Piraci

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Mi osobiście najbardziej do gustu przypadł Skip
Cwaniaczek bliski współpracownik Grega
Ma żyłkę do interesów i spryt który pozwala mu uniknąć złapania
jest on zaprawiony w żeglarstwie walce
Jeśli ma się odpowiedni ciężką sakwę
to jest gotów wiele dla nas zrobić
a na dodatek ma on ciekawy sposób bycia
i zabawny charakter


Off do Cisu : Nie miałem zamiaru zakładać tematu na ulubionego farmera ale jeśli chcesz to zrobię to specjalnie dla ciebie :)
Off do xenexa: żebym ci nie pokazał twoich tematów zamkniętych przez modków :p..nikt go nie zamkną więc jest
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Piraci są ogólnie spoko, ale Skip jest z nich chyba najbardziej wyluzowany. Taki stary wilk morski, który na lądzie stara się wiązać koniec z końcem i pozostaje jednocześnie sobą.

Jack Aligator tez jest "gites"
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Mi także najbardziej spodobał się Skip. Jest najbardziej wyluzowany i w ogóle. Zabawny charakter i śmieszne teksty są w nim najlepsze.

Pozdro !
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Heh mam nadziej?, ?e nie zaczn? powstawa? tematy typu "Ulubiony Farmer" itp ;)
Co do piratów, to polubi?em bardzo Jack'a Aligatora. Ciekawie si? z nim gada, zna ?ycie w terenie itp, lubi polowa? i te? ma ciekawy charakter i lubi?em zawsze z nim konwersacj? :p. Skip te? jest niez?y, szczególnie jak poznajemy go jeszcze w Khorinis, ale potem jako? mi si? ju? tak nie spodoba? :p

Off do Yeed: Heh, nie mia?em zamiaru tutaj w ?aden sposób Ci? urazi?. Chodzi?o mi o to, ?e je?eli powsta? temat o ulubionym piracie, to kto? mo?e pod?apa? pomys? i zrobi? to samo ze wszystkimi innymi gildiami z gry :p Z jednej strony by?oby to dobre, bo dzia? by troch? o?y?, ale jednak b?d? co b?d? by?by to poniek?d raj dla spamerów i postobijów :p i nie mam tu nikogo konkretnego na my?li ;) i sorry je?li Ci? t? swoj? wypowiedzi? urazi?em :p
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Mi tak jak większości najbardziej do gustu przypadł Skip. Jest "inny" od innych postaci :lol: ale to dobrze bo głupio by było gdyby wszyscy zachowywali się podobnie. A Skip jest wyluzowany i najbardziej się wyróżnia.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Z piratów większość osobników jest fajna. Jak musiałbym już wybierać najlepszego z nich, głos padłby na Jacka Aligatora. Zabawny człeczyna. Gdy pierwszy raz go ujrzałem, na mej twarzy pojawił się uśmiech.
Ogółem chłop jest pomocny oraz dobrze sie odnosi w stosunku do bezimiennego.
Lubię także Grega, choć nie najbardziej za jego stosunek do naszego bohatera. Ale jest on takim typowym piratem, jeszcze dać mu tylko drewnianą nogę i hak zamiast ręki i będzie typowy wilk morski. Choć z początku odnosi się do nas niemiło polubiłem go później, gdy wydawał nam rozkazy, kiedy wstąpiliśmy w szeregi piratów. Zupełnie inny człowiek.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Hohoho najlepszy był Jack Aligator bo pojawia sie na samym poczatku poszukiwan na wyspie...ale tez poiwem szczerze ze jest w nim cos co mnie rozbawiło...hmmm imię :lol:
Ale fajna z nim przygoda jest....itp...ale Skipa nie zabardzo darze "lubianstwem" jakos tak sie ułozylo w mojej glowie ze on jest zly ;) i tyle ale jak go spotykam na wyspie to jest zabawny... :)
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Nie ma to jak urozmaicony temat^^.

Wracając do tematu to zdecydowanie trójka piratów przypadła mi do gustu. Oczywiście Skip, Jack Aligator i Greg. Skip dlatego że jest wyluzowany i normalny. Taki chytry i sprytny(To się ceni). I tak jak już yeed wspomniał że jeżeli ma się dużą sakwe złota to dużo potrafi zrobić.

Potem jest Jack Aligator. Równy z niego gość, potrafi pomóc, a poza tym według mnie jest najnormalniejszym z piratów. Gdyby nie on nie byśmy byli u piratów. Racja, dobrze się z nim gada ze względu na miejsce i czas.

Greg, przywódca piratów i najmądrzejszy pirat. Potrafi walczyć, ma najlepszą zbroje piratów(Tylko On). Spotykamy go już w khorinis.

Off do yeeda i Cisa
Ech, zgodze się z cisem, takie tematy to dla niektórych "postonabijacz" i nic więcej.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
1. Greg. Twardy i zdecydowany koleś. Nie da sobie w kaszę dmuchać. Później okazuje się całkiem dobrym przyjacielem.

2. Skip. Również fajny koleś ;).

3. Jack Aligator. Polujemy z nim na szczury, po czym pokazuje nam obóz piratów. Później możemy polować z nim na brzytwiaki. Silny z niego koleś.

