Pazdrawlaju

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Uff… no to ja też się wreszcie przywitam, o dwadzieścia postów za późno…
Mam na imię Berenika i jestem zwierzęciem nadmorskim, a konkretnie gdyńskim. Zawodowo, ku swojej rozpaczy, robię „w kulturze”, prywatnie – trochę w sztuce, trochę w turystyce, a trochę we wszystkim innym, co akurat jest w pobliżu. NIE interesuję się polityką, sportem i szydełkowaniem. Kocham wszystko, co związane z morzem (pod warunkiem, że z brzegu), tudzież koty, absurdalny humor i dobrą literaturę w szerokim zakresie.
W gothicowy świat wsiąkłam jakieś 8 czy 9 lat temu i wygląda mi to na przypadek nieuleczalny. A na forum zabłąkałam się tak jakoś przy okazji, szukając już nie pamiętam czego. Milutko tu ^_^ .
Data urodzenia… yyy… no, powiedzmy, że w zeszłym tysiącleciu, OK? Bo jeszcze ktoś do mnie zacznie „ciociu” mówić…

Regulamin przestudiowałam wnikliwie, w myśl zasady „poznaj swojego wroga”.

Na razie grzecznie udzielam się tu i ówdzie. Ostrzegam, że będę to robić dalej :) .
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Witamy, witamy i zalecam uważać, bo tutejsi chłopcy są głodni pewnych rzeczy. :p Mam nadzieję, że z nami pozostaniesz na jakiś czas. Oby jak najdłuższy oczywiście. ;)
Sam studiowałem Turystykę i Rekreację, więc może znajdziemy wspólny temat. ;P

Co do wieku nie martw się, są tu osoby, które mają 30 lat. W tym ja. xD
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Witać witać :) Są tu tacy i takie z którymi na pewno dasz radę się dogadać, a poza tym forum to pokazuje że w pewnych kwestiach wiek nie gra roli ;)

Zachęcamy do dalszego udzielania się i wcale takim jakimś strasznym wrogiem nie jesteśmy. Jak również nie gryziemy, łykamy w całości :p
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Witamy i powiem, że nigdy nie jest za późno by się przywitać. :)

U nas zawsze było fajnie, więc liczymy na dłuższą aktywność, może jakaś aktywność na rzecz którejś z gildii lub też zakonu ??

i jestem zwierzęciem nadmorskim, a konkretnie gdyńskim.

Cóż za zbieg okoliczności, zapowiadasz się drugą aktywną kobietą na forum i to również z Gdyni, abi się pewnie ucieszy a jeszcze śmieszniej będzie, jak się okaże, że się znacie :p

Pozdrawiam "Ciociu" (żarcik ;) ) i życzę długich i miło spędzonych dni na G up.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Siemanejro!

Baw się dobrze i owocnie (vide pisane przez ciebie opowiadania ;) ). Wstąp do GD i wybierz odpowiadający ci obóz. Co do zakonu, to obawiam się, że ten już padł na niemoc twórczą, wiec chyba nie ma się co tam wybierać.

W każdym razie, zostań na dłużej :)

Pozdrówka
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Witaj, miłej zabawy, aktywności i wszystkiego innego.

A teraz abi przyznaj się, że to Twoje multi. :D
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Brak zainteresowania sportem, polityką, do tego uwielbianie kotów i absurdalnego humoru - no po prostu bratnia dusza : )
Witam i zachęcam do pisania.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
hai, milego pobytu, moze sie przyzwyczaisz do tutejszego chorego, lekko mowiac, towarzystwa. gup jest zagmatwane jak wenezuelska telenowela, ale pewnie przetrwasz
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
gup jest zagmatwane jak wenezuelska telenowela

Jak dobrze pójdzie będziesz nową bohaterką naszego tasiemca ;D Witamy
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
A teraz abi przyznaj się, że to Twoje multi. :D
hehe no i się wydało :p
kobieta na forum, w moim wieku ;), z mojego miasta, z nad morza i ma hopla na punckie kotów i gothica... to jest podejrzane :D

a tak serio to wiataj na forum, mam nadzieję że będziesz aktywna, bo kobiet tutaj praktycznie nie ma, no chyba że policzymy tych facetów - nie raz zachowują się jak baby ;)
może rzeczywiście się znamy ?
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
kobieta na forum, w moim wieku ;), z mojego miasta, z nad morza i ma hopla na punckie kotów i gothica... to jest podejrzane :D

Hłe, hłe :p
Po prostu jestem Twoim podświadomym multi, które zyskało własną osobowość :ph34r:

a tak serio to wiataj na forum, mam nadzieję że będziesz aktywna,

Już grzebię kopytkiem!

bo kobiet tutaj praktycznie nie ma, no chyba że policzymy tych facetów - nie raz zachowują się jak baby ;)

Wiesz, to może być prymitywna próba naśladowania w celu przywabienia...

może rzeczywiście się znamy ?

No, jeśli znasz jakąś Berenikę, to na 99% jestem to ja :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ciężko powiedzieć, tyle osób przewijało się wśród znajomych, od podwórek, szkół, uczelni, teatru, po przypadkowo poznane osoby w różnych miejscach... to były setki kontaktów, a większość z nich dawno się zakończyła
ale pewności nie mam a imię brzmi mi znajomo
 
Do góry Bottom