Paladyni

Status
Zamknięty.

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
Napiszcie szczerze kto z was lubi {lub toleruje} :!: :!: Paladynów {nawiązuje to do gadki z Lucią}
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ona ma troche racji wkońcu oni mordują wszystkich których wskaże im Inos. A jeśli ktoś inny kogoś zabije to go prześladują. I jeszcze sie tak wywyższają!! A tak naprawde są słabi!! Mam mieszane uczucia w stosunku do nich
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
JA ich nie zabardzo lubie w koncu oni zabijaja wszystkich ktorzy "sprzeciwia sie" Innosowi ..... tak przynajmnie wynika a wedlug mnie to oni zabijaj z wlasnej wioli :czyli sa Żulami :twisted:
 

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
PALADYNI SĄ WOJOWNIKAMI INNOSA NIE MORDERCAMI!!!!!!!!!!!
TAKIE JEST MOJE ZDANIE!!!!!!!!!!!!1 :!: :!: :!: :!:

nie piszemy z duzych liter. Ostrzezenie.- bobek_666
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Zgadzam sie z Gumlic-iem oni mordują tych co im sie sprzeciwiom a nie tym co sprzeciwią sie Inosowi. Zabijają z własnej inicjatywy
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
ja tam mowie ze paladyni to frajerzy bo gdyby byli tacy dobrzy to by jak juz kogos pokonają nie zabierali kasy mu !!!!!!!! :twisted:
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Paladyn to Święty Wojownik Innosa i wypełnia jego wolę. Muszę przyznać racje tym którzy uwarzają ich za lamusów bo za bardzo się panoszą i rządzą ale przecież każdy by się rządził gdyby miał i władze.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Sa wojownikami Innosa i sluza mu bezgranicznie
biggrin.gif

Ja tam ich lubie
tongue.gif
Przeciez kazdy na bank kiedys marzyl zeby zostac paladynem w lsniacej srebnej zbroi z dlugim bialym mieczem
biggrin.gif
( i walczyc z imieniem swego pana na ustach
tongue.gif
:p)
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
a

Nie zapominajny że Lucia mówi to w obozie pełnym bandytów , morderców i złodzieji
tongue.gif

A jesli chodzi o to że oni także okradają nieprzytomnych po walce to przez to że jak wszysto ich zachowanie jest zależne o skryptów które ich kontrolują
tongue.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Paladyni to zwykli obywatele tylko że mówią chwała innosowi i tyle. Myslą że mogą zabijać dlatego że robią to za Innosa no to tak samo czarni magowie też mogą zabijać tylko robią to dla beliara
 

August2

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
106
Mozna powiedziec ze sa "zwyklymi ludzmi" wzietymi z sredniowiecza z wypraw krzyzowych. nie mysle o nich ani dobrze ani zle. sa jacy sa i tego niezmienimy
tongue.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Fanatycy ale można się do nich przyzwyczjić
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
zgadzam sie z sebą

[ : Sro Lut 16, 2005 8:25 pm ]
lubią mnie paladyni i najemnicy magowie nie za bardzo bo ten gostek z klasztoru nie przyjołem jego zadania i tyle
 

Macmiel

Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
66
Wustarczy być magiem i możesz rozkazywać paladynom . ( przecież jesteś wybarńcem a oni dla ciebie tarczą ) . W taki sposób możesz wejść na statek
 
E

eMzi

Guest
Paladyni są przepełnieni przekonaniem że są naznaczenia przez Innosa do ochrony porządku i wiary. Dlatego czują się bezkarni mordując ponieważ "to Innos im kazał". Można rzeczywiści to porównać do wypraw krzyżowych. Krzyzowcy zabijali bogu winnych innowierców z "woli Bożej". Uważali że nie robią nic złego, wręcz przeciwnie pomagają w ten sposób światu. Ale niestety niszczyli kultury nie starając się ich zrozumieć. Jedynym wyjątkiem mogą być Templariusze którzy przejęli część kultury arabskiej.
 

Bezimienny

New Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
19
Nie lubie grać paladynem :/ Nie wiem czemu ale poprostu nie. Jak patrzyłem sobie i tak przeanalizowałem to te debile robią wszystko by zniszczyć itp a gówno umieją :p Bo przecież scenariusz gry jest napisany tak że paladyn bez mieczy z magicznej rudy nie pokona nawet 1 orka więc... Pozatym nie wyobrażam sobie palka z mieczem kusza i czarami. Tyle pktów do wydania ... Jeszcze w nk... załamka ;]
 

goldup

Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
30
Paladynem nie grałem, nie z powodu uprzedzeń, bo cenie sobie zło w grach, ale dlatego, że wyglądją jak pedałki
smile.gif


Jak dla mnie zły może więcej, bo nie musi trzymać się żadnych kodeksów, norm czy regół.
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
Ja toleruję i czuję respekt do paladynów jako że daleko zaszli a pozatym podoba mi się to iż "ruszają do boju z imieniem Innosa na ustach"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom