Pegasus

Status
Zamknięty.

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Ja uwazam ze pegasusy sa the best.Co wy na to?Stare to ale fajnie pograc czasami.Street Fighter, Sonic, Transylvana.Pegasus dstarczyl mi duzo radoci jak bylem u babci na wakacjach.Jak bylo nudno to sie nie zwracalo uwagi na grafike.dzisiaj takie cudo kosztuje gdzies kolo 30 zl.A gry do niego 5.Relikt przeszlosci
biggrin.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Heh pegazus ciupałem an tym wieki temu. Ojj to były czasy...
Takie wieczne gierki jak Contra poprostu zachwycały. To był mój 2 sprzęt do grania, pierwszy to tesh była jakaś gra TV, a potem pegazus zagościł na dłużej u mnie. Świetny był, szkoda że to już relikt przeszłości
wink.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Ohh tak, pegasus to była moja pierwsza konsola telewizyjna, to były czasy, grałem wtedy w Double Dragon, Mortal Kombat i Mario
smile.gif
to było coś, miałem chyba jakieś dwieście dyskietek i co chwila psuł mi się pad. Szkoda że to już historia...
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
pamiętam jak błagałem rosziców aby kupili mi pegaza kosztował w tedy 99 zeta no i mi wreszcie kupili miałem pełno dyskietek (kadridżów) w tym złotą 4 .
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja też pamiętam czasy pegausów. Mario i Contra na dwóch to było coś. Aż się miło wspomina, a jak grafa ;P Pamiętam dawniej ciupało się godzinami do znudzenia, ehh ale to było bardzo dawno temu. Teraz wolę jednak kompa ;]
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
O jak ja dobrze pamiętam pegasusa. Pamiętam takie gry jak Tank, Mario, Contra i wiele innych. Zawsze kiedy poszedłem do kolegi pytałem się czy nia ma nowych kardiczy !! a jak miał to zawsze się z nim wymieniałem. Gra poprostu mnie zachwycała, ta grafika i fabuła
biggrin.gif
. Mogłem grać w pegazusa godzinami lecz wszystko co dobre zawsze się kończy !! dostałem mojego pierwszego PC i pegasusa wydałem
smile.gif
.

Pozdro:Rod_
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Jak byłem mały to w pegazusa grałem nonstop poprostu grałem a joystiki psuły mi się średnio raz w tygodniu miałem jakąś setke kadridży i mase zepsutych padów. Chodx pegasus jak byłem mały to sprawiał mi wiele radośći to nie chciał bym do niego wrCAC wole kompa. ciekawe ile playstation bedzie kosztowalo kiedy bedzie staorciem??
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Pegasus to była rewolucja
smile.gif
Bardz przyjemnie się na tym grało. Pamiętam czasu jak ładowałem codziennie to, aż oczy bolały. Niestety świetlne lata mineły a teraz pecety wymiataja ale kto wie na jak długo
biggrin.gif
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Stare dobre czasy. Nie trzeba było martwić się że jakaś gra nie pójdzie. Wtedy pegazus to było coś jeszcze pamiętam jak całymi dniami siedziało się przed telewizorem i rodzice wyganiali bo film chcieli obejrzeć
rolleyes.gif
. Mam nawet jeszcze jedną taką dyskietke
laugh.gif
biggrin.gif
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
oh tak pegazus to było coś ta zachwycająca fabuła (uratój księżnicze z rąk jakiegoś obwiesia) pamiętam takie świetne gry jak Warioland, mocromachines (MM) czy też contra stare dobre czasy grałem aż mi się zasilacz nie przegrzał
cool.gif
a tak to grałem grałem grałem z tatą w MM na 2 ehh ale to już minęło ale moge se to przywrócić za 25 zł. nówka i 3 od kardridża 5 od dżojstika pyknął bym w MM bo ta gra u mnie na chacie to był chicior i jeszcze nie trzebabyło instalować gier
biggrin.gif
 

lukmistrz

New Member
Dołączył
18.9.2005
Posty
7
Pamiętam poczciwe pegasusy.......
Dzisiaj nie ma sensu już w to grać, ale kiedyś pegasus zabierał wiele dni z mojego życiorysu........
 

Smiths

Member
Dołączył
5.9.2005
Posty
56
Też miałem pegasusa chyba jak wszyscy ,pamiętam jak sie z kumplami na kardridże wymienialiśmy
biggrin.gif
.Moją ulubioną grą była contra przeszedłem chyba wszystkie części.
rolleyes.gif

pozdrawiem
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Pegazusa miała chyba znaczna większość ludziów :] Nigdy nie zapomne godzin spędzonych przed Contrą i Mario. I pomyśleć, że chociaż grało się "kwadratami" to i tak grało się przyjemnie i fajnie. Dodam jeszcze, że grałem ostatnio w Contre, ale na kompie i ... chętnie raz jeszcze odpalił bym Pegazusa i sobie pograł
smile.gif
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
No tak jeszcze kilka lat tamu bardzo fajnie grało się na Pegazie, to była moja pierwsza gierka, a jak wciągało! Często grałem po kilka godzin, to były czasy.. No ale teraz są kompy(wcześniej też były ale nie każdy miał) i szczeże mówiąc Pegazusy odchodzą w cień, nadal jednak popularne jest Play Station(i to bardzo).



pozdrawiam
tongue.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
O ja pegazus chyba mój pierwszy sprzęt którym mogłem się nacieszyć ;] było to jakieś 10 lat temu, byłem wtedy bardzo ucieszony i kupowałem mnóstwo gier takich jak Mario, czołgi różnorodne strzelanki z beznadziejną grafiką
biggrin.gif
chociaż wtedy mi się podobała. Dziś już nawet nie chce tego dotykać, chociaż czasami mam ochotę pograć w stare gierki ;]
Już dziś, rzadko spotyka się osoby grające w pegazusa.
Dziś.... nic niemam do pegazusa
smile.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Hmm Pegazus był to pierwszy sprzęt który miałem.... Pamiętam jak siedziałem przy mario i ciąłem dniami.Ale młody byłem pewnie jka bym przysiadł teraz to bym się przestraszył ale cuż tego obaiwać sie nei musze bo mój mi się rozwalił
smile.gif

Pegazus jako mój pirwszy narkotyk z grami bardzo wciągał.No ale cuż juz nei produkują pegazusów (chyba) a szkoda bo fajne były
blink.gif
blink.gif
 

Zhreddek

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
23
No tak... Pegasus to pegasus klasa sama w sobie. Te granie w uciekającą myszke przed kotem (zapomniałem nazwy) , te trzymanie pistoletu 2 cm od TV żeby trafić w kaczkę... Ale te chwile mineły. A moja ulubiona gra? Tom & Jerry chyba, no i Contra we dwóch...
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Nie wiem czy ktoś z Was wie, że pegasus nie jest orinalną konsolą
biggrin.gif
to jest podróba konsoli Super Nintendo
tongue.gif
. Zauważcie że (prawie) na żadnej grze nie ma kto ja stworzył bo gry też są przerobione
laugh.gif
. Cały ten pegasus jest jedną wielką podróbą
biggrin.gif
, ale i tak jest spoko
cool.gif
. Pamiętam jak się siedziało długie godziny grając w Mario czy Kontre
tongue.gif
. Według mnie najlepszą grą (na tę konsole) jest Goal 3
biggrin.gif
.

Pozdro Wszystkim...
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ehh stare dobre czasy,dobrze pamiętam swojego pierwszego pegasusa,zdaje się ze mineły wieki od czasu kiedy ostatnio w niego grałem.Mario i Contra były dla mnie bezkonkurencyjne katridzow mialem cala szafke ale poźniej przestałem grać i je sprzedałem
sad.gif
.Mimo to nigdy nie zapomne swojej pierwszej konsolki,co jak co ale stała się już ona prawdziwą klasyką.
 

Volo

Member
Dołączył
22.9.2005
Posty
56
Pegasus ... Oj tak, jeszcze u mnie w szafce leży cały czas gotowy do działania. Contra, Goal, Żółwie Ninja, Dizzy ... To były gry, których nigdy się nie zapomni. Siedziało się nad nimi całe dnie i wszystkie przechodziło po kilka razy.

Poprostu ...
Pegasus not dead !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom