Pomocy! Nie Moge Uruchomic Gothica

Status
Zamknięty.

Potulak

New Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
14
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiedy wlaczam gothica wystepuje blad o nastepujacej tresci:
D:Direct3D Renderer:Direct3D Device does not support all required features
Terminating now:Log:X:XD3D_TestCapabilities:D3DTEXOPCAPS_ADD not
supported.

Prosze niech mi kto pomoze
unsure.gif
Najlepiej na gg:5025605
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ehh koleś nawet nei podałęś jaki masz sprzęt , dopuki tego nie podasz nie powiem ci co ejst przyczyną ... bo możliwe że masz za słaby sprzęt lub masz VBirusa ... a propo spróbój reinstalki ...
 

paskuda buster

New Member
Dołączył
6.7.2005
Posty
18
Najprawdopodobnie to wina sterowników lub directa x bo masz dobry sprzet jak na gothica 2 sprubuj moze reinstalowac go raczej pomoze a jak nie to znajdz jakies sterowniki od karty lepsze i ainstaluj nowego directa x
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Potulak @ 20-07-2005, 11:27) AMD athlon 2000
256 RAM DDR
radeon 9800
direct x 9.0c
ph34r.gif

Coś ten błąd mi się odbił o uszy
tongue.gif
Chyba masz coś z DirectX masz za nowy
tongue.gif

Ja miałem identyczny błąd gdy miałem 9.0c Gothic mi nie działał, gdy przeinstalowałem DirectX na 8.1 gothic mi biegał tobie też radze
smile.gif

I stery tez przeinstaluj sobie.
 

spin

New Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
4
Ja mam 9.0c i działa wszystko. Moze jednak spróbuj zainstalowac jeszcze raz sterowniki od karty i ponownie DirectX, moze byc 9.0c:) To powinno pomóc.
 

Inferno3031

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
68
Moim zdaniem to wina sterownikow Radeona.....ta firma nie daje nigdy jednych sterownikow...mam paru kumpli z Radeonami i serio maja maly problem z sterami....do niektorych gier nowych musieli szukac....to chyba nie ma nic w spolnego z DirectX'em...
 

Potulak

New Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
14
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ani reinstalka,defragmentacja dysku,nowy directx,i sterowniki

nic nie pomaga:(
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Potulak @ 21-07-2005, 09:53) Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ani reinstalka,defragmentacja dysku,nowy directx,i sterowniki

nic nie pomaga:(
Powiem króko przeinstluj wina mi pomogło odrazu po zainstalowaniu wiona wrzuć Gothic i możesz grac do woli!
 

Potulak

New Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
14
nie sciagalem patchy do gothica bo mam orginalnego a u kumpla dziala
 

Inferno3031

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
68
Ale mi nie chodzilo o REISTALKE sterownikow tylko jezeli np uzywasz Catalyst to przejdz na Omegi....czesto sie sprawdza u Radeonow
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
A tak propo direct x nic nie ma z tym wspolnego bo ja aktualnie mam taki i mi dziala pieknie ale zobacz czy nie masz czasem plytyki zjechanej a jak nie to na kompie i mozliwe ze cos z tym radeonem sie dzieje bo jak bym mial brac to nigdy nie radeona wiec tak jak poprzednicy powiedzieli zrob cos z tym radeonem jakies nowe sterowniki napewno pomoga a jesli bys wiedzial to ten twoj kumpel co u niego chodzi jakiego ma kompa.
pozdro
biggrin.gif
 

Potulak

New Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
14
o to chodzi ze on ma zlom:

450mhz
128RAM
zintegrowana karta graficzn 8 mb
biggrin.gif


i co?????????????????????????????
unsure.gif
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
QUOTE (Kacperex @ 20-07-2005, 14:24) QUOTE (Potulak @ 20-07-2005, 11:27) AMD athlon 2000
256 RAM DDR
radeon 9800
direct x 9.0c
ph34r.gif

Coś ten błąd mi się odbił o uszy
tongue.gif
Chyba masz coś z DirectX masz za nowy
tongue.gif

Ja miałem identyczny błąd gdy miałem 9.0c Gothic mi nie działał, gdy przeinstalowałem DirectX na 8.1 gothic mi biegał tobie też radze
smile.gif

I stery tez przeinstaluj sobie.
A ja grałem na takim direkcie.Hmm...spróbuj formata.
 

Oli

New Member
Dołączył
21.7.2005
Posty
11
Słuchaj jest tak:
Ja niewiem co ci sie może dziac bo ja mam taki problem ze mi podczas zapisywania wyskakuje Acces Violation a mam
Intel Celeron 1800
256 MB DDR
Geforce 4 MX 440
Direct x 9.0c ( na 8.1 tez nie lazi)

I po przeinstalowaniu sterów, directa itp nic sie nie dzieje, ale reistala wina niechce robic bo mam dobry program antiV. Avast!!
biggrin.gif
i mi go szkoda a 2 raz go miec niemoge ... Ale chodzi mi oto ze na niektórych kompach, np. naszych poprosty niepujdzie i TYLE !!!! Bógwie czego byś nierobil i tak ci niepójdzie !!! Trzebaby bylo kupić nowy komp... Ale ja instaluje z pirata I w pliku Curret niema nic i dlatego, ale jest dla mnie szansa ze mis ie z oryginalu zainstaluje ... ale co u ciebie pomuc może to niewiem ... jak to nic nie daje to TYLKO NOWY KOMP
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif

- sory za błędy
wink.gif

- pozdro dla wszystkich cierpliwych, którzy to przeczytali
tongue.gif


Aha i jeszcze jedna sprawa czy ty tego gothica z tej płyty (oryginalnej mam rozumieć):

1.Instalujesz na TYM kompie pierwszy raz...
2.Instalujesz któryś raz z rzędu i za każdym razem niz...
3.Kiedyś z tej płyty ci chodziło i nic się w kompie nie zmieniło a teraz nie chodzi...
4.Kiedyś ci chodzilo i coś sie w kompie zmienilo (ram itp.) a teraz niechodzi...
5.Kiedyś ci chodzilo z innej plytki a teraz z tej bez zmian w kompie nie chodzi...
6.Kiedyś ci chodzilo z innej plytki a teraz z zmianami w kompie (ram itp) nie chodzi... hm ?

Myśle ze cos da się zrobić ...

Na przyszłość sam edytuj.... - Dadex
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom