Pomóżcie!

Status
Zamknięty.

tysiek

New Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
1
czesc! Pisze bo mam problem z gothic 1 w pewnym momencie gry zginela mi czecs postaci i potwory wszystkie a jak ide na plac swiatynny w obozie na bagnie to wywala mi gre. Nie wiem co jest grane. Prosze o pomoc!! Nadmieniam ze nie uzywalem kodów!
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
W katalogu w kturym masz Grę Gothica znajduje się plik pod nazwą"Gothic.Rpt"
Należy go usunąć aby cię już nie wywalało z gry
wink.gif
Tak samo miałem jak poszłem do Thorusa w starym obozie..Jak się odwruciłem to wyszło mi
dry.gif
Tyle..
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
ja jak instalowałeś to wyskoczył ci jakiś błąd?? ja w Gothic 2 miałem jak szlem na farmę Onara to mnie wywalało bo się jakiś plik nie do instalował. więdz jak by sposób mojego poprzednika nie zadziałał to spróbuj prze instalować grę


powodzenia
 

Fraton

New Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
22
smile.gif
najleprzym sposobem na naprawienie jakiegos błedu jest reinstalka gry ja tak zawsze robie jak mam problemy . a tak w ogule to gothic 3 ma duze wymagania i jesli ma sie słabego kompa do gry to zawze sa jakies błedy
ph34r.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE (Fraton @ 29-01-2006, 17:22)
smile.gif
najleprzym sposobem na naprawienie jakiegos błedu jest reinstalka gry ja tak zawsze robie jak mam problemy . a tak w ogule to gothic 3 ma duze wymagania i jesli ma sie słabego kompa do gry to zawze sa jakies błedy
ph34r.gif

Gothic 3 ? to chyba Gothic 2 ma dosyc duze wymagania...
Omine fakt iz dyskutujemy na temat Gothica 1
biggrin.gif
biggrin.gif


nastepnym razem moze troszke dokladniej czytaj

ja tak jak poprzednicy proponuje Reinstal...
chociaz pomysl z tym Gothic.rpt wydaje sie dosyc interesujacy... mi gra wychodzila do windowsa jak walczylem z wiecej niz 1 przeciwnikiem albo wilk na mnie wskakiwal (wyprubuje) ... no a kompa na G1 mam wrecz superanckiego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom