Pierwsze Screeny!

Status
Zamknięty.

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
DS chodziło mi o to, że niby ładne screeny itd. a gra by może okaże się lipna... Z G3 też tak było... Najlepiej jest poczekać na więcej info... Przyrównałam G3 ZB, bo taki sam przypadek, dawali zajebiste screeny, mówili jaka to nie bęzie fabuła, a wszystko zepsuli... I nie chodzi mi tu o firmę, bo z każdą grą może się tak stać, z tą też... Dlatego wg mnie nie należy zbytnio się nastawiać, bo tak naprawdę jeszcze nic nie wiadomo xD
Nie przyrównywałam tego tak "dosłownie"... Chodziło mi o ogólne nastawienie userów do gry... Żeby potem rozczarowań nie było, jak to z G3 i ZB :p

Pozdrawiam, MadDaria :D
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
A tam, chaos siejecie :D "koncertowo skopali G3"... Ale to oni stworzyli tą serię, dwie części zrobili świetne, w trzecią chcieli wprowadzić innowacje, a że mieli baaaardzo mało czasu i pomysły nie były najlepiej trafione, wyszło jak wyszło.

Myślę, że skoro Piranie orzekły, że się postarają to powstanie gra conajmniej warta uwagi, bo drugiego Gothic'a niełatwo będzie wymyślić... :)

A, byłbym zapomniał : screeny bardzo ładne, przypominają mi trochę grafikę z Far Cry 2, choć wolałbym bardziej mroczną, żeby nie wyszło bajkowo, jak w Gothic'u 3

Pozdrawiam...
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Znając deep silver, to ta gra ukaże się na wszystkie platformy, pewnie komórki też, ( nie ździwiłbym się jeśli ukazałaby się wersja na psp czy NDS ) , w końcu jeśli wydadzą na więcej platform, to więcej kasy zarobią . W tej branży chodzi tylko o pieniądze przecież, no i w sumie nie ma co się dziwić :p
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Screeniki są niezłe racja, i fajnie by było jak by wyszło też na komórke to bym se pograł bo na kompie to se moge pośnić.
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Dobrze by było żeby silnik graficzny był solidny, i mógł generować naprawdę piękną grafikę. Niech znów nie zrobią czegoś takiego jak z g3, gdzie poprostu silnik był niestabilny ^^. Mogliby także udostępnić narzędzia do moddowania.

A screenkami się nie zachwycajcie, to tylko rendery, dodatkowo poddane obróbce graficznej, na screenki ingame musimy jeszcze trochę poczekać.

http://www.youtube.com/watch?v=9IFsIXGi9i4
Tu jest trailer jakby ktoś wcześniej nie widział, całość dobrze się prezentuje, ale pomysł z tym całym inkwizytorem wydaje się być oklepany ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No nie powiem, niezłe. Inna wersja Gothica jak się patrzy. Najwyraźniej Piranie uznały, że nie rezygnuje się z kury, która znosi złote jajka. Na pewno będą piękne krainy, pasująca muzyka i żywy świat. Zastanawia mnie tylko czy bohater będzie dorastał do pięt Beziemu ( a biorąc pod uwagę fakt jak bardzo go uwielbiamy ) może być ciężko.

Pozostaje nam czekać kto wygra to starcie: Risen czy Arcania. Pierwszy muskuły pokaże Risen.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No nie powiem, niezłe. Inna wersja Gothica jak się patrzy. Najwyraźniej Piranie uznały, że nie rezygnuje się z kury, która znosi złote jajka. Na pewno będą piękne krainy, pasująca muzyka i żywy świat. Zastanawia mnie tylko czy bohater będzie dorastał do pięt Beziemu ( a biorąc pod uwagę fakt jak bardzo go uwielbiamy ) może być ciężko.

Pozostaje nam czekać kto wygra to starcie: Risen czy Arcania. Pierwszy muskuły pokaże Risen.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Najnowsze screeny zebrane do kupy znajdziecie TUTAJ Brakuje jeszcze kilku pochodzących z wersji na konsole. Postaram się je uzupełnić
 

Baal Cadar

Obywatel
Dołączył
30.8.2009
Posty
139
Grafika bardzo przypomina 'Gothic 4' nie sądzicie ?
Ogólnie elementy postaci są bardzo podobne.
Ale mniejsza, ważne że zapowiada się wielce ciekawie :)
 

Varadero

Member
Dołączył
6.9.2009
Posty
34
Piękne screeny - piękna grafika ;) ciekawe jakie będzie miał wymagania systemowe Risen ?
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Odpowiadając na pytanie na początku myśle że... NIENAWIDZE XPUDŁA!!! Dziadostwo ma licencje na Risena a PS3 to co?!?!?!?! Screeny bardzo ciekawe mimo że na xboxa, bo na kompa będzie chyba lepsza grafika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom