Pierwsze Screeny

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wczoraj w sieci ukazały się pierwsze screeny z nadchodzącego dodatku do Gothic 3 - Zapomnieni Bogowie. Jak na razie prawdopodobnie Zębacza. Forsaken Gods zapowiada się bardzo ciekawie, i pozostaje nam mieć nadzieje, że już niedługo JoWooD uraczy nas kolejną porcją screenów związanych z Gothic 3: Zapomnieni Bogowie.

Galeria Gothic 3 : Zapomnieni Bogowie
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No no.. Dodatek do trzeciej części zapowiada się całkiem ciekawie. Screeny nie są jakieś rewelacyjne, bo nie widzimy zbyt dużo prócz zębacza (?) i krajobrazów. Ale właśnie dwa pierwsze obrazki wydają mi się znajome.. Pierwszy gdzieś w lesie.. A drugi w Vengrandzie.. Może tylko mi się tak zdaje. Jeśli chodzi o trzeci, to też bym pomyślał że któreś z miast, ale jakaś inna budowla się tam znajduje. Na samą myśl zagrania ślinka mi cieknie ^^. Screeny mi się podobają, ale nie gry po nich nie będę oceniał =]
Pozdro.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jak dla mnie identycznie jak w G3. Chodzi mi oczywiście o Grafikę. Zamki też bardzo podobne.
Ale zębacz (jeżeli to zębacz) zaskoczył mnie pozytywnie. Bardzo fajnie wygląda. Trochę duży. O wiele lepiej się prezentuje niż w G3.
Mi nie przeszkadzała "lśniąca" grafika z G3, dlatego podobają mi się te srceeny. Tylko czy dodatek nie miał być robiony na innym silniku?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Niby miał być, jednak podobno mocno przerabiają stary, wszystko się wyjaśni po GC:)
Jak na razie zmieniają zdanie ciągle.
No, nowy zwierzak zapowiada się całkiem ciekawie.
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Kurde to nie jest Zębacz tylko POTWÓR więc nic nowego :p a Vengrad dalej Rozwalony :/ ?? Tylko ten trzeci Screen rzeczywiście coś sobą reprezentuje to chyba odbudowana Montera :)
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Pod względem grafiki - miodzio. Pod względem wymagań - zapewne źle, już to widzę "wymagania minimalne 2GB RAM" czyli sobie na zagram, gothic 3 (mam 1 GB) zacinał mi się na średnich detalach tylko jak była sielanka na maksa, ale z tego co widzę po grafice to mi nie pójdzie...
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
I tam, grafika ta sama co w G3, ten zębacz to nie zębacz, tylko jak ktoś słusznie zauważył - potwór, taki sam jak w G3. Screeny według mnie nic sobą nie reprezentują, to cały czas ten sam Gothic 3. Jednak co mogą nam screeny powiedzieć?
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Pierwszy screen przypomina mi Montere chciaz inna budowla jest w miescie z zebaczem tak mi sie wydaje ze to okolice Okary a trzeci to Vengard ale moge sie mylic ale te lokacje sa uderzajaco podobne.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Screen jak screen! Nic ciekawego. Przypomina mi grafike z Gothic3. Ten zebacz wyglada jakby go po prostu wrzucili w tło Montery:/ Ale wyglada dosyc groznie. Drugi sreen mi sie najbardziej podoba chociaz wyglada jak odbudowany Vengard, tylko ze jest przedstawiony z daleka. 3 screen to po prostu polnocna brama Geldern nic fascynujacego... Mam tylko nadzieje ze dopracuja gre raz a porzadnie:p:p:p
 

Serpentes588

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
14
Podoba mi się grafika widac kontury ciała zębacza a nie jak na przykład w G1 czy G2 przyjrzysz się bliżej twarzom.

No a tego zwierza nazywajmy zębaczem będzie nam łatwiej
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Czy to zębacz? Nie sądzę, nie jest to przypadkiem potwór?... Tak, chyba taką nazwę nosił.
Poza tym, po screenach nie jestem w stanie niczego wywnioskowac... Jedynie po odbudowanych murach poszczególnych miast mogę przypuszczac, że historia będzie się toczyc nadal, po zakonczeniu znanego nam wątku podstawowej trzeciej części gry.

Znając wstęp kolejnej produkcji można również stwierdzic, że będziemy kierowac bezimiennym bohaterem, który juz zasiadł na tronie... Lub tym, który wyruszył wraz z nekromanta w nieznane... I moze to będzie przyczyną zmiany osobowości bohatera.

Nie mniej jednak, ciekawie się zapowiada.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Myślę, że ten dodatek będzie ŻENUAAAA....i będzie równie badziewny jak G3.....
Wypuszczają go by zarobić korzystając z popularności serii...
Prawdziwi fani i tak kupią taki dodatek...chociaż okazałby się padaczką :p
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
hmm niech pomysle..
moze wrescie zrobia ze wraz z dodatkiem Gothic 3 stanie sie stabilny :D
chyba na to wszyscy czekamy.
 

Seboolek

New Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
2
Mi sie graficznie podoba :) G3 chodził mi bez zacinki na maksymalnych detalach, lepiej sie juz nie dało ustawic bo wszystko było na full wiec wymagania to mi nie wadzą. Wiem tyle ze napewno będzie dobra gra bo Pirania wie co robi i w koncu kazda część nas zaskoczyła pozytywnie więc dlaczego tu miało by być inaczej? czekam z niecierpliwoscią a i ciekaw jestem jak bedzie z ceną, jako dodatek powinien kosztowac tak jak NK czyli chyba 70 zł było w dniu premiery ale on potrzebował podstawki a tutaj samodzielny wiec moze być za 99zł jak normalna gra
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Phantom Lord @ 23-07-2008, 16:22) index.php?act=findpost&pid=190293
Ja się boję, że Gothic 3 nie będzie chciał działać z dodatkiem :D



Dodatek nie będzie wymagał podstawowej wersji gry, będzie to samodzielny moduł.
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
No co ja widze mieszkancy miast prowadza sielskie zycie bez orkow a tak w ogole ciekawe co sie stanie z orkami w G3 FG moze wroca do jaskin w nordmarze
 

Hype

New Member
Dołączył
16.6.2007
Posty
22
a skoro orkowie zostali wypędzeni to z kim będzie bezio walczył w FG? Hmm
 

ceryl

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
7
Dla mnie to ten zwierz to normalny POTWÓR jakiego mieliście na pewno okazje zobaczyć.
A te miasta hmm... Gotha wyglonda(jak dla mnie)troszke inaczej,Vengard się chyba wogule nie różni tyle że nie widać dymu,a grafa jest taka sama jak w G3. pozostaje mi zaczekać na premiere,kupić i zobaczyć ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom