Pistolety Na Kulki

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Tez strzelałem sie, a co
biggrin.gif
. Jakies 5 lat temu to było, na podwórku z kolegami wymiataliśmy
rolleyes.gif
. Chociaz byl taki jeden wypadek, kiedy kolega dostal prosto w rogowke oka
sad.gif
. Lezal w szpitalu jakies 2 tyg, a potem go wypuscili. I mamusia zabronila mi sie strzelac
tongue.gif
. Wtedy jeszcze jej sluchalem. Popieram pomysl zrobienia strony.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Pistolety na kulki
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
Temat się rozrósł, ale jak wiadomo każdy to zna i chyba większość się tym bawiła. Tak jak i ja
biggrin.gif
biggrin.gif
Widzę, że ktoś ma też ochotę na stronę o nich no to ja też was popieram. Pamiętam, że często mi się psuły te pistolety i jeszcze kulek brakowało, ale jak ktoś wracał z rodzinny do domu to i kulki były
biggrin.gif
Kiedyś to było fajne, ale teraz trochę tak głupio.
biggrin.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Pytanie do was, a przedewszystkim do nałogowwca takiego jak ja szczurka
biggrin.gif
, kiedy ostatnio szczelaliści się??? Ja ostatnio stzrelałem się dwa tygodznie temu, i dzisiaj będziemy się znwu strzelać... oj bedzie się działo
biggrin.gif
, biore słome, mam całe pudełko zapałek siarek,,, i będzie zadyma
biggrin.gif
, nei zobaczą nas w tym dymie
wink.gif
.
Pozdrawiam Jodełko
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hohoho ja ostatnio strzelałem sie w wakacje... Teraz wzięliśmy się za czyszczenie sprzętu ( mógł troszke zardzewieć, trzeba przejechać raz czy dwa smarem ) i gromadzenie kulek. Musimy odkopać cały sprzęt bo za 2,3 tygodnie jak spadnie śnieg idzemy do lasu
smile.gif
I myśle że na tyle na ile czas pozwoli będziemy sie strzelać regularnie. Choć za bardzo nie moge juz inwestowac w sprzęt tak jak kiedyś, bo na kompa zostawiam
tongue.gif
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
E tam kulki plastikowe ;p nie ma jak to paintball
biggrin.gif
Wlaśnie sobie kasę z kumplem zbieram na paintballa i będziemy się strzela ć farbą
biggrin.gif


Kulkami sie siekalo jak było się malcem
tongue.gif
teraz nawet tego sprzetu nie mam ;p mój kumpel ma sporo paczuszek z żółtymi kuleczkami.

Z poważaniem
Adonix
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Pistolety na kulki to dla mnie dziecinada poprostu. Bawiłem się takim czymś gdy miałem niespełna 10 lat. Muszę przyznać, że było fajnie ale to jest dla dzieci. Dla starszych proponuję pain ball. To jest dopiero fajne. Taka farba leci dalej niż kulka, w magazynku jest więcej pocisków. Do tego dochodzi bardzo fajny teren na którym można się postrzelać. Co do tej stronki to wydaje mi sie, że mało kogo będzie interesować, że wygrałeś z zenkiem w bitwie na pistolety...




pozdrawiam
tongue.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Konfistador @ 06-11-2005, 13:17) Pistolety na kulki to dla mnie dziecinada poprostu. Bawiłem się takim czymś gdy miałem niespełna 10 lat. Muszę przyznać, że było fajnie ale to jest dla dzieci. Dla starszych proponuję pain ball. To jest dopiero fajne. Taka farba leci dalej niż kulka, w magazynku jest więcej pocisków. Do tego dochodzi bardzo fajny teren na którym można się postrzelać. Co do tej stronki to wydaje mi sie, że mało kogo będzie interesować, że wygrałeś z zenkiem w bitwie na pistolety...




pozdrawiam
tongue.gif

1. Painball za drogi:p.
2. Taa ja Mam Shotguna co w magazynku wejdzie mi luzem 40 kulek, a jak upcham 55
tongue.gif
tyko ze jak jest więcej niż 40 to się czasem kulki blokują i tzrebą potrząsać
tongue.gif
.
pozatym my się nei strzelamy takimi kupsztylami z bazaru:p, stzrelamy się Uzikami, SHotganami o dalekich zasięgach.
Aha szczurek a wy po ile sie stzrelacie??? my po 3... wczoraj było nas 3 a ich 4 bo się do nich jeden wpieprzył, ale i takj wygraliśmy
biggrin.gif
2:1... tylko tym razem nie byłęm najlepszy, jeden susu z mojej drużyny był najepszy
biggrin.gif
, 6 zabitycxh
biggrin.gif
hehe, ale ja zato zabiłem najlepszego w jednej rundzie
biggrin.gif
... zresztą na zmiane sie zabiliśmy
biggrin.gif
.
Pozdrawiam Jodełko
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmmm ja mam male zastrzeżenia:

QUOTE (Konfistador)Pistolety na kulki to dla mnie dziecinada poprostu.

Już mi sie nudzi powtarzanie że to nie są zwykłe pistolety na kulki, z którymi biegają 5 -cio latki szczajace jeszcze w gacie. Pożądny gun kosztuje około 200 zł więc inwestowanie w takie cośto nie jest zabawa. Zwłaszcza żęto co robimy to jest sport. Painball jest troszke bardziej urozmaicony i droższy
tongue.gif
No ale jakby nie patrzeć to prawie to samo.


QUOTE (Jodełko)Aha szczurek a wy po ile sie stzrelacie???

No zależy: 2 vs 2, 3 vs 3 albo 2 vs 2 vs 2
biggrin.gif
Wtedy jest największy hardkor
tongue.gif
Często gramy też na zdobywanie flag ( nie kumatych odsyłam do gry quake 3 ;] ).
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Jak dla mnie te pistolety na kulki to po prostu chłam i szajz
tongue.gif
Nie wiem jak ktoś lubi wydawać kilkadziesiąt złociszy na takie badziewie, co sie psuje po kilku chwilach używania, to niech kupują, idioci
tongue.gif
Dziwie sie niektórym qmplom ze szkoły że kupują takie pierdoły zamiast se na CD Action odłożyć albo na jakąś gierkę
tongue.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nie no nie wyrobie
blink.gif
Ile razy mam pisać że to nie są jakieś zwykłe plastikowe pistoleciki z kiosku dla dzieci za 5 zł ?? Te których my używamy są metalowe i nie niszczą sie od byle upadku. Ja domyślem sie że nie potraficie sobie wyobrazić jak to wszystko sie odbywa i dlatego piszecie że to dla dzieci
dry.gif
No coment.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Hmm... Tak jak mówiłem ostatni raz strzelałem się 5 lat temu, takimi pistolecikami z kiosku za 15 zł
biggrin.gif
biggrin.gif
. Pamiętam, że szliśmy 3 vs 3 (to było w parku jakimś
biggrin.gif
) i szybko się to skończyło, bo przez przypadek qmpel trafił jakieś dziecko i musieliśmy się zmywać. Pamiętajcie, że mieliśmy wtedy po 10 lat
tongue.gif
.

Później się już nie strzelaliśmy
sad.gif
.
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Witam

Ja tam sobie mam kupic pistolet (karabin) za 160 lub 140 zł. Wtedy to będzie fajna zabawa szczególnie w lesie
biggrin.gif
.
 

Dark Palladyn

New Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
17
Ja tam to czasem z kumplem postrzelam sobie.Z pistoletów,karabinków itd.
To nie jest dziecinne.A śmiać z tego nie wypada,bo jak oberwiesz w oko to już nie jest do śmiechu
tongue.gif
.Spoko hobby.Odprężyć się można,na strzelaniny się umawiać i
oczywiście z kumplami się spotkać.A jak przyjdzie wieczór to na kompie można postrzelać.
wink.gif
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
No pewnie że uwielbiam pistolety i karabiny na kulki (i nie tylko), kiedyś w dzieciństwie co chwile wracałem do domu z płaczem że dostałem kulką w oko ,
mama po takim czyms zabraniała bawić a raczej strzelać się z kolegami ale ja dalej chodziłem na regularne wojny
laugh.gif
laugh.gif
. Moją najwiekszą bronią to było Uzi,
miałem takie dwa , teraz jak se pomyśle to wyglądałem jak CJ z GTA:SA
laugh.gif
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Kiedyś też sie bawiłem w strzelaniny . Było fajnie , ale już z tego wyrosłem . Wspominam fajnie ten okres . Mam jeszcze moją niezawodna berete
tongue.gif
która robiła dziury w kurtkach . Ale nie zapomne napewno jak kupiłem sobie kulki z farbą . To była zabawa heh .
 
Do góry Bottom