Poczatek Gothic 3

Status
Zamknięty.

Saturas130

Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
43
nie wiem czy ten temat juz był, ale zastanawia mnie jak bedze wygladac poczatek w gothic3? bo troche glupio by bylo gdyby od razu mialoby sie po maxymalnie sily i innych atrybotow. Jak myslicie co zrobiom?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No mi sie zdaje że naszego bohatera spotka sztorm i wywruci statek do góry nogami a on zostanie gdzieśwyrzucony na brzeg ze skrajnie wycieńczonym i zmęczonym organizmem, co spowoduje że stracimy nasze atrybuty. A potem to jakos na kontynent i spotykamy swoich przyjaciół itp.
tongue.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No było coś wspominane że , nasz bohater straci trochę atrybutów , ale nie do końca , no powiedzmy że będzie na takim średnim poziomie , no i dobrze , bo to by było trochę bezsensu jakby znowu stracił wszystkie umiejetności. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia , co stanie sie z ekwipunkiem , a raczej nie bo napewno nie będzie tak że będziemy mieli ekwipunek z końca NK , chodzi mi tu o to czy będziemy zaczynać grę już z jakąś zbroją czy bronią , czy poprostu znowu będzie trzeba kolekcjonować wszystko , od początku , chociaż może i lepiej jakby tak było , a zresztą po co gdybać , pożyjemy zobaczymy.
laugh.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Ja słyszalem że podczas rejsu na kontynent bezimienny zostanie opętany przez poszukiwacza zapadnie w śpiączke i obudzi sie dopiero gdzy przybijemy do kontynentu.
Ma stracic czesc swojej śiły(nie całą)złota i ekwipunku ale nie będziemy startować od zera.
Czy to prawda nie wiem tak wyczytałem.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja osobiście mam nadzieje że stracimy jak najwięcej atrybutów ponieważ to uczyni grę trudniejszą. Najprawdopodobniej stracimy zbroje ponieważ jeżeli byśmy ja posiadali to zdeklarowałoby do jakiej gildi dołączyliśmy w G2 i to by było bez sensu więc na 99% zbroje stracimy. To samo z mieczem ponieważ gdybyśmy posiadali np. gniew innosa to wiadomo że byliśmy paladynem. Możliwe ze statek z przeciążenia (zadużo złota ---> Filmik na końcu G2) zatonie i przesto nasz bohater straci moc i ekwipunek. Ale pozyjemy to zobaczymy.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ja uważam że na początku będziemy mieć tak statystyki po 50 i będziemymieli Smoczą Zgube , Ciężką Kusze i Zbroje z płytek pancerza pałzaczy ponieważ te przedmioty można zdobyć niezależnie od gildi , a pewnie zaczneimy to pojawi się filmik że zaatakował nas potwór morski i starciliśmy siły i ekwipunek , i został nam tylko ten gorszy , będziemy dopływać do kontynentu z wsyztskimi których można było wziąść na statek (wtedy programiści nie będą sugerować załoge a wsyztskich naprawde nie było można wziąść więc...
tongue.gif
) i jak skończy się filmik to wylądujemy w porcie jakiegoś miasta Myrthany .
Bezimienny także na pewno starci przynależność da gildi ... z tej przyczyny że przecierz opuściliśmy Khorinis i przestaliśmy należeć do np. tamtejszych magów .
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Wydaj mi się ze będzie jakas bitwa morska statek bohatera vs flota orków którą chcą nie chcą przegramy i bohatera albo wyżuci a brzeg i bedzie miał jaką amneje albo złpią go orki i będa torturowac a on wyczerpany ucieknie z ich obozu
wink.gif
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
QUOTE Ja słyszalem że podczas rejsu na kontynent bezimienny zostanie opętany przez poszukiwacza zapadnie w śpiączke i obudzi sie dopiero gdzy przybijemy do kontynentu.
Ma stracic czesc swojej śiły(nie całą)złota i ekwipunku ale nie będziemy startować od zera.
Czy to prawda nie wiem tak wyczytałem.

o poszukiwaczu przeczytales na tym forum Blizna. Jak dla mnie, dobry by byl sztorm, pozniej znajdziemy sie na plazy leza tam eszce nasi kumple Lee, Diego < Gorn itd, mogloby jednego gdzies indziej wyzucic i musimy go odnalesc, a jak przesukaliswoj statek to znajdzie jakas skorzana zbroje i jakis mieczyk. Albo od mocnego uderzenia takiego ze odrazu musimy uciekac przed orkami czy tymi dinusiami
biggrin.gif
 

SwireK

Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
31
Ja słyszłem że nie będziemy zaczynali od poziomu 0 jak w poprzednich częściach tylko od 1
cool.gif
Po drodze stracimy część swoich umiejętności i atrybutów a co do zbroi i miecza to nie wiem ale napewno nie będziemy ich mieli :] Moze wpadną do morza
smile.gif
 

Accoun

New Member
Dołączył
12.5.2005
Posty
2
Tuż przed pojawieniem się na statku Xardasa, Bezimienny chowa rzeczy do kufra. Dlatego możliwe będzie zatonięcie statku istata ekwi punku. (Co do statystyk nie mam pojęcia)
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Może być tak żę sie będzemy topić i nas uratuje jakiś ryba i nas na ląd przetransportuje i ocuci i jakoś potem będze. A zbroje itd wrzuci do moża żeby niemusiał dzwigać bo mu dysk wypadnie
laugh.gif
 

SwireK

Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
31
Teraz jak to przemyślałem to wydaje mi się że to będzie tak :
Śpimy na tym statku i po jakimś czasie budzi nas Vatras i opowiada że gdy podpływaliśmy do lądu wataha orków nas napadła i rozwalili cały statek jednak kumple zabili wkońcu orków i wydostali cie z kajuty, przenieśli na ląd a statek cały zatonął (Razem ze zbroją itp,
wink.gif
)
Oczywiście to tylko przypuszczenie a pewnie na statku nic sie nie wydarzy
cool.gif
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
według mnie akcja zacznie śię u robara statek nie dopłynie bo wyżuci go sztorm ale wszystkich ludzi ze statku fale zniosą na brzeg
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
A ja myślę, że nic się nie stanie, tylko tak sam z siebie Bezimienny straci kilka poziomów. Będzie go można trochę podszkolić, ale największą rolę mogłoby tu odegrać wyposażenie bohatera, a nie jego umiejętności
biggrin.gif
.
 

M@czo

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
25
Ja myśle, że będzie wielki sztorm bezimienny zbudzi się wybiegnie z kajuty zobaczy, że na statku panuje zament nagle jagby za mgły zauważy Xardasa ktury się uśmiecha gorliwie jagby on był sprawcom tego zamieszania, a po chwili statek wywruci się dogury nogami i utonie razem z jego zawartoscią czyli broń, zbroja i złoto
sad.gif
. Fale wyrzucą na brzeg wszystkich członków załogi i znajdom ich jacyś rybacy i zabiorom ich do obozowiska. A Bezi zacznie gre z statami po 30
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom