[plik]Gothic 3 Community Patch 1.74[plik]

Analizer

Member
Dołączył
11.8.2010
Posty
35
Nazwa pliku: Gothic 3 Community Patch 1.74
Autor: Analizer
Data wysłania: 15 sie 2010
Data aktualizacji: 02 lut 2011
Kategoria: Gothic 3

Niedawno została wydana nowa łatka do trzeciej części Gothic'a. Community Patch Team oznaczył ją numerem 1.74 i oznajmia, że jest to najprawdopodobniej już ostatnia łatka do Gothic 3. Patch zawiera wszystkie poprawki z poprzednich łatek. Dobrą informacją jest wiadomość, że zapisy gry z serii 1.7x są kompatybilne z najnowszym patchem. Jednak gorszą wiadomością jest to, że zapisy gry z starszych wersji, nie będą działać po zainstalowaniu nowej łatki.

Lista poprawek:
- Eliminuje problemy z cieniowaniem w kartach ATI Radeon z serii 4000/5000;
- Poprawia efekty wodne;
- Poprawia efekty świetlne;
- Trawa reaguje na kroki;
- Poprawia problem z zadaniem "Dług i weksle";
- Oraz kilka innych poprawek;

Pobierz plik
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
Fajne. Ściągnę sobie to. A mam pytanie - czy będę mógł grać na tym patchu razem z Enhanced Edition?
 

KoaK

New Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
29
Dzięki ściągne sobie ^_^
A właśnie myślałem sobie żeby ściągnąć patcha


Dziękuję i pozdrawiam freddy
 

gut3k

Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
35
Niestety tak jak w przypadku 1.73 tak z 1.74 występuje problem z mieszaniem się obrazków kamieni teleportacyjnych. Niby nic jednak mnie to czasem denerwowało bo jestem wzrokowcem i zwracałem uwagę głównie na wygląd kamieni.

Ogólnie to patch poprawia naprawdę wiele rzeczy i tylko dzięki niemu mogłem grać w G3 na full detalach gdyż eliminuje on (podobnie jak 1.73) zbyt wielki pobór pamięci dzięki czemu gra chodzi szybciej, a i sprzętu tak nie zajeżdża. Gra chodziła na maksymalnych obrotach całkowicie płynnie (przy włączonym Game Boosterze jasna rzecz) i nie ścinała się. Teleportacje również były płynne bez zawieszek lub ścinek.

Warto pobierać.
 
Do góry Bottom