4. Samuel. Nie ma Samuela nie ma szybkiego śledzia :). Świetny trunek, niestety trzeba płacić :(. Ale i tak plus za to że umie go przyżadzić :p
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Moim zdaniem najlepszy jest JACK ALIGATOR . Twardy gość , mało ustępujący Gregowi pod tym względem . Ciekawa osobowość , wspaniały łowca ( w końcu aligatory to nie szczury błotne ) , Znana szycha . Ogólnie całkiem spoko koleś . :p
 

Kielbasa

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
2
J.Aligator jes super ale u mnie cos mu sie w głowie zepsulo i zszedl z urwiska niestety trafiając w ziemie i to skonczylo sie dla niego dedem a Skip jest spoko, Grega nielubie bo nakryl mnie w swojej chacie:p A moim ulubionym farmerem był Onar może nie do konca byl farmerem ale płacił te 50sz. złota
 

Lorden

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
16
Oto ranking

1. Greg, świetny kapitan, ogólnie wydaje się być normalny z tej całej bandy pomyleńców.
2. Skip, ten to dopiero ma odwały, chyba nie zrównoważony psychicznie. Widać że lekko szurnięty.
3. Jack Aligator, kolejny świetny pirat, oby więcej takich jak on.
 

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
Najciekawszy ze wszystkich piratów był ten co spadł ze skały w wodę i zjadły go Topielce,
nie wiem jak on się nazywał bo po prostu zapomniałem, tak czy inaczej : Dobry pirat to martwy pirat ;]

Wypadało by sobie przypomnieć jego imię, bo nie wiele wnosisz do tematu. A jeśli czegoś nie wiesz to nie pisz, taka mała uwaga na przyszłość. - DDX
 

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
A Mi najbardziej do gustu przypadł Skip & Jack Aligator .. Skipa lubię bo to niesamowity luzak i rzuca fajnymi tekstami .. A jacka .. hmm .. dlatego, że pierwszego spotkałem Go z piratów na wyspie ..
 

Karkarow

New Member
Dołączył
5.8.2007
Posty
4
No to i ja dodam swoje 5 Groszy :D

1. Greg - Na początku wydawał sie Cwaniakowaty ale gdy go poznałem w Obozie Piratów to jest nawet Spoko

2. Jack Aligator - Dlatego że to on zaprowadza nas do obozu :D no i fajna misa z polowaniem

3. Skip - 2 Pirat jakiego Spotkałem Podoba mi sie w nim styl bycia :D Handel, Plaża ITP.

PS: To mój 1 Post :)
 
Dołączył
31.8.2007
Posty
60
1 miejsce:Skip,wyluzowany pirat miło odnosi się do Bezimiennego.Nieźle walczy i jest sprytny,co pomaga mu w ukrywaniu się przed strażą.
2 miejsce:Jack Aligator,walczy według mnie najlepiej ze wszystkich piratów,poza tym nie jest niemiły dla Bezimiennego,co zdarza się tylko w przypadku jego i Skipa.
3 miejsce:Greg,kapitan piratów,wojowniczy i niezbyt miły.Nie traci nigdy czasu i to mi się w nim podoba:Nie ociągał się na przykład w zabiciu Dextera,przywódcy małej grupy bandytów koło Onara.
 

Elrath

Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
38
Piraci. Zawsze ich lubiłem. Są jakby nieodłączną częścią uniwersum gry Gothic. Czego się po nich spodziewałem? Przede wszystkim myślałem, że będą twardzielami mającymi ogromny okręt. Hmm... co do pierwszego to nawet nie jest źle, tylko szkoda, że Gregowi rozwalili okręt :) A co do samych piratów to najbardziej lubię Jacka Aligatora. Najmilszy z nich wszystkich i do tego dobry myśliwy. Po prostu fajny koleś. Dalej do gustu przypadł mi Skip. Po prostu prawdziwy pirat. Handel z bandytami i kupcami w mieście, przewóz ludzi dla bandytów. Jednym słowem robota, jakiej nikt inny by się nie podjął. No i trzecia osoba wśród piratów, czyli gorzelnik Samuel. To jest dopiero prawdziwy pirat. Ktoś musi umieć przyrządzić porządny trunek, a Samuel jest w tym najlepszy.
 
Dołączył
31.8.2007
Posty
60
Wiadomo,że Samuel pędzi najlepszy trunek. :p Fajny jest Szybki Śledź-łykniesz się i już tak biegasz,jak na miksturze szybkości normalnie...Ale BARDZO sobie ceni swój trunek,niestety! :angry: 30 sztuk złota za łyk Szybkiego Śledzia to trochę za dużo.Według mnie dyszka to góra.
 

LaRes ruLeZ

Member
Dołączył
22.8.2007
Posty
45
Bardzo sobie ceni? :blink: to jest to samo co mikstura szybkości tylko, że inaczej wygląda i jest dużo tańsza.

Ale do tematu. Moim ulubionym piratem jest Skip, luźny ziom np. wtedy gdy zobaczył nasz list gończy poznał, że jesteś ,,swój,,.
za silny to nie jest bo ma dość słaby łuk i piracki kordelas, ale ważne, że umie się posługiwać tym. Niezły jest też Greg, np. wtedy jak razem czyścimy bandytów dextera, ale i tak według mnie skip jest lepszy mimo, że greg jest kapitanem.
 

Cuddy

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
14
Uwielbiam Piratów za to , że są tacy ...wyluzowani lubię Skipa za jego styl bycia, Grega za cwaniactwo a oprócz nich dwóch polubiłem Henrego chodź nie jest nikim ważnym i specjalnie nie odgrywa roli....ale pod nieobecność Graga pilnuje by Piraci budowali palisadę zamiast pić Grog
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom