Pierwsza Rzecz Jaka Zrobiliście W 2006 ?

Pierwsza rzecz jaką zrobilście w 2006 to ..


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Co było pierwszą rzecza jaką zrobiłem w nowym roku ^^?
Usiadłem. Nogi mnie trochę bolały^^
Składanie rzyczeń przytualnie się z koleżankami
smile.gif

I wuchta picia.
tak powitałem nowy rok...
Więcej nie napiszę bo dużo tego było
smile.gif


Pozdrawiam
 

MatSon

New Member
Dołączył
4.8.2005
Posty
18
Ja byłem na imprezie z moją dziewczyną u kumpla. A pierwsza rzecza jaką zrobiłem to przytuliłem moją dziewczyne i wzniosłem toaścik.Hmm a może co innego, ne jestem pewny bo byłem wstawiony
biggrin.gif
:p


Pozdro ziomki!
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Ja pierwsze co zrobiłem to puszczałem, a nie oglądałem fajerwerki, potem symboliczny kieliszek szampana (czyt. połowa z gwinta).

A jak spędziłem mój sylw? Zaprosiłem paru ziaaamów (jaaał masta, siksa ziiiiaaam), (a jakby ktoś nie zkapował to była ironia) no i fajnie było. 12 godzin grania w D%D, znaczy D&D no i jakieś Fredie wersus Dżejsony. No to tyle, nara ziaaam.

Aha:

QUOTE dostaliśmy się do Silvera w BB
Dziwnie kojarzy mi się to ze stylem subSilver i phpBB2
biggrin.gif
, jakaś maaania.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
U mnie załamka bo miała być impra ale kumple się uchlali przed czasem... jak ktoś chce więcej szczegółów tej histori to pisać na gg, więc skończyło się na siedzeniu ze starymi przed telewizorem.....
sad.gif
nuda straszna a pierwszą rzecz jaką zrobiłem to wzniosłem toast oglądając fajerwerki(jestem wielo funkcyjny
biggrin.gif
)
 
E

eMzi

Guest
Hmm, no mi się wydaje, że pierwszą rzeczą, którą zrobiłem w roku 2006 było prucie ryja z ziomami na balkonie u koleżanki. W sumie nie za bardzo wiem co krzyczeliśmy, ale było to coś w rodzaju "Biba kur**! Dwa tysiące kur** sześć! Biba!!". Potem był tradycyjny toaścik, życzenia i powrót do bibowania.
 
Dołączył
15.12.2005
Posty
22
Ja byłem na urodzinkach u kumpla. Troche piwka i poszliśmy koło ratusza z moja i jego rodzinką petadry puszczać, ale było zimno brrrr...
biggrin.gif
. Później szampan gadanina u mnie w chacie i kima.
nawet fajny sylwek, dzieki Bogu nie spędziłem go w chacie, ale w innym miescie u bliskich.
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Ekhem ja to trochę nie pamiętam jaką pierwszą rzecz zrobiłem bo lekko faza już była. Sylwester skończyliśmy o 2 bo już nikt wytrzymać nie mógł.
Co do pierwszej rzeczy w nowy rok to:
- Pooglądałem sobie fajerwerki.
- Wypiłem 2 lampki szampansa.
- Po przytulałem się z dziewczętami i alles gutes.

POzdRO
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Heh, szczerze to ja przespałem moment gdy wybiła północ. Nie w sensie snu, ale oglądałem wtedy na kompie Władca Pierścieni Powrót Króla i nie zauważyłem jak to szybko minęło, bo film fajny i troszke trwa ;] Na zegarek spojrzałem 0:10, wypiłem szampana ( mniem
tongue.gif
) i poszedłem popatrzeć w niebo
smile.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ten sylwester był "przyznam" bardzo nudny. Siedziałem sam w domu i po za tym że był toast, oglądanie fajerwerków nic specjalnego się nie wydarzyło.
Czego nie moge powiedzieć o poprzednich sylwestrach
tongue.gif

Mam szczerą nadzieję, że kiedyś będzie lepiej i jestem dobrej myśli, a przeszłość mam już za sobą, więc nie ma co sie żalić
cool.gif




POZDRO "Khalid
 

Pan Cienia

New Member
Dołączył
7.1.2006
Posty
18
Sylwester był spoko ale nie tak chciałem go spędzić. Z rodzicami spędzać sylwka to opciach. Tylko przzeszkadzają. Ale następny będzie lepszy (oby). Jeżeli wiecie jak można pozbyć się rodziny w sylwestra to jestem otwarty na pomyśły.
dry.gif
Sorry za krótkiego posta!!!



Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom