Pojedyncze Utwory Godne Polecenia

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Po 23 sekundach wyłączyłam podaną przez Ciebie piosenkę lech :p Po prostu już pisałam tysiące razy, że nienawidzę kolesi co ryczą a nie śpiewają i te szarpanie gitary - nie dla mnie po prostu :p

A ja polecam http://youtube.com/watch?v=nNmTGpdIYPg
Nie jest to teledysk, bo zawsze tu słucham i chyba nie ma takowego - nie wiem sama zresztą :p Co do piosenki, jest zajebista wg mnie... Nie słucham techna duużo, ale ta wyjątkowo mi się spodobała u kumpeli na komie i teraz jej non stop słucham ;) POLECAM!!! :D
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Powiem tak: w ogóle mi się nie podoba x). Taka rąbanka, nawet nie miałem na tyle mocnych nerwów, żeby przesłuchać do samego końca (jakieś 3/4 przesłuchałem, może nawet nie).

No to teraz coś, co pewnie może nie każdemu przypaść do gustu, dosyć specyficzne, ale za to mmmmmiodne ;].

Sepultura - Ratamahatta

Enjoy ;)
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Cisu - nawet fajne, takie murzyńskie klimaty ^^
Pele - zupełnie nie dla mnie. Po pierwsze, nienawidzę LP, po drugie tak piosenka, ze wszystkich jakie słyszałem tego zespołu, jest chyba najgorsza

Ja z kolei zapodam coś takiego
Bad Religion - Infected
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Przyznam, że jak pierwszy raz usłyszałem tą piosenkę, to Karolak mi zaimponował. Kawałek fajny, acz bez rewelacji. ;]

Klasyki rocka część 6. ;]
Europe - The Final Countdown
Jedna z najlepszych piosenek jakie słyszałem, obowiązek dla każdego fana rocka.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Ahh Europe, miodne :). Ale wersja Children of Bodom też daje radę.
Yeed - takie wporzo nawet ;P
Bojan - Bad Religion?! Ha, skąd ja to znam :D.

A już wiem skąd...
Bad Religion - You

Jak ktoś tego nie kojarzy, to niech się nie pokazuje xD.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Yeed - świetny kawałek, mi też się bardzo podoba, Karolak bardzo fajnie to zagrał i zaśpiewał. Nawet naumiałem się to grać ^^
Crisis - klasyka, genialny utwór, zajebiste solo
Cisu - w końcu Bad Religion to klasyka punk rocka, a każdy kto grał w Tonny'ego Hawks'a 2 na pewno zna ten kawałek ;]

Bad Religion po raz kolejny:
Bad Religion - 21st century digital boy
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Bardzo fajne Yeed. :]
Bojan, twój kawałek też super.

Klasyki rocka część 7. ;]
Sex Pistols - God Save The Queen
Wystarczy, że powiem iż po wydaniu tej piosenki artyści zostali aresztowani na pewien czas. :p Supeer kawałek, klasyka rocka i jedna z najważniejszych piosenek punka. ;]
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Yeed - fajne, bardzo fajne, jak wszystko w czym maczał palce Slash ;]
Crisis - świetne, faktycznie bardzo ważna piosenka w historii punku, ogólnie Sex Pistols wywołał sporo zamieszania w tamtych czasach ;]


In Flames - Reflect the storm
 
Do góry Bottom