Pojedyncze Utwory Godne Polecenia

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Ehh... przez kumpla z gimnazjum mam lekki uraz do wszelkiego rodzaju "japońskich klimatów" w postaci mang i anime i im podobnych :p. Jakoś nidy mnie to nie interesowało, i uważam, że japońska kultura ma wiele ciekawszych rzeczy do zaoferowania aniżeli to co wymieniłem wyżej. Na koniec powiem, że o gustach się nie dyskutuje i to nie jest żaden rasistowski atak z mojej strony ;). Żeby nie było...

Mój typ:

Legion- Avalon, Wyspa Mgieł

Fajną aurę mam teraz za oknem (promienie Słońca przebijające się przez chmury, jego zachód, lekki deszczyk...) i bardzo fajnie się tego słucha w takim otoczeniu :). Trzeba się wczuc ;).


Pozdrawiam.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Queen - I'M Going Slightly Mad
Wg. mnie wspaniała piosenka, która świetnie przedstawia trudne do opisania uczucie czyli Szał. Poza tym wspaniały teledysk z dużą dawką humoru.


Co do piosenki Legionu to jest całkiem fajna. Na ogół lubię wolne, soulujące klimaty i ten utwór też mi się podobał.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Queen przejedli mi się, aż szok. Piosenka jak najbardziej fajna. Ale nie przemawia do mnie tak jak kiedyś.

Chassis

Kolejny zespół z Gdańska na całkiem przyzwoitym poziomie ;]
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Dziwna nazwa zespołu (podwozie? 0_o), ale muzyczka całkiem spoko, chociaż bez jakichś większych fajerwerków. Lubię całkiem takie klimaty, ale nie wyróżniają się z tłumu...

Moja propozycja:

Kazik - Sztos

Tego pana nie muszę chyba przedstawiać.
 
Do góry Bottom