Pierwsze Oficjalne(?) Screeny!

Status
Zamknięty.

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Screeny widziałem trochę wcześniej na innej stronie ;p. Jakie są moje wrażenia? Ogromne ^.^. Rzeczywiście, grafika jest wspaniała. Ale ze screenami g3 przed wydaniem było to samo. Najbardziej spodobała mi się właśnie bariera. Czyżby jednak niektóre informacje o Arcanii się spełniły? Chyba tak : ). Kurde, a te bronie wyglądają fantastycznie. Nie do opisania.. O ile się nie mylę, to na jednym ze screenów (las) jest miejsce w którym pracuje drwal. No tak, wszystko wygląda pięknie, ładnie, ale jednak nie jest potwierdzone na 100%, iż to są screeny z gry Gothic 4 Arcania. Dlatego właśnie nie podniecam się za bardzo ;].

Pozdrawiam.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Informacje co do bajkowej grafiki w "Genesis", chyba też były nieco prawdziwe. Grafika nie do końca mi się podoba, wygląda raczej jak praca na zaliczenie jakiegoś grafika, a nie screen z gry. Mam jednak nadzieję, że to "tylko" wstęp, bo jeśli tak będzie wyglądała sama gra, będę nieco rozczarowany. Broń wygląda jednak naprawdę świetnie, a ten obraz z barierą jest niesamowicie klimatyczny. Po prostu Gothic pełną gębą.
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Stawiam na funarty. Woda jest zbyt statyczna jak na screen z gry. (nie wygląda na taką co by się kiedykolwiek przemieszczała. Samo otoczenie jeszcze przejdzie. Najmniej realistycznie wygląda pierwszy obrazek. Właśnie jak było wspomniane na prace grafika nie screen.

Zobaczymy co wyjdzie.

A co do bariery to ja się tak nie ciesze, bo to już się przeciągało 3 części gry, ma być też w kolejnej? Ile można te bariery męczyć?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To wygląda jak scena z jakiejś kreskówki, a nie screen z gry :eek:. Jakby ilustracja z książki. Myślę, że to są prędzej obrazki przedstawiające ogólny wygląd świata, a nie bezpośrednie screeny z gry, bo na takowe nie wyglądają. Gdyby tak miała wyglądać grafika G4 to będzie klapa. W ogóle nie czuje się klimatu gry. Z tą baśniowością chyba przesadzili.
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Mi również sie wydaje jakby to był jakiś malunek z książki, lub praca grafika, a nie screen z gry, a tak właściwie to jeżeli będzie taka grafika to pewnie wymagania będą z 4 GB ram..
Bariera,bariera, ma już tego dosyć, cały czas tylko jedno by ciągneli jakby nie mogli dać czegośnowego.
 

Hype

New Member
Dołączył
16.6.2007
Posty
22
Oj mam jakieś mieszane uczucia :( rzeczywiście - niezbyt wygląda mi to na screen z gry i szczerze to nie chciałbym żeby tak gra wyglądała - tylko lepiej :p to, że mi pewnie komputer G4 nie pociągnie to swoją droga hehe, ale mimo wszystko - mam nadzieję że graficy jeszcze dopracują grafikę, doszlifują i to dużo :0 bo póki co to jakaś nierealna się wydaja, zbyt słodka?
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Co jak co ale mi się to bardzo spodobało niestety popieram kolegów... to raczej są fanarty albo projekt grafiki do zrobienia. Niemniej jednak ucieszyłbym się i zarazem zmartwił gdyby tak miał wyglądać Gothic 4 Arcania.
a) Bardzo ładna grafika
l) Bronie poprostu świetne
e) Troche gothica udało im się uchwycić mam na myśli tę niewyraźną ścieżkę
ale) wymagania dobiją wszystkich fanów.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Motyw bariery staje się już troche monotonn moim zdaniem :D Ale się nie czepiam, po screenach widze ze jeslu gra nie bedzie bogata w bugi tak jak jej poprzedniczka to na pewno znajdzie się na liście tych produktów które musze nabyć.
Pozytywnie :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Widzę. że bardzo ładnie się prezentuje.... Sądząc po tej grafice wymagania będą bardzo duże i trzeba będzie jeszcze zainwestować w sprzęt... Troszkę ta grafika, nie taka "Gothicowa' - zrobiła sie taka jak w fantasy, podobna do WoW, i innych mmo... Nie podoba mi się to :p
Jak zobaczyłam te tarcze i bronie, to aż się za głowę złapałam... Mam nadzieję, że w rzeczywistości też będą takie i tych tarcz pod dostatkiem xD

Wg mnie na razie wszystko dobrze się zapowiada i Gothic będzie wspaniały...

Pozdrawiam i melduje się administracji, że już jestem :D
 

SymbianGothicFan

New Member
Dołączył
7.5.2008
Posty
3
mi sie grafa podoba ale to napewno nie sa scrn z gry tylko osobno robione grafiki w jakimstopniu ukazujace silnik graficzny itp . Poprostu widac ze nie sa to bezposrednie scrny . A co do opini ze grafika podobna jest do tej w WoWie , to nie jestem taki tego pewien , proponuje pograc w wowa :) / wpisac w google world of warcraft . Tam silnik graficzny jest równie wymagajacy jak w gothicu 2 :) i wogole nie podobny do tych screenow . pzdr
 
T

Thran

Guest
ZOMFG ! DIE SPELLBOUND ! co za bajeczna grafika Jezu maria ! wygląda jak Fable kompletnie zomfg zomo ! oby grafikę zmienili do czasu premiery.

A motyw Barriery już jest sux :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
I znowu sie podniecacie na zbytnio...to nie są screeny z gry tylko koncepcje graficzne
Czyli to jest tylko wizualny zarys...anie pokaz konkretnej grafiki jaka bedzie w grze
Przecież Przy RPB PIranii tez pierwsze były koncepty graficzne....widzielicie jak wygladały?
Jeśli nie to warot zobaczyć bo wtedy zrozumiecie, że to jeszcze nie ma za wiele wspólnego zo ostatecznym kształtem graficznym gry a raczej wygladem koncepcji utworzenia świata gry (Arcanii?)
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Dark, fajny ten screen :p... Oby było w takich klimatach... Co do pozostałych, to mi się podobają. Racja, trochę zbyt bajkowo. Bariera stała się symbolem Gothic'a więc niech będzie dalej :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
http://www.worldofpiranha.de/?section=gallery&id=6

Tu macie koncepcje graficzne do RPB :p...moim zdaniem ten projekt lepiej sie prezentuje ze względu na klimat :p
Bo G4 znowu duże jasne przestrzenie....kojarzy mi sie zaraz cukierkowy G3....a RPB przynajmniej utrzymuje mroczny klimat...a tego potrzeba grze oprócz..ładnej grafiki....to są tylko koncepty graficzne oczywiście...ale i tak moim zdaniem bardziej klimatycznie prezentuje sie RPB na podstawie konceptów
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
CYTAT
http://www.worldofpiranha.de/?section=gallery&id=6

Tu macie koncepcje graficzne do RPB tongue.gif...moim zdaniem ten projekt lepiej sie prezentuje ze względu na klimat tongue.gif
Bo G4 znowu duże jasne przestrzenie....kojarzy mi sie zaraz cukierkowy G3....a RPB przynajmniej utrzymuje mroczny klimat...a tego potrzeba grze oprócz..ładnej grafiki....to są tylko koncepty graficzne oczywiście...ale i tak moim zdaniem bardziej klimatycznie prezentuje sie RPB na podstawie konceptów


Podpisuję się pod tym obiema rękami. W concept artach również nie podobały mi się te kolorowe pola, kwiatki, drzewka etc. Oczywiście to wszystko może się zmienić, jednak mam co do concept artów Spellbound mieszane uczucia. Mimo wszystko czekam z niecierpliwością na kolejne obrazki. A co do projektu RPB, prace od Piranhy sprawiają dobre wrażenie, wyglądają naprawdę obiecująco. Nic, tylko czekać na więcej.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Moim zdaniem bardzo fajna jest grafa i ulepszone szczegóły nie ma na co narzekac.Na pewno to bedzie wielki postep serii gothica.a co do broni zapowiadają sie fajnie i róznrodnie
 

SymbianGothicFan

New Member
Dołączył
7.5.2008
Posty
3
ludzie jak te grafiki mozna porownywac do WoWa albo Fable ....... to ze sa bajkowe to widac ale nie aż tak! Mi sie podobaja w gothic 3 sie fajnie gralo i gdyby nie bugi bylaby to najlepsza ze wszystkich czesci ( ciekawe rozwiazania , ciekawa fabula ) nie wiem czemu sie wiekszosc czepialo ze gothic 3 klimatu nie ma . Klimat to moze byc umiarkowany , rownikowy itp nara
 

wietrzyk

New Member
Dołączył
13.5.2008
Posty
7
To nie są screeny z gry tylko rendery i to w dodatku mocno podrasowane. Modele broni to pewnie high poly dlatego są takie szczegółowe. Grafika w grze najprawdopodobniej będzie odbiegać od tego co zobaczyliśmy na tych grafikach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom