Pojedyncze Utwory Godne Polecenia

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
kawałki Slayer'a znane mi i lubiane. Co do Behemota, jest to jedna z nie wielu piosenek w których zrozumiałem tekst xD (może dlatego ze był napisany ; p ) generalnie nie przepadam za black metalem (poprawicie mnie jeśli się myle ; p )


tak w sumie dla każdego, Kult- Tan
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Niewątpliwie kawałek podany przez Elratha miażdży ;] Dobry poziom i dobry zespół.
Wszystko co Slayera jest dobre i lubiane przynajmniej przeze mnie ;]
Kult jak kult wiecznie żywy.

Mistrzowie .... nic dodać nic ująć
Carcass - Heartwork
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
No dudekkss, przyznam, że całkiem niezłe, aczkolwiek nie zrobili na mnie ogromnego wrażenia. Podoba mi się ich gitara oraz głos wokalisty, ma do tych rytmów idealny wręcz głos. ;] Na pewno jest to ostre i to mi się podoba. Moim zdaniem niezłe, aczkolwiek bez rewelacji, sorry dudekkss ;d


Teraz coś z innej pułki. Możecie mnie wyśmiać przez to co wam zaraz dam, ale muszę to wręcz dać. Jest to piosenka Polska, o miłości zresztą. Moim zdaniem najlepsza piosenka o miłości wydana w Polsce. Jest to piosenka moja i mojej żony, jeśli wiecie o czym mówię. Nauczyłem się nawet tego utworu śpiewać i zaśpiewałem go na swoim weselu, zrobiłem furorę, a wszyscy uznali mnie przez to za romantyka.
Oto przed wami.
Myslovitz - Chciałbym Umrzeć z Miłości :]
http://pl.youtube.com/watch?v=soXFm1WL5Sg


Pozdrawiam, Crisis.


Zapomniałem dodać, oświadczyłem się przy tej piosence. ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Bardzo lubię Myslovitz.....w wakacje szalałem na ich koncercie z moja dziewczyną :)
Czego tu dodać więcej...
Mam trochę inne piosneczki z ich repertuaru na celowniku ale ta także jest bardzo ciekawa pozycja godna polecenia
Tak jak wiele w ich repertuarze ^^

http://pl.youtube.com/watch?v=A3NdjcV8Y9A
Pewnie oklepana...ale bardzo piękna....uwielbiam ją
Jedna z najpiękniejszych ballad jakie w życiu słyszałem
Przywraca wspomnienia ^^
 

Elrath

Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
38
Taaak, Nickelback i charakterystyczna chrypka Chada Kroegera. Naprawdę dobry zespół i to samo tyczy się utworu.

Teraz ode mnie mistrzowie starej sztuki brutalnego, technicznego grania. Kolejna już grupa prowadza przez Andersa Nystroma i Jonasa Renske. Prosto z dalekiej Szwecji, przedstawiam wam - Bloodbath!

Bloodbath - Blasting The Virginborn
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Elrath - kawałek sympatyczny, ale jakoś nie wybijający się ponad przeciętność w moim odczuciu. Po prostu miła uchu rzecz.

Blair - okropne. bez urazy ;p

Rzadko mnie się zdarza, by mnie aż tak Behemoth nakręcił, ale ten kawałek jest genialny
"No Sympathy for Fools"
http://pl.youtube.com/watch?v=QjSPc72GgKw
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Gothi za przeproszeniem, ale dla mnie straszne. xDD

Ode mnie coś w caaałkowicie innych klimatach. ;)

Our God is an awesome God
http://pl.youtube.com/watch?v=FjpuMWQRXAM

Nie myślcie, że słucham piosenek religijnych, ale ta piosenka jest według mnie genialna. Osoby nie wierzące proszę o spojrzenie na nią od strony muzycznej, a nie religijnej.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
DS i Blair wasze kawałki mi się chalirnie nie podobają.
Elrath kawałek bardzo dobry jak na Bloodbath przystało. Lubię taką sieczkę.
Gothi ... niczym nie wyróżniający się kawałek Behemotha, przynajmniej dla mnie.

A teraz coś z Black Metalu a mianowicie mistrzowski Wojownik

Windir - Likferd
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
To co dałeś yeed jest to po prostu cudo. Uwielbiam taką muzykę, wokal mnie rozbroił i leże teraz pod biurkiem (szczęscie że mam klawiature bez kabla).

Skoro jesteżmy juz w takich klimatach to dam coś podobnego:
Król
Oryginał lepszy ale tylko taką wersje znalazłem...
 
Do góry Bottom