Pierwsze Screeny!

Status
Zamknięty.

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
O cholera grafika wygląda imponująco coś czuje że mi nie pójdzie ta gra :( najbardziej ciekawe są te ruiny na 3 screenie :)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
No przyznam że grafika jest imponująca.Zdziwiła mnie ta super grafika bo myślałem że będzie ona gdzieś taka jak w G2 i risen mi pójdzie.A sądząc po tak pięknej grafice to raczej mi nie pójdzie...
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Masakra, myślałam, że to będzie taka, zwykła gra, na poziomie Gothic'ów, a tu proszę :) Miłe zaskoczenie ;)
Już tylko po tych 3 screenach widać, że wymagania nie będą takie małe , no i że gra trzyma poziom.
O ile to nie robota dobrych grafików, znających dużo funkcji Photoshopa :p
Miejmy nadzieję, że to nie będzie kolejna klapa, świetnie zapowiadającej się gry (mam na myśli dodatek Zb)...
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Co do wymagań raczej się nie czarujmy niebędą mniejsze niż np Far Cry2 który wyszedł niedawno a Risen prawdopodobnie wyjdzie pod koniec 2009 więc na niespodzianke jak w przypadku CoD4 raczej niema co liczyć , widać to po screenach.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
CYTAT
Zdziwiła mnie ta super grafika bo myślałem że będzie ona gdzieś taka jak w G2 i risen mi pójdzie.

Ja ciebie nie rozumiem Dzyl. Myślałeś, że w Risenie będzie taka podobna grafika ja w Gothic2, który był tworzony 6 lat temu.
Co mam powiedzieć. Screeny są świetne, ale nie to jest najważniejsze. Ważne, żeby gra była ciekawa i bez błędów.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Daria ale nie porównuj ZB robionego przez jakieś pseudo firmę a RISEN robionego przez mistrzów cRPG - Piranie. :p

Co do grafiki - to nie photoshop to z gry. Oczywiście by uruchomić ją na takiej graficie trza zajebistej maszyny. Nie oszukujmy się.
 

Python361

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
21
Huhu ;) jak dobrze ze w styczniu kupuje xboxa ;] bo moj stary poczciwy GF7600 by sie chyba zatarł na Risenie :)

imponujace, nie powiem ze nie :) chociaz wolalbym zeby bardziej dopracowali animacje i skille niz lecieli na grafike :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Moim zdaniem grafa nie powala na kolana, aczkolwiek z pewnością stoi na wysokim poziomie. Obrazki wyglądają bardzo ładnie i trącą klimatem. Zobaczymy co dalej się z tego rozwinie. Jak na ten moment grafa jest satysfakcjonująca.
Zauważmy, że to są screeny na xboxa...a PC jest platformą o wiele silniejsza sprzętowo, więc możemy się spodziewać większych smaczków
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT(Python361 @ 22-12-2008, 12:08) index.php?act=findpost&pid=207197
Huhu ;) jak dobrze ze w styczniu kupuje xboxa ;] bo moj stary poczciwy GF7600 by sie chyba zatarł na Risenie :)

imponujace, nie powiem ze nie :) chociaz wolalbym zeby bardziej dopracowali animacje i skille niz lecieli na grafike :)


Niedawno ukazał się wywiad z jednym z głównych członków PB w którym padło zdanie "Mamy wobec was dług". PB poważnie wzieła sobie do serca narzekania ludzi na G3 i postanowiła, że dopracuje grę na maksa.

Podobno zaczeli już usuwać bugi.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Mówić to można dużo........efekty końcowe...efekty końcowe....wtedy zobaczymy
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Jesteście troche pesymistycznie nastawieni ( nie mówie o wszystkich :))
Moim zdaniem gra będzie bardzo dobra nie zależnie od niczego. Tak samo jestem optymistycznie nastawiony na czwórkę :)
Mam nadzieje, że sie nie zawiodę
 

Python361

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
21
Ja nie mam watpliwosci jedynie do fabuly :) reszta to loteria...grafika jednym sie spodoba innym nie... jedni beda kochali system walki...inni beda mowili ze lepszy byl w Diablo :p nie dogodzą wszystkim i o tym trzeba pamietac ;) ale jedno jest pewne ;p to tworcy Gothica wiec gra na pewno bedzie warta uwagi (co najmniej) a byc moze stanie sie kolejnym wyznacznikiem norm cRPG :p polecam juz zaczac odkladac kase na oryginał :p trzeba zachecic chlopakow z Piranhy do robienia takich gier ^^
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
jedni beda kochali system walki...inni beda mowili ze lepszy byl w Diablo


WTF ???? a co ma system walki z Risena a Diablo.....o_O
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
CYTAT(yeed @ 22-12-2008, 14:07) index.php?act=findpost&pid=207211
WTF ???? a co ma system walki z Risena a Diablo.....o_O


jak On coś widzi, to znaczy że jest podobny :p

Ja zawsze kupuje gry oryginalne, ale tam apropo zbierania. To kiedy bedzie wydana gra (ktoś już wie)
bo nie wiem od kiedy zbierać :p
 

Python361

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
21
Z system walki to bylo takie ironiczne porownanie :p (nie ze uwazam ze Diablo jest zle ;p ale walka byla dosc...hum prosta) i glownie chodzi mi o G3 gdzie walka przypominala Hack&Slasha :D

o ile wiem czeka nas jeszcze niespelna rok czekania :/ czwarty kwartal 2009 to zblizona data premiery ^^ (chyba ze z czyms mi sie myli)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Daria ale nie porównuj ZB robionego przez jakieś pseudo firmę a RISEN robionego przez mistrzów cRPG - Piranie.



Ci twoi mistrzowie.....koncertowo pokopali g3
Jednak mimo to fakt faktem ,że z tamtymi "dżinuisami nie ma w ogóle co ich porównywać
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
CYTAT(yeed @ 22-12-2008, 14:56) index.php?act=findpost&pid=207222
Ci twoi mistrzowie.....koncertowo pokopali g3


Może i skopali, ale daria porównywała ZB a nie G3. ;)

Co do daty premiery - podobno gra skończona w połowie, albo i więcej. Data to na razie 4 kwartał 2009 - ale pewnie wyjdzie później.

Ważne, że nie dystrybuje JoWood.

Jedno mnie martwi - chodzi plotka, że grę u nas wyda Cenega. A chyba każdy wie, jak Cenega spiepszyć potrafi każdą grę swoim tłumaczeniem.
 

Python361

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
21
CYTAT
Jedno mnie martwi - chodzi plotka, że grę u nas wyda Cenega. A chyba każdy wie, jak Cenega spiepszyć potrafi każdą grę swoim tłumaczeniem.


Mam identyczne uprzedzenie do tej firmy (?) Zwlaszcza po uslyszeniu w wersji PL Assasin's Creed'a ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom