Pomocy!

Status
Zamknięty.

Szewa_lee

New Member
Dołączył
20.12.2006
Posty
12
[SIZE=10pt]Pomózcie. Mam gdy instaluje gre gothic 3 pod koniec wyskakuje mi wiadomosc ze biblioteka dll nie otwiera sie i gothic mi nie działa:( co moze byc nie tak?[/SIZE]
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
Albo masz pirata - a to bardzo źle !!!!
to i dobrze że ci nie działa - nie wolno kraść!!!! ( do adminów : nikogo nie obrażam, stwierdzam tylko fakt )
Jeśli jednak masz oryginała to :
1) spróbuj oczyścić kompa ( defrag, scan, w najgorszym razie format )
2) Zainstaluj ponownie ( może był błąd podczas instalacji )
3) Jeśli nadal jest skucha to spróbuj na innym napędzie DVD ( jak jest wysłużony to moga powstawać błędy przy instalacji )
4) Dla pewności spróbuj zainstalowac na innym kompie
5) Jeśli nadal nic to pozostaje reklamować płytki u sprzedawcy/producenta.
 

d.a.w.i.d

Member
Dołączył
16.11.2006
Posty
77
Musisz zainstalować biblioteki dll ręcznie. Miałem ten sam problem. Znajdź w necie i zainstaluj to powinno zadziałać
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
może zainstaluj Service Pack'a 2 ...

co do piractwa to mnie np nie łatwo wydać 130 zloty na wersje w dodatku ZABUGOWANĄ jak żadna inna gra
i z uśmiechem na twarzy powiedzieć "mam oryginała", co jak co ale w Polsce jest niestety taka nędza i bieda ze tylko nieliczni tzw. "Nowobogaccy" mogą sobie kupować non stop oryginały, mieć wypasione kompy i mowic jakie zycie jest piekne...

Mi G3 wszedl... da sie grac nawet dosyc plynnie... jednak nie jest to full detal, nie mniej dziwie sie ze wogole odpaliło na moim kompie... a gdybym miał za ta grę zapłacić 130 zloty i przy okazji kupić razem z nią pełno bugów to srogo bym żałował wydanej kasy ...

Taka jest moja opinia, oczywiście to nie znaczy że nie chciałbym mieć oryginała przeciwnie, chyba każdy by chciał...
 

Szewa_lee

New Member
Dołączył
20.12.2006
Posty
12
mam pirata bo kupel ojca mi przegrał
U kumpla działa
formatowałem dysk kilka razy
4 razy instalowałem:)
prubowałem juz recznie bibliotekę dll i to nic nie dało:(
spróbuje jeszcze service pak'a 2

a dzięki za odpowiedz:)




A i jeszcze jedno sory za błęd ortograficzne ale nie chciało mi się poprawiać:0
 

Szewa_lee

New Member
Dołączył
20.12.2006
Posty
12
dobra juz jest spoko:) zainstalowałem windows instalater i juz:)
teraz mam proglemy z Where is guru?:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom