Patch 1.6

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
Wy tez macie takie wrażenie ze z tym patchem wydajność jest jeszcze gorsza ?


Niestety też mam wrażenie, że patch 1.6 skopał mi gre
Też w przeciwieństwie do gry bez patcha nie zdarzały się tak długie przycięcia.
A tu jak zaskoczy blok to przycina się dobre kilka sekund tak, że ani ruszyć w żadną stronę
Drugą sprawą jest pogorszenie się grafiki....ewidentnie mam wrażenie, że wszystko zrobiło się mniej ostre
brakuje wygładzania krawędzi i ogólnie wszystko zbrzydło........więc mam mieszane uczucia co do 1.6
Miało pomóc...a jak na razie to coś słabo pomaga ;/
Jak tak dalej pójdzie to puszczą patcha naprawiającego patch 1.6 bueheheheh
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
już od czasów compatcha 1.5.2. źle coś wróżyło na przyszłość.Fajne rzeczy jakie on wprowadził to zmiana wyglądu kamieni teleportacyjnych,dzień i godzina w dzienniku i zadania z klasztoru wreszcie się pojawiły w dzienniku.To tyle z tych dobrych rzeczy.Poprzedni patch zmaścił 2 najlepsze umiejętności:regeneracje życia i many.na 1.4 chyba regenerowały się co sekunde 5 punktów teraz było 1 pkt na sek co już wogle nie czuliśmy tego skilla i jego nauka okazała się stratą punktów.No a w 1.6 to racja zmiany tylko kosmetyczne.Zauważyłem również zmiane ustawiania kamery myszą.Jest jakby odwrócona i wolniej działająca.Tak czy inaczej najlepszym póki co patchem do G3 był oznaczony numerkiem 1.4.Gra w zupełności może się obejść bez 1.6 :) Takie jest moje skromne zdanie na ten temat.
 

Elrath

Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
38
Moim zdaniem patch 1.6 zdecydowanie poprawia działanie gry. Lepsze obrazki, mniej(chociaż nadal jest ich bardzo dużo) bugów, po prostu lepiej się gra. Mniej się gra tnie a w dodatku działa bez płyty, za serdecznie dziękuję Spellbound(moją płytę zniszczył kuzyn, więc nie miałbym jak grać). Z tego co też słyszałem, patch dodaje kilka zadań, lecz ja na razie się tym nie spotkałem, ale jednak dużo mi pomógł i to jest najważniejsze.
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
ja mam takie pytanie: Które łatki ściągnąc żeby zaktualizowac grę do najnowszej wersji??Bo na tej stronie jest ich z 9...http://www.worldofgothic.com/dl/?go=download&catid=19
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
a zawiera też to co 1.12??bo właśnie sobie go ściagałem i myślałem że to jest ten ostatni :)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Patch 1.6 jest super ! Poprawia sporo bugów, daje nowe, fajne screeny, troche poprawia płynność gry, wyostrza detalki i ogółem spoko.
 

betonman

New Member
Dołączył
19.7.2008
Posty
5
Ludzie a czego wy oczekiwaliście? Ta gra NIGDY nie bedzie chodzic dobrze na 1gb ram! Ludzie, mamy tu doczynienia z wielką grą, tysiącami skryptów i bardzo wysokiej jakości shaderami a wy oczekujecie ze gra pojdzie plynnie na karcie graficznej za 200zl i 1 gb ram? Tu patch nie pomoze. Ta gra jest juz tyle na rynku ze nie mowcie ze nie mieliscie czasu uzbierac na nowego kompa. Okej rozumiem tu młodzież, oni nie pracują...ale cmon 1 gb ramu mozna obecnie dostac za 6 dych jak sie postarcie więc w czym problem? Rozumiem ze gdy gothic 3 wyszedl nie bylo na rynku kompa ktory by go udzwignąl na max ale obecnie są i są tanie. Ludzie narzekają ze na low nie mogą grać...to na czym wy gracie!? na Duronach? Na gf 4400? 512 mb? Rozumiem ze niektorych nie stac ale zawalanie topika komentami w stylu "łeeeee wcale nie chodzi płynniej" jest bezsensu.
 

sebabb

New Member
Dołączył
14.11.2007
Posty
17
Ja miałem tego patcha i według mnie jest BEZNADZIEJNY!
Już po chwili jak go miałem od razu usunąłem, np. nie można wykonać questa na zabicie dzików w Red Dock bo tych dzików tam nie ma ^^, tak samo z tym w Cape Dun, nie ma Wygłodniałych Wilków, to po prostu jakaś śmieszna wersja, może 1.7 będzie dobry :), ja jak na razie siedzę na patchu 1.12 :)

NIE polecam Patcha 1.6 :)
 

jakubon

New Member
Dołączył
7.9.2008
Posty
1
zainstalowalem patcha 1.6 i dalej mi sie wywala ta zaj**** . wywala mnie do windy w podczas siekania w wiosce na poczatku gry , i pisze mi komunikat "caused a exception access violation" krwwwwa. jakies pol roku temu kiedy probowalem grac w g3 na wolniejszym sprzecie nic taiego sie dzialo, gralem na patchu 1.12 + 1.4 commu. tyle ze gralem na srednich ustawieniach., teraz mam p E8400 core duo 3ghz + 8600 gt ,2 g ramu i mimo ze ladnie to wyglada to mi sie wiesza z tyn zasranym komunikatem Where is the guru....
czy ktos moze mi help? :(
(instalowalem juz patche 152, i nawet na 112 mi wyskakuje to samo na poczatku w wiosce)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
CYTAT(zasrany gothic 3 @ 07-09-2008, 18:34) index.php?act=findpost&pid=195721
zainstalowalem patcha 1.6 i dalej mi sie wywala ta zaj**** . wywala mnie do windy w podczas siekania w wiosce na poczatku gry , i pisze mi komunikat "caused a exception access violation" krwwwwa. jakies pol roku temu kiedy probowalem grac w g3 na wolniejszym sprzecie nic taiego sie dzialo, gralem na patchu 1.12 + 1.4 commu. tyle ze gralem na srednich ustawieniach., teraz mam p E8400 core duo 3ghz + 8600 gt ,2 g ramu i mimo ze ladnie to wyglada to mi sie wiesza z tyn zasranym komunikatem Where is the guru....
czy ktos moze mi help? :(
(instalowalem juz patche 152, i nawet na 112 mi wyskakuje to samo na poczatku w wiosce)


Sprawdz czy twoja karta graficzna jest kompatybilna z G3, jakiego masz windowsa?
A i jeszcze mozliwe ze masz za malo pamieci wirtualnej, i pamietaj ze 1.6 nieraz poprawia ,a nieraz jeszcze gorzej muli przeinstaluj lepiej gre i zainstaluj najnowsze stery.
 
Do góry Bottom