Paladyni

Status
Zamknięty.

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Widze że utworzyły się tutaj dwa ugrupowania
tongue.gif
,może ktoś powinien zrobić ankiete dotyczącą opini o pozostałych gildiach
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja lubię paladynów nic do nich nie mam. Zwłaszcza podobają mi się ich zbroje, a tak to się za bardzo wożą.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Palydyni to nadęci głupcy oprucz fajnych pancerzy nie maja nic noi sa tacy glupi niewierza w istnienie( smkuw dpouki nie dostana dowoduw ) a po za tym to cieniasy nie moga poradzic sobie z kilkoma orkami w GD :twisted:
 

nemes--igor

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
14
paladyni to mendy mają spoko pancerze ale ja najczęściej grałem pladaynem zabijałem no prawie każdegotak wogóle to walczyć nie umią
tongue.gif
:p
 

Młody Mimi

Member
Dołączył
8.3.2005
Posty
38
Ja, naprzykład bardzo lubie Paladynów bo walczą w imię wiary, a nie dla przyjemności. Ale trochę z tym przesadzają!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Czemu od razu takie stwierdzenie :?: On został zamordowany, nie zdążył sie nawet obronić :? Gdyby walka była uczciwa to na pewno Palladyn nie byłby łatwym przeciwnikiem :?
 

n1bo

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
24
Takie ci**

Nie klniemy na forum. Jeżeli już naszła nas taka potrzeba to musimy ocenzurować txt wulgarny. Ostrzezenie.- bobek_666
 

Fletcher

New Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
14
Jak raz sobie grałem w GOTHIC II magiem ot paladyni takie zaplątane "owieczki". Aż mi się śmiac chciało, niby tacy wielcy !
tongue.gif
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Dlamnie Paladyni sie bic nie umiejaj bo tylko Lowcy Smoków to potrafia a i jeszcze za takich wielkihc sie uwazaja i ą ę
 

pejta

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
17
Ja toleruję i czuję respekt do paladynów jako że daleko zaszli a pozatym podoba mi się to iż "ruszają do boju z imieniem Innosa na ustach"

Miło mi że czujesz do mnie respekt i tolerujesz
tongue.gif

JESTEM PALLADYNEM!!!!! i jestem z tego dumny
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom