Paladyn - Kręgi I Runy

Status
Zamknięty.

Fido

New Member
Dołączył
18.1.2008
Posty
2
Vitam, jestem nowy i od nie dawna gram w Gothic'a II: NK.

1). Chciałbym wiedzieć czy jako Paladyn moge zdobywać kręgi?
2). Miałem przynieść do złodziei w kanałąch pierścieć Zielarza i zapomniałem, jak przyszedłem po długim czasie to Cassie (nie wiem jak się to pisze) mówi mi że za późno i mogłem wogóle nie wracać i wyskakuje do mnie z mieczem. Da sie to jakoś naprawić czy sprzedać ich Lordowi Andre?
3). Jak nauczyc się run? Strażnik przed Lordem Hagenem pyta się cy chce iść drogą życia czy walki, co bym nie wybrał mówi że nie jestem zbyt godzien. Jak być godny?

Nie mam wcześniejszych seve'ów, gram po raz pierwszy i nie bardzo chce czytać solucje i zaczynać od nowa. Jestem w nieodkrytej częsci wyspy i należe do Wodnego Kręgu. Odponiedzi nie znalazłem a szukałem.

Pozdrawiam Fido
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
1) Kręgi są raczej niemożliwe
2)Pozabijaj ich lub wydaj straży;)
3)Godzien możesz być wtedy jak będziesz miał punkty doświadczenia ;)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Co do kręgów to nie możesz, tylko magowie mogą zdobywać kręgi. Co do gildi złodzieji to raczej się nie da trzeba ich sprzedać do Andre a co do magii paladynów to musisz mnieć punkty nauki lub odpowiednio wysoki level ale raczej punkty może ich akurat nie masz.
 

Fido

New Member
Dołączył
18.1.2008
Posty
2
Poziom 24, Mana 61, Punkty Nauki 15.
Albrecht dalej mi mówi ze nie jestem godny żeby otrzymać kolejny czar ani z walki ani z leczenia, a nie dostałem jeszcze ani jednego <_<
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zdaje mi się że wpływ na to ma rozdzial który akualnie grasz. Masz 3 poziomy czaru, pierwszego mozesz nauczyc sie w 3 akcie, drugiego w 4 a trzeciego w 5.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Oczywiscie mozesz sie uczyc kregow ale tylko przy pomocy kodow bo jako paladyn kregi nie sa ci potrzebne. Runy chodza na zasadzie co rozdzial masz inne runy tak samo jak bys byl magiem co rozdzial mozesz sie nauczyc max 1 do 2 kregow. A na co ci gildia zlodzieji wydaj ich lub zabij czy zdobyc troche doswiadczenia.
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
dokładnie, szczurek dobrze pisze, runy otrzymasz dopiero w późniejszych rozdziałach. Gildie najlepiej chyba wydać, dostaniesz doświadczenie i kase. A kręgów możesz nauczyć się jedynie jako mag ognia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom