Pierwsza Strzelanka

Status
Zamknięty.

Mister10

New Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
4
Moją pierwszą strzelanką był Mortyr,a później miałem już Baterfield 1942 i nowsze.
A wy jaką mieliście pierwszą strzelankę.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Moją pierwszą strzelanka tak na serio był Quake 2
smile.gif
Potem 3 i Counter Strike. A teraz tio żepole w ET, ale po drodze było jeszcze Joint Operation i Black Howk Down.
cool.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
A moją pierwszą strzelanką był Doom a potem Doom II A potem Duken Nucken. Potem długo długo nic aż w końcu Max Payne, Max Payne II oraz The Thing
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
doom I II a teraz III choć to syf
quak I II III
CS 1.5 or 1.6
half-life - Rulezz!
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
O fajny temat moją pierwsza strzelanką był hyba Redneck Rampage(super gierka
biggrin.gif
)potem hyba duke nukem,shadow warrior i wiele innych starszych strzelanek ach kiedys to robili strzelanki nie to co dzis.
no a potem szlo juz max payny, cs, ut i wiele innych ale to już nie to samo co kiedyś.
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Duke Nukem 3D, Blood, Quake :] to były czasy, a jak dorwałem Quake 2 ooooo ... nie mogłem się oderwac od kompa hehe ;]
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Moją pierwszą strzelanką był Unreal Tournament , później Quake 2 , Quake 3 , nastepnie gry wojenne Medal of Honor itp. a ostatnia moja strzelanka to UT 2003 , no i od czasu kiedy go przeszedłem już nie gram w strzelanki , no czasami powracam do Max Peyna i Medal of Honor , ale to rzadko.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja napoczątku wymiatałem w UT to było cos naprawde fajnego ale czas sie zmieniaja przezuciłem sie na Blooda dobra giera,odrazu potym grałem Quaka no i tak sie toczyło a teraz juz tylko czasem w CS sobie pogram bo mam mało czasu
smile.gif
 
E

eMzi

Guest
Moją pierwszą strzelanką był Quake 1 i Doom 1. Potem kolejna odsłona Kłeja i długo, długo nic bo zafascynowałem się eRPeG'ami i gierkami sportowyimi. Następnie pogrywałem sobie w Max'a Payne'a 1 i 2 i Enter the Matrix. I znów nic bo strzelanki jak dla mnie są coraz gorsze i nie opłaca się marnować na nie czasu.
Pokój z Wami.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
U mnie bylo tak : Queke 2 , Duke Nukem 3D , UT , SoF , Cs ( w ktorego gram obecnie )
Batlefieldy 1942 i Vietnam , CoD , ( szczerze mowiac gram/gralem w praiwe kazda z rodzaju FTP )
 
Dołączył
10.4.2005
Posty
16
Moją pierwszą I ULUBIONĄ strzelanką był Max Payne. Później Soldier Of Fortune i Serious Sam. Ale do tej pory uważam że najlepszą strzelanką jest Max Payne!!!!!!! Fabuła której nie przebije żadna inna strzelanka!!
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Moja pierwszą strzelanką był doom i Operation flachpoint
 

Saiger

New Member
Dołączył
8.4.2005
Posty
21
Moją pierwszą strzelanką buł DN 3D tak mi się podobała że grałem w niom dniami i czasami nocami póżniej trafiały do mnie same hiciory!! Fajny temat K..A
 

Saiger

New Member
Dołączył
8.4.2005
Posty
21
Moją pierwszą strzelanką buł DN 3D tak mi się podobała że grałem w niom dniami i czasami nocami póżniej trafiały do mnie same hiciory!! Fajny temat K..A
tongue.gif
 

Piotrek

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
11
Z tego co pamiętam, najpierw miałem Duke Nukem 3D, potem chyba Shogo, potem Quake 3 i.t.p.
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
Ja miałem Unreal Tournament potem Comand and Counqer : Renegade i The Thing
biggrin.gif
dalej nie pamiętam
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
moją pierwszą grą było GTA2 , i była dla mnei niebotyczna (oczywiście Gothic była o 10 razy bardziej niebotyczny) wsyztko było ziomalsko (jak się gra 1 az to zawsze tak jest
biggrin.gif
)
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
u mnie pierwsza strzelanka to bylo chyba doom 1 potem 2 pozniej przewalil sie dukem nukem 3d (w to to kazdy musial grac
smile.gif
). gralem jeszcze w niektore czesci deltaforce, a co bylo potem to nie pamietam

Edit. O przypomnialem sobie. jeszcze jedna strzelanka to MDK!! tej gry nie mozna zapomniec
smile.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Serialnie to chyba Castle Wolfestain (czy jakoœ tam). Jeszcze ta pierwsza częœć. Pokseloza że aż strach. Bardzo podobne do Doom I. A jeœli nie bioršc po uwagę że ma to być komputer to będzie jekieœ dziwne coœ na comodore 64
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom