POŻAR!!!

Fajnie czy nie?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

GreybiX (Diego)

New Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
23
...moim zdaniem bylo by fajnie, mogli tak w 1 zrobic, spalil bym Wrzoda, chłopak mnie denerwował !!
laugh.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
W TEORI DOBRY ALE JAK ktos by tak chcial se spalic wszytkie lasy to gra staracila by klimat bez lasu zwierazt caly exp poszedl by sie jebac:(
sad.gif
 
Dołączył
11.5.2005
Posty
41
najlepiej by było jak byśmy zjarali żywcem króla za to że posłał nas do górniczej doliny...a z ressztą,koleś sam ma pecha bo jak by nas nie wysłał to by nie musiał przysyłać garonda i innych paladynów w tym hagena i innych ważniaków
blink.gif

Sam sobie jakby "przecioł język" co stracił bardzo dużo rudy...a jak wiecie,orki nie tolerują ludzi jak gomez czy hagen czy sam król
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif


poZdro
 

Brzydall

New Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
20
Pomysl jest do bani. Zauwaz jaka jest grafika w Gothicu III. Do tego by doszly pozary no niezle by to wygladalo. Sama gra zajmuje pare mega (sadzac po grafie) do tego pozary.A z tymi pochadniami tez by byl niewypal.Np. Idziesz do Kowala upuszczasz pochodnie wszystko sie pali. Hehe a co by bylo jakbysmy przechodzili w ten sposób gre pare razy. Bylby to calkowity obraz nedzy i destrukcji
biggrin.gif
.Albo jeszcze jedno. Idziesz sobie po pieknym lesie pozabijac potwory. zabijasz zebacza patrzysz a tu lasu niema tylko jakies plonace choinki i drzewka. No niezle.

H.W.D.P-- Hwala Wam Dzielni Podpalacze hehehe
laugh.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Mi się ten pomysł podoba
smile.gif
np. nie masz dobrej broni i atakuje cię ktoś a ty go podpalasz
biggrin.gif
albo kolo zadziera z tobą a ty podchodzisz z pochodnią i podpalasz mu chate
biggrin.gif
Lecz nie sądze że w gothicu III będzie takie coś lecz to fajny pomysł !
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Pomysł dobry ale tylko do podpalania domów
biggrin.gif
bo jak by się spaliło las to potem by się wracało przez bezdroża i klimat gry by uciekł
dry.gif
. Ale podpalenie jakiegoś fikacza to też dobry pomysł i żeby potem leciał do najbliższego zbiornika z wodą i gasił pożar z głowy
tongue.gif
.
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Pomysł nawet niezły, ale uważam że gdyby coś takiego miałoby zaistnieć w grze to wolałbym żeby dało się podpalać domy, ale tylko jeśli mamy taką misję. Bo jakby powypalać wszystkie lasy to już klimet nie ten... ale żeby ludzi podpalać w każdej chwili, chociaż to już by było trochę sadystyczne
tongue.gif
.
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
No, moim zdaniem pomysł fajny, ale co by było, gdyby się nie chcący podpaliło cały las, będący mieszkaniem jakiegoś ludu? Fajne, bo realistyczne, ale niefajne, bo można niechcący narobić sobie szamba. Wątpie, żeby zrobili, bo to jest zbyt... hmm... realistyczne, no. Tak jak nie zrobią zakradania się od tyłu i poderżnięcia znienacka gardła, tak nie zrobią pożaru... I tyle.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Pomysł wg mnie dobry, ale tylko np. jako rozwiazanie dla misji... Bo w ten sposób możnaby spalic cały kontynent i nie byłoby co robić... Ale misja, że musimy komuś spalić chatę mogłaby być niezła... I takie bajery to pewnie i tak wprowadzą około Gothica 27
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Gothic 12

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
18
HEJ ALL.SĄDZE ŻE TO EKSTRA SUPER MEGA.POWINNI TAK ZROBIĆ PONIEWAŻ

MOŻNA BY BYŁO SPALIĆ BANDYTÓW LUB JAKIŚ POTWORÓW.
biggrin.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
wg mnie bezsensu...
po komu palic chaty i lasy skoro i
tak sa doszczetnie zniszczone przez cala ta wojne z orkami i buntem ksiazat...
 

Aripacza

New Member
Dołączył
13.6.2005
Posty
9
to by było trochę głupię...
Spaił bym cały las i co by było..
Ale to narazie jest nie wykonalne z kwestii technicznej
 
E

Evil

Guest
Popieram zdanie kolegów uważających, że to do bani pomysł.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Przeglądałem forum i zobaczyłem, że nie ma tu mojego posta
wow5bf.gif
, a zaglądałem tu nawet często. Moje zdanie jest podobne co do kolegów niektórych, słabiutki, wyobraźcie sobie że jakiś kolo podpali wasz dom i was spali albo właśnie spalimy cały las ??? UI co wtedy cwaniaki ??? Ja możeb ym się zgodził gdyby to było możliwę tylko do jede czy dwóch misji
biggrin.gif



Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom