Pierwsza Strzelanka

Status
Zamknięty.

jacek_89

Member
Dołączył
30.4.2005
Posty
54
Moimi pierwszymi strzelankami były:
1) Duke Nukem
2) Quake- w to się grało w szkole na informatyce całymi lekcjami
3) Counter Strike- kuzyn mi przywiózł, nie zabawiła u mnie zbyt długo
4) Hitman
5) Max Payne II- w jedynkę niestety nie grałem
6) Hitman II
 

Dagonet

New Member
Dołączył
4.5.2005
Posty
6
A więc strzelanki.... nei pamiętam w kolejności i która była pierwsza ale moge wymienić tytuły: Doom I, Doom II, Wolfenstein 3D, Dark Forces, Quake I, Quake II, Quake III, Return to Castle Wolfenstein, Half Life (razem z dopałkami), Half Life 2, Max Payne I, Max Payne II, Medal of Honor (wsyzstkie jakie wyszły na PC), Call of Duty (razem z dopałką), . Na pewno coś pominołem ale już nie pamiętam co było więcej.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Moją pierwszą strzelanką był WOLF 3D (chyba się tak nazywał), gierka w której jednym amerykańskim żołnierzem rozwala się całe hordy niemieckich i jescze dochodzili do tego Bossowie (oczywiście wszystko było w 2D, a z 3D miało tylko nazwe). Druga strzelanka o której warto wspomnieć to oczywiście Counter - Strike
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
ja nie jestem pewien ale chyba pierwsza byl wolfenstain bez et (u to wyszlo duzo duzo pozniej) albo medal of honor niejestem pewien ale w kazdym razie byly to piekne czasy gdy gry mi wszystkie chodzily pieknie , nie to co teraz ;/
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Moją pierwszą strzelanką był Mortyr...świetnie mi się w niego grało...przypominają mi się czasy kiedy zalecane wymagania to 450 mhz i 32 ram...
rolleyes.gif
wtedy mój komp był potworem, a teraz? Zabytkiem (gf4 mx, 1100 mhz 128 ddr) A moją pierwszą grą był Need for Speed Road Challeng...pękła mi płytka
sad.gif
...może to dobrze? Teraz bym powiedział: co gó***o, jakis szajsowy staroć, po co w to grać? Road Challenge dostałem na rok przed kompem. A dnia kiedy rodzice kupowali mi kompa, kupiłem sobie Migcht and Magic VIII Day of The Destroyer...
rolleyes.gif
teraz już nie robią takich
gier
sad.gif
...od kiedy komp stoi w domku rachunki za światło podniosły się z 80 zł do 140...jak myślicie, czyja to wina? Mortyra, Migcht and Magic, Herosa IV (miałem w zestawie), Road Challenge... te gry wspominam najmilej....

Pozdrawiam...
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Moją pierwszą strzelanką był Quake III To była świetna gra grałem w nią godzinami ale potem mi się znudziła i przerzuciłem się na CS
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja pierwszy raz zagrałem w Quake 3 u kumpla pamiętam jak niemogłem się nadziwić super grafą i mówiłem że lepszej nieda się zrobic
biggrin.gif
Ach to były czasy
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moją pierwszą strzelanką był.... Half-life
biggrin.gif
Pamiętam te czasy, grałem w niego (w half-lifea) u kuzyna, nie mogłem się nim nadziwić, potem tak byłem podniecony tą grą, że nie spałem (bez śmiechu, miałem wtedy.... hmmm no sam nie pamiętam, ale mało
tongue.gif
).
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Moimi pierwszymi strzelankami były:
-Wolf 3D
-Quake 1
-DOOM 1
-Duke Nukem 3D
-Half-Life
-Future Cop
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Ja miałem wpierw Pleyseka, i na nim grałemw swoje pierwsze strzelanki, które były (niektóre) również na PC:

- Medal of Honor 1 i 2 (pierwsza wersja tylko na playke)
- Quake 2
- Army men (dwa różne)
Na PC:
- JK Jedi Otcast 2
- Half Life (u kumpla grałem)
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja na początku, jak dostałem upragnionego kompa to raczej nie grałem w strzelanki, bo nie miałem skąd sobie załatwić. Grałem ostro w Heroesa 3 i Colina 2, aż w końcu dostałem w swoje chciwe łapska Projekt IGI. Jak na tamte lata to był wypas, spoko grafa, spoko zadania, chyba 14 misji tam było. Jak ktoś nie grał to polecam zgrać w zarówno IGI 1 i 2, bo dwójka jest równie dobra.
Potem o ile dobrze pamiętam dostałem Quake III i DOOM 2, ale zawsze wolałem cRPG i strategie.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Pierwsza gra w jaką z tego gatunku w jaka miałme okazje grac to chyba z tego co pamietam był Wolwenstein (ten pierwszy).
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
moja pierwsza strzelanka to była Medal of Honor na PSX. Pozniej doszedł Quake na PC, Duke Nukem oraz (niewiem czy to strzelanaka ale taka strzelanka-akcja) Metal Gear Solid. Thats all
tongue.gif

Pozdrawiam
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom