. idziemy do Bustera aon nam mowi zebus my znalezli-zabili-iwzieli jak najwiecej rogow z cieniostwora..
biggrin.gif
bierzemy pare rogow oddajemy mu je...i go bijemy..zabieramy rogi i jak wstanie to znowy dajemy i znowu bijemy
tongue.gif
( i tak w kolko)

P.S jak dobrze pamietam to za 1 rog dostajemy 150 zl. i 300 PD
biggrin.gif
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
...na placu wiscielców jest drmowe piwo mozna zbierac ile wlezie, moze to jest bardzo monotonne ale w gruncie rzeczy mozna troche sie tym pobawic
tongue.gif
tongue.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
To co można zrobić z tymi rogami cieniostworów to możne zrobić również ze smoczą krwią dla Jana.

[ : Nie Lut 06, 2005 12:25 pm ]
Ahhh i jeszcze jedno. W obozie piratów bijemy Francisa i zabieramy mu księge którą mu daliśmy (jak nie daliśmy to nie szkodz, to teraz będziemy mieli taką opcje0 i zakażdym razem jak mu ją oddajemy on daje nam 500 zł i tak w kółko.
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
...a ja zamieszczam kombinacje kłodek:
Kufer za Lordem Andre:p,L,L,P
Kufer Feniasa:L,P,P,L
Kufer Brahima:L,L,P,P,L,P
Kufer Harada:L,P,P,L,P
Kufer Gritty:L,P,P,L,P
Kufer Mattea:L,P,P,L,P
Kufer Ignaza:L,L
Kufer Lehmara:L,P,P,L
Kufer Valentina:L,L,P,P,L,L
Kufer Gerbranta:p,P,L,P,P,L

...L=lewo a P=prawo jakby kto nie wiedział
tongue.gif
tongue.gif
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Jak jestes najemnikiem
biggrin.gif
to sprzdajesz rzeczy Cipherowi a potem go bijesz , zabierasz i znowu sprzedajesz
biggrin.gif
i tak w kolko
smile.gif
(ale tylko do 4 roz.)
 

Dawid89

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
70
..jak jesteś obywatelem miasta można się udać przed wschodem słońca do Wulfgara, nauczy cię wtefy 2% broni jednoręcznej :!: :!:
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Nie trzeba być obywatelem miasta żeby iśc do Wulfgara. A co do kombinacji skrzyń to też kidyś sobie zapisywałem miałem chyba do wszystkich w G2 ale gdzieś zapodziałem, jak znajde to wam podam jeśli chcecie.
A tu jest do tej w gildii złodzieji (najdłuższy zamek) PPPLPPPLPLPLPPLLPPL
 

Morsiu

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
32
tricki

tricki są takie same jak w G2 a z tą dziurą toskocz kilka razu aż spadnie ci poziom zabij coś skocz tak ały zas poxiom spada punkty zostaja albo rogi cieniostwora miałem 20 rogów (poziomów zyskałem 29 końcowy 65)
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
QUOTE Żeby wskoczyć po magiczny łuk to nie trzeba mieć akrobarytki. Ale tam na tej skarpie z goblinami to fajna miejscówka do skoku, ja tak właśnie zrobiłem i mi sie udało. Bez akrobatyki.

Hey powiedz skąd skakałeś?? Tylko nie mów, że z góry bo tyle to ja też wiem. Powiedz z jakiego punktu skakałeś dokładnie, bo ja za każdym razem umieram jak tam skacze. A BTW jak potem z tamtąd wyjśc?? Z góry thx za reply. pozdro
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
na gorze sa gobliny i musisz isc przy krawedzi. kamere przesun tak aby bylo widac co jest w dole musisz stanac w miejscu gdzie widac kawlek oberwanego mostu a wyjsc mozna np zamieniajac sie w cieniostwora albo z akrobatyka moze sie uda z sama miksturka speeda
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
QUOTE na gorze sa gobliny i musisz isc przy krawedzi. kamere przesun tak aby bylo widac co jest w dole musisz stanac w miejscu gdzie widac kawlek oberwanego mostu a wyjsc mozna np zamieniajac sie w cieniostwora albo z akrobatyka moze sie uda z sama miksturka speeda

Tak robiłem i kończyło sie to śmiercią. No ale jak tak mówisz to spróbuje
smile.gif
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
spróbuj moze po prostu masz za mało zycia mozesz tam wrocic pozniej w koncu i tak pare strzalow z magicznego luku to i tak malo wiec nie oplaca sie specjalnie po niego isc ja poszedlem tam jak mialem akrobatyke stracielem doswiadczenie po dwuczh straznikach ale w koncu 360exp to nic w porównaniu z ponad 1000000 na koniec:)
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
QUOTE spróbuj moze po prostu masz za mało zycia mozesz tam wrocic pozniej w koncu i tak pare strzalow z magicznego luku to i tak malo wiec nie oplaca sie specjalnie po niego isc ja poszedlem tam jak mialem akrobatyke stracielem doswiadczenie po dwuczh straznikach ale w koncu 360exp to nic w porównaniu z ponad 1000000 na koniec:)

Heee? o co chodzi z tym expem i straznikami? Bo nie kumam
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
QUOTE QUOTE spróbuj moze po prostu masz za mało zycia mozesz tam wrocic pozniej w koncu i tak pare strzalow z magicznego luku to i tak malo wiec nie oplaca sie specjalnie po niego isc ja poszedlem tam jak mialem akrobatyke stracielem doswiadczenie po dwuczh straznikach ale w koncu 360exp to nic w porównaniu z ponad 1000000 na koniec:)

Heee? o co chodzi z tym expem i straznikami? Bo nie kumam


Zabil straznikow i ma zanich exp .
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